5 najlepszych czytników kart kredytowych na Androida 2020

Category: Płatności Kartą
17 lutego 2021

Przez Meaghan Brophy w dniu 29 maja 2020 r

Meaghan dostarczał treści i wskazówki dla niezależnych sprzedawców detalicznych jako redaktor wielu publikacji handlowych i prelegent na targach. Jest autorytetem Fit Small Business w handlu detalicznym i e-commerce.

Ten artykuł jest częścią większej serii dotyczącej płatności.

Czytniki kart kredytowych do telefonów i tabletów z Androidem ułatwiają sprzedawcom dokonywanie sprzedaży i przyjmowanie kart kredytowych w dowolnym miejscu, od ciężarówek z jedzeniem po targi. Dzięki zaawansowanej technologii POS zapewnianej przez kilka usług i solidnym czytnikom kart możesz ich używać nawet w swoim sklepie stacjonarnym.

Czasami najlepszy czytnik kart kredytowych do Twoich konkretnych potrzeb nie będzie na pierwszym miejscu na liście. Rozwiąż ten quiz z trzema pytaniami, aby sprawdzić, które produkty najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom:

Jak oceniliśmy czytniki kart dla Androida

Wybierając najlepsze czytniki kart kredytowych na Androida, zaczęliśmy od podstaw. Musiały być zgodne ze standardem PCI i móc przetwarzać paski magnetyczne lub chipy EMV. Prawie wszyscy akceptują również płatności bezdotykowe / zbliżeniowe. Następnie dokonaliśmy oceny przy użyciu następujących kryteriów:

 • Koszt: czy firma pobiera opłatę za transakcję lub zawiera opłatę miesięczną? Ile kosztują czytelnicy?
 • Łatwość obsługi: zauważysz, że prawie wszystkie aplikacje na naszej liście mają ocenę 4-gwiazdkową lub wyższą. Uwzględniliśmy opinie klientów na temat aplikacji i usługi. Punkt sprzedaży: czy ma pełny system POS lub proste narzędzie do śledzenia zapasów? Narzędzia do zarządzania firmą: czy firma integruje się z oprogramowaniem księgowym, oferuje narzędzia analityczne lub marketingowe lub pomoc finansową?Square: Najlepszy ogólnie czytnik kart kredytowych dla Androida

  Ogólnie uznaliśmy, że Square to najlepszy czytnik kart kredytowych dla Androida, ponieważ jest łatwy w użyciu, bezpieczny i cieszy się zaufaniem konsumentów. Ponadto jest wyposażony w doskonały system POS, który pozwala efektywnie prowadzić działalność, niezależnie od tego, czy jesteś zapracowanym sprzedawcą, ciężarówką z jedzeniem, czy też sprzedajesz swoje towary na okazjonalnych targach rzemieślniczych.

  System POS doskonale sprawdza się w restauracjach, handlu detalicznym i usługach, a mobilny czytnik kart ułatwia zabranie programu w drogę. Czytnik swipe również jest darmowy, ale czytnik chipów, który jest bezpieczniejszy, kosztuje 49 USD.

  Ceny kwadratowych płatności mobilnych
 • Opłaty miesięczne: brak
 • Opłaty za transakcje związane z kartą: 2,6% + 10 centów Opłaty za transakcje bez karty: 3,5% + 15 centów Płatności i faktury online: 2,9% + 30 centów Cena czytnika kart Android: Bezpłatny czytnik kart typu swipe; 49 USD za czytnik kart chipowychSquare Payments umożliwia klientom podpisywanie zakupów, w tym opcje dodawania napiwków, a następnie wysyłanie cyfrowych potwierdzeń SMS lub e-mail.

  Funkcje kwadratowych płatności mobilnych
 • Najlepsza cecha: Darmowy internetowy system POS firmy Square jest świetny dla rzemieślników, którzy od czasu do czasu organizują targi weekendowe, ale jest wystarczająco potężny dla restauracji lub sklepów stacjonarnych.
 • Aplikacja mPOS: 4,4 gwiazdki w Google Play. Oprócz przyjmowania płatności możesz zarządzać zapasami, wystawiać i śledzić faktury oraz analizować trendy. Użytkownicy szczególnie chwalą jego niezawodność i wygodę. Rodzaje płatności: karty kredytowe, bezdotykowe, online, karty podarunkowe, karty międzynarodowe, ale nie za granicę (tj. Musisz być w kraju, w którym aktywowałeś swoje konto Square). Narzędzia do zarządzania firmą: możesz tworzyć listy klientów z informacjami kontaktowymi i notatkami oraz wysyłać wiadomości do klientów za pośrednictwem aplikacji. System POS jest wystarczająco solidny dla restauracji i branży usługowej, z kategoriami, zdjęciami i narzędziami do spotkań. Ochrona przed oszustwami: Square oferuje bezpłatne zarządzanie sporami, aktywne zapobieganie oszustwom i powiadamianie o podejrzanej aktywności. Możesz dodać zarządzanie ryzykiem za 6 centów za transakcję.Dowiedz się więcej o tym, dlaczego Square to najlepszy czytnik kart kredytowych dla urządzeń z systemem Android, odwiedzając naszą stronę z recenzjami Square Payments.

  PayPal tutaj: najlepszy czytnik kart Android dla małych sprzedawców

  PayPal jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań do przyjmowania płatności online, ponieważ działa równie dobrze w przypadku małych firm lub hobbystów, którzy sprzedają swoje towary. Czytnik kart mobilnych jest łatwy w użyciu, synchronizuje się z kontem PayPal, a nawet akceptuje płatności transgraniczne, co jest dużą pomocą, jeśli uczestniczysz w targach poza swoim krajem ojczystym.

  Ponadto PayPal Here akceptuje płatności PayPal, oferując klