4 Najlepsza opcja sprzedaży Bitcoinów – AKA Wypłać Bitcoiny

Category: Konto Bankowe
17 lutego 2021

Niektóre z naszych postów mogą zawierać linki partnerskie, w tym ten. Oznacza to, że jeśli dokonasz zakupu, mogę otrzymać prowizję (bez dodatkowych kosztów). Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, przeczytaj naszą stronę Ujawnienia

Wspaniale jest widzieć, że przy całym dodatkowym zainteresowaniu Bitcoinem ze strony nowych inwestorów, usługi i produkty do zakupu Bitcoin są coraz lepsze.

W tym samym duchu chcemy, aby usługi i produkty były równie dobre, gdy chcemy ponownie sprzedać Bitcoin za gotówkę.

W tym artykule zbadamy, jak konwertować Bitcoin na USD lub inne waluty Fiata. – jak w przypadku „wypłaty.

Przeprowadzimy Cię przez aktualnie najlepsze dostępne opcje zamiany BTC na pieniądze Fiata, abyś mógł łatwo wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada.

Więc czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o najlepszych opcjach sprzedaży Bitcoinów za gotówkę – czyli wypłaty Bitcoinów!

Dlaczego miałbyś chcieć sprzedać swój Bitcoin za gotówkę?

 1. Albo chcesz sprzedać swoje BTC za gotówkę, ponieważ potrzebujesz pieniędzy. I miejmy nadzieję, że osiągnąłeś niezły zysk!
 2. Lub planujesz tymczasowo wypłacić pieniądze. Na przykład podczas wybiegów byków. A potem chcesz znowu wkupić. Miejmy nadzieję, że cena Bitcoina jest znacznie niższa. Abyś mógł otrzymać więcej BTC za swoje pieniądze!Tak czy inaczej. W tym przewodniku znajdziesz cztery najlepsze opcje wypłaty bitcoinów.

  Cztery sposoby na sprzedaż Bitcoinów za gotówkę

  Kiedy będziesz chciał ponownie zamienić Bitcoin na gotówkę, będziesz mieć kilka różnych dostępnych opcji. W zależności od potrzeb niektóre mogą Ci bardziej odpowiadać.

  Ale to są cztery najlepsze opcje konwersji Bitcoin na USD, GBP, EUR lub inne waluty Fiata:

  1. Metoda nr 1 – Sprzedaj Bitcoin za gotówkę na rynku p2p (LocalBitcoins lub LocalCryptos)
  2. Metoda nr 2 – Sprzedaj swój Bitcoin na gotówkę za pośrednictwem giełdy akceptującej FiatMetoda nr 3 – Sprzedaj swoje Bitcoiny w dużych kwotach za pośrednictwem biurka BTC OTCMetoda nr 3 – Konwertuj bitcoiny na stablecoiny, takie jak USDT, USDC itpWięc są to cztery różne opcje, które pozwalają na sprzedaż Bitcoinów za gotówkę na różne sposoby. A niektóre mogą ci odpowiadać bardziej niż inne. Nie martw się, przedstawimy Ci zalecenia dotyczące każdej metody.

   Metoda nr 1 Sprzedaj Bitcoiny za gotówkę za pośrednictwem platformy p2pBardzo popularną opcją wypłaty BTC byłby rynek p2p. Jest to w zasadzie strona, która łączy kupujących i sprzedających i gdzie mogą sprzedawać i kupować Bitcoiny za pomocą preferowanych metod płatności.

   Na przykład:

   • Gotówka osobiście
   • Wpłata gotówki (przelew bankowy)PayPal, Skrill, NetellerOpcja 1 – LocalBitcoinsJedną z najczęściej używanych metod łatwego przeliczania bitcoinów na USD, EUR, GBP lub prawie każdą inną walutę Fiata na świecie są LocalBitcoins.

    Localbitcoins zostało założone w 2012 roku, więc jest jednym z pierwszych użytkowników w przestrzeni Bitcoin. Większość z nas, którzy byli w kosmosie od jakiegoś czasu, ma teraz jakiś związek z LocalBitcoins.

    Przewodnik krok po kroku, jak sprzedawać Bitcoiny na USD lub inne waluty fiducjarne za pośrednictwem LocalBitcoins
   • Wejdź na www.localbitcoins.com i zaloguj się lub najpierw utwórz konto, a następnie zaloguj się
   • Kliknij w menu opcję „Sprzedaj Bitcoiny.Możesz teraz samodzielnie złożyć ofertę sprzedaży lub kliknąć jedną z potencjalnie dostępnych ofert w menu poniżejJeśli chcesz zaakceptować ofertę, po prostu kliknij przycisk „ Sprzedaj obok oferty. A następnie wpisujesz kwotę BTC, cenę, którą chcesz za niego i numer telefonu, na przykład, aby połączyć Cię z kupującym (patrz zrzuty ekranu poniżej, aby uzyskać wskazówki) Jeśli chcesz stworzyć własną sprzedaż – przejrzyj jej opcjeWybierz liczbę bitcoinów, które chcesz sprzedać za gotówkę, walutę Fiata (USD, GBP, EUR itp.), Kraj, w którym chcesz sprzedawać, a następnie jakie rodzaje ofert chcesz zaakceptować. Znaczenie przelewu na konto bankowe, wpłaty gotówkowej, PayPal itp. (Wskazówki znajdują się na zrzutach ekranu poniżej) Gotowe!Opcja 2 – LocalCryptosInną stroną, która działa podobnie do LocalBitcoins, jest LocalCryptos.

    Główna różnica między nimi polega na tym, że ta ostatnia (LocalCryptos) ma również dostęp do Ether na swojej stronie, a także umożliwia ludziom handel na swojej stronie bez dostarczania im pełnego KYC.

    To oraz fakt, że w obu witrynach jest więcej traderów niż tylko korzystających z jednej z nich, są powodem, dla którego zalecamy obie tutaj.

    Przewodnik krok po kroku, jak sprzedawać Bitcoiny na USD lub inne waluty fiducjarne za pośrednictwem LocalCryptos:

    1. Najpierw przejdź do www.localcryptos.com i zarejestruj się (możesz zarejestrować się za pomocą poczty e-mail lub połączyć się za pośrednictwem adresu portfela)
    2. Posortuj listę od kupujących, korzystając z preferowanej metody płatnościJeśli znalazłeś pasującego kupca, śmiało, w przeciwnym razie złóż ofertę sprzedażyTak czy inaczej, kontynuujesz, wpłacając swój BTC po uzgodnieniu warunków z kupującymA następnie kupujący dokonuje płatności i ostatecznie możesz sprzedać (jeśli nie gotówką osobiście, oczywiście spotkasz się osobiście, aby sfinalizować transakcję) Sfinalizuj transakcję, a LocalCryptos uwolni środki z depozytu do was obuDlaczego zalecamy korzystanie z rynku p2pKorzystanie z LocalBitcoin lub LocalCryptos pozwoliłoby Ci swobodnie sprzedawać Bitcoiny innym osobom.

     Te strony są pełne handlowców z całego świata, którzy chcą kupić Bitcoin.

     W tych witrynach możesz korzystać z prawie każdej metody płatności na świecie. Co czyni go bardziej atrakcyjnym dla osób, które wolałyby określoną metodę płatności, na przykład gotówkę, PayPal, Skrill itp.

     1. Bardzo wygodna wymiana, aby łatwo sprzedać Bitcoin. Tutaj możesz łatwo sprzedać Bitcoin za pieniądze Fiata (USD, ale także prawie każdą inną walutę Fiata). Ponieważ łączy Cię bezpośrednio z osobami prywatnymi.
     2. Brak opłat handlowych z samej witrynyDostępnych jest wiele różnych opcji płatności. Z przelewu bankowego, systemu PayPal, gotówki itp. Do Ciebie i kupującego / sprzedającego.Metoda nr 2 – Sprzedaj Bitcoin za gotówkę za pośrednictwem giełdy akceptującej FiatInnym bardzo popularnym sposobem sprzedaży Bitcoinów za gotówkę jest za pośrednictwem Fiata akceptującego wymianę kryptowalut.

      Giełda kryptowalut to giełda cyfrowa, na której można kupować i sprzedawać kryptowaluty, a zwłaszcza Bitcoin. Ale nie wszystkie z nich akceptują przelewy fiducjarne przychodzące i wychodzące.

      Oznacza to, że możesz kupować i sprzedawać kryptowaluty bezpośrednio za pomocą karty kredytowej lub debetowej lub przelewem do iz banku. Więc tutaj prowadzimy Cię do tego, który daje Ci możliwość sprzedaży Bitcoinów za gotówkę.

      Coinbase – przyjazna dla użytkownika giełda Coinbase (www.coinbase.com)

      Jeden z gigantów kryptowalut i są ekspertami w ułatwianiu kupowania Bitcoinów za gotówkę, ale także późniejszej sprzedaży Bitcoinów za gotówkę.

      Giełda amerykańska została również założona w 2012 roku przez Briana Armstronga. Obecnie są to jedne z najpopularniejszych witryn, w których nowi użytkownicy zaczynają kupować i sprzedawać kryptowaluty.

      Jest to jedna z najłatwiejszych platform w użyciu, gdy chcesz szybko sprzedać Bitcoin za gotówkę, czyli USD, EUR, GBP.

      Jak sprzedać swoje Bitcoiny za gotówkę w Coinbase
     3. Udaj się na www.coinbase.com, aby zalogować się lub najpierw utworzyć konto w Coinbase
     4. Następnie kliknij przycisk „ Handel w menuNastępnie pojawi się nowe okno dialogowe – kliknij „ Sprzedaj Tutaj możesz sprzedać swoje BTC za gotówkę ALE jeśli nie podłączyłeś konta bankowego do Coinbase, musisz to zrobić najpierw – zobacz przewodnik dotyczący łączenia poniżej Wybierz ilość Bitcoinów, które chcesz sprzedać za gotówkę – tutaj sprzedasz swoje BTC za połączoną walutę fiducjarną. W moim przypadku będzie to mój portfel EUR. Może to być dla Ciebie USD lub innaA następnie kliknij „ Sprzedaj Bitcoin Następnie musisz przejść do swojego portfela EUR / USD / GBP itp. – kliknij więc Portfolio ”, a następnie portfel walutowy FiataPo tym będziesz mógł wypłacić swoje środki na połączone konto bankowe Poczekaj kilka dni, aż pieniądze pojawią się na Twoim koncie bankowymDlaczego zalecamy korzystanie z CoinbaseCoinbase jest pionierem w świecie kryptowalut. Koncentrując się na tworzeniu najbardziej przyjaznej dla użytkownika wymiany. Wypróbuj sam w Coinbase ( zdobądź 10 $ za darmo, rejestrując się za pomocą tego linku).

      Jeden z najłatwiejszych sposobów sprzedaży Bitcoinów za gotówkę. Na przykład zwykle USD, ale także GBP i EUR.

      1. Jeden z najłatwiejszych sposobów sprzedaży Bitcoinów i łatwej sprzedaży Bitcoinów do USD, ale także do GBP i EUR. Jest to jedna z bardziej zaufanych giełd na świecie, z większym prawdopodobieństwem będzie istnieć przez długi czas
      2. Ma świetny i intuicyjny UX, dzięki czemu jest naprawdę łatwy w użyciu i świetny dla początkującychOpcja dla łatwiejszej wersji i bardziej zaawansowanej wersji (Coinbase Pro)Kraken – jedna z najstarszych giełd BitcoinKraken może być jedną z najstarszych giełd Bitcoin na świecie. Ale dziś mają dostęp do handlu najpopularniejszymi kryptowalutami. Mają także dostępne dla swoich klientów fiat na rampie i zjazdach.

       Oznacza to, że możesz zarówno wysyłać pieniądze ze swojego konta bankowego do Krakena, jak i kupować kryptowaluty i oszczędzać na opłatach.

       Możesz także wypłacić środki z Krakena na swoje konto bankowe.

       Kraken to uznana i bardzo popularna giełda. Znajduje się w USA i jest również otwarty dla klientów z USA. Oczywiście są również otwarci na klientów międzynarodowych. Dowiedz się więcej, jeśli Twój kraj jest dostępny do korzystania z Krakena tutaj.

       Aby sprzedać Bitcoin w Kraken za waluty Fiata, postępuj zgodnie z poniższym przewodnikiem:

       1. Udaj się na www.kraken.com i zarejestruj się – musisz wypełnić KYC i dodać swoje konto bankowe (musisz najpierw ukończyć minimalny poziom 1 poziomu)
       2. Wpłać Bitcoin na swoje konto KrakenSprzedaj Bitcoin za walutę Fiata, którą chcesz wypłacić (USD, EUR, GBP)Przejdź do strony finansowania i wybierz walutę Fiata, którą chcesz wypłacić (USD, EUR, GBP)Dokonywanie wypłat może zająć 1-2 dni, zanim pieniądze pojawią się na Twoim koncie bankowymDowiedz się więcej o wypłatach Fiata w Kraken tutajBinance – pełna obsługa giełdy kryptowalutBinance to jedna z naszych ulubionych giełd kryptowalut. Nasza i miliony handlowców kryptowalut na całym świecie.

        Nazwaliśmy też kompleksową giełdę kryptowalut Binance. Oznacza to, że zapewniają one inwestorowi kryptowalutowemu prawie wszystko, czego potrzebują.

        Od kupowania kryptowalut za pomocą karty bankowej lub ich kont bankowych. Do dużego wyboru dostępnych kryptowalut, do jednego z najlepszych wolumenów obrotu na wszystkich giełdach kryptowalutowych na rynku.

        Więc ogólnie jest to świetna giełda do wykorzystania. A czy wiesz, że umożliwiły nam również sprzedaż naszych kryptowalut za waluty fiducjarne (USD, GBP, EUR itd.) Na ich wymianie?

        Jak sprzedać swoje Bitcoiny za gotówkę na Binance
       3. Aby sprzedać Bitcoin za gotówkę na Binance – wejdź na ich stronę www.binance.com i zaloguj się / utwórz konto na Binance.
       4. Po zalogowaniu kliknij w menu „ Fiat , a następnie „ Kup krypto .Następnie przejdziesz do tej strony i możesz tutaj sprzedać swoje Bitcoiny za gotówkę.Będziesz musiał podać Binance dane KYC, aby uzyskać zgodę na sprzedaż BTC za gotówkęZwróć uwagę, że sprzedając Bitcoin za fiat na Binance, korzystasz z usług ich partnerów (Simplex itp.), Mogą oni pobierać za to opłatę. Sprawdź ich stronę internetową, aby uzyskać pełne informacje o opłatach.

        Binance Jersey – dla użytkowników z UESprzedawaj Bitcoiny za walutę Fiata na Binance Jersey (dla Europejczyków)Jeśli jesteś Europejczykiem, możesz również użyć Binance Jersey do sprzedaży swoich Bitcoinów za EUR lub GBP.

        Aby przeliczyć BTC na EUR lub GBP za pośrednictwem Binance Jersey, postępuj zgodnie z poniższym przewodnikiem przeglądowym:

        1. Wejdź na www.binance.je i zarejestruj się
        2. Wpłać Bitcoin na swoje konto Binance Jersey (znajdź adres Bitcoin na Binance Jersey)Sprzedawaj BTC za EUR lub GBPWypłać EUR lub GBP na swoje konto bankoweMusisz wypełnić KYC i dodać dane swojego konta bankowego, aby dokończyć wypłatęZapoznaj się z różnymi dostępnymi przez nas opcjami i daj nam znać, która z nich jest Twoim ulubionym.

         Metoda nr 3 Sprzedawaj duże ilości BTC za pośrednictwem biurka Bitcoin OTCJeśli planujesz sprzedać duże sumy Bitcoinów, radziłbym nie korzystać z tradycyjnej giełdy kryptowalut, takiej jak Binance. Ale raczej radziłbym ci przyjrzeć się korzystaniu z biurka OTC.

         Biurka te to usługi, które pomagają klientom zajmującym się dużymi transakcjami. Więc to nie jest coś, gdy chcesz handlować kwotami mniejszymi niż 100 000 $.

         Ale jeśli planujesz sprzedać więcej niż to, skorzystam z biurka Bitcoin OTC.

         Ponieważ wtedy możesz ustawić cenę z góry i nie ryzykować podniesienia ceny, gdy chcesz sprzedać. Ponieważ jeśli sprzedajesz większe sumy BTC i nagle przejmujesz większość płynności na giełdzie, w zasadzie skonsumowałbyś całą płynność kupujących i ostatecznie podniósłbyś cenę w górę.

         Oznacza to, że próbując sprzedać na giełdzie, otrzymujesz znacznie mniej gotówki za swoje BTC.

         Jeśli chcesz sprzedać większe sumy BTC za gotówkę, radzę zajrzeć do naszego artykułu na ten temat tutaj.

         A oto niektóre z najlepiej polecanych biurek BTC OTC.

         Metoda # 4 – Konwertuj Bitcoin na stablecoiny, takie jak USDT, USDC i DAITrzecią opcją, której możesz użyć, gdy chcesz sprzedać swoje Bitcoiny za gotówkę, jest w rzeczywistości zamiana ich na stablecoiny.

         Stablecoiny są jak waluty Fiata, ale ich cyfrowe wersje. Dzisiejsze stablecoiny nie są tworzone przez banki ani rządy, ale w większości przypadków przez firmy. Większość z nich jest powiązana z określoną walutą Fiata. Podobnie jak USD (dolar).

         Tak więc jeden stablecoin powiązany z dolarem miałby stałą wartość w stosunku do dolara. Lub może być powiązany z EUR, GBP lub inną walutą Fiata na świecie.

         Te stablecoiny mogą pozostać stabilne i powiązane z walutą Fiata, jeśli są zabezpieczone podobną kwotą w USD lub innych walutach Fiata. Niektóre mogą być nawet wspierane przez towary, takie jak złoto.

         Tak więc stablecoins stanowi bardzo przydatne rozwiązanie, gdy chcesz zamienić swoje Bitcoiny na przykład na USD, ale nie sprzedać ich całkowicie. Może to być przydatne, gdy chcesz wyjść z niestabilnych ruchów cen Bitcoin i zabezpieczyć swoje fundusze.

         Oto niektóre z najczęściej używanych obecnie stablecoinów:

         1. USDT (Tether) jest obecnie najczęściej wymienianym stablecoinem na świecie i jest powiązany z USD. Jest tworzony na blockchainie Omni. Odwiedź witrynę Tether, aby dowiedzieć się więcej na ten temat. Dowiedz się więcej, gdzie możesz zamienić Bitcoin na USDT tutaj (dowiedz się więcej o najlepszych portfelach Tether tutaj)
         2. USDC (USD Coin) to stablecoin stworzony przez Coinbase. Zbudowany na blockchainie Ethereum, a także powiązany z USD. Dowiedz się więcej o USDC tutaj. Tutaj możesz znaleźć giełdy, na których możesz zamienić Bitcoin na USDC. DAI to stablecoin stworzony na platformie Ethereum Blockchain przez zdecentralizowany zespół społeczności Maker Dao. Jest również powiązany z USD. Dowiedz się, gdzie możesz zamienić BTC na DAI tutajDlaczego warto używać stablecoina do konwersji Bitcoinów na USD
         3. Możesz szybko zamienić swoje BTC na stablecoin i uniknąć wahań cen. W ten sposób możesz mieć pewność, że wartość Twoich pieniędzy pozostanie stabilna
         4. Możesz także łatwo wymienić swoje stablecoiny z powrotem na Bitcoiny lub inne kryptowaluty. Jest to znacznie szybsze, niż gdybyś sprzedał swoje Bitcoiny za gotówkę i miał pieniądze na koncie bankowymWytyczne podatkowe po zamianie Bitcoin na gotówkęW większości krajów wszyscy musimy płacić podatki od naszych transakcji Bitcoin lub kryptowalut lub gdy kupiliśmy coś za pomocą twojego krypto. Dlatego ważne jest, aby sprawdzić, czy twój kraj jest jednym z nich, większość krajów tak.

          Tak więc po przeliczeniu Bitcoin na USD lub inne waluty Fiata za pośrednictwem LocalBitcoins, giełdy kryptowalut lub stablecoinów, być może będziesz musiał zapłacić podatki za swoje transakcje.

          Aby dowiedzieć się więcej o tym, kiedy podatki od transakcji kryptowalutowych mogą być konieczne, poniżej zapisaliśmy trzy z najczęstszych scenariuszy, kiedy musisz zapłacić podatki kryptograficzne.

          Typowe scenariusze, w których może być konieczne zapłacenie podatków od kryptowalut
         5. Kupiłeś jedną kryptowalutę i wymieniłeś ją na inną. W wielu krajach jest to uważane za zdarzenie podlegające opodatkowaniu w przypadku wszelkich zysków lub strat kapitałowych osiągniętych w tej transakcji.
         6. Kupiłeś coś za swoją kryptowalutę, na przykład zapłaciłeś za poranną kawę jakimś Bitcoinem, samochodem, pizzą itp.Wydobywałeś lub obstawiałeś kryptowaluty, może to być opodatkowane jako hobby lub zawodowo.Ale nie martw się, skorzystaj z tych wspaniałych narzędzi do kryptowalut podatkowych, aby Ci pomócSkorzystaj z jednego z tych inteligentnych narzędzi podatkowych, które zbierają wszystkie transakcje dokonane na różnych giełdach i automatycznie tworzą dla Ciebie raporty podatkowe, są niesamowite.

          My już tam byliśmy, wiemy. Wszystkie te kryptograficzne narzędzia podatkowe pozwalają łatwo śledzić wszystkie transakcje kryptograficzne, śledzić zyski i straty portfela. A także śledź, kiedy sprzedałeś kryptowaluty, takie jak Bitcoin, za gotówkę, co czyni je bardzo przydatnymi.

          1. Cointracking ( www.cointracking.info )
          2. Cointracker (www.cointracker.io ) Cryptotrader ( www.cryptotrader.tax )Wniosek – zamiana Bitcoinów na gotówkę – czyli wypłata BTCMamy nadzieję, że ten przewodnik pomógł odpowiedzieć na pytanie, jak łatwo przeliczyć Bitcoin na USD lub inne waluty Fiata. Nawet jak przekonwertować bitcoiny na stablecoiny, takie jak USDT, USDC i DAI.

           Teraz wiesz, że w zależności od Twoich potrzeb dostępne są różne opcje. Abyś mógł łatwo wybrać najlepszą dla siebie opcję.

           Daj nam znać, która opcja z tych czterech jest twoją ulubioną i dlaczego tutaj, w sekcji komentarzy.

           Inne popularne przewodniki :

           Witam i zapraszam do Go Cryptowise.

           Nazywam się Per Englund i jestem wieloletnim fanem, inwestorem i handlowcem Bitcoin i innych kryptowalut. Zwróciłem uwagę Bitcoin, jak wiele innych kilka lat temu, ale dopiero około 2016/2017 roku naprawdę zainteresowałem się kryptowalutami i technologią blockchain.

           Od tego czasu handlowałem, kupowałem, badałem i poznawałem tę nową, wyłaniającą się przestrzeń w pełni. Kiedy nie produkuję kryptowalut, tworzę i projektuję nowe produkty i biznesy. Chcę połączyć swoje doświadczenie biznesowe z pasją, aby tworzyć treści, które mają znaczenie dla wszystkich naszych czytelników.

           I wnoszę tę wizję do mojego pisania i tego, jak działa Go CryptoWise.

           Połącz się ze mną na LinkedIn. Zapytaj mnie o cokolwiek tutaj.

           Skontaktuj się ze mną, aby dowiedzieć się więcej o Go CryptoWise i na czym nam zależy.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy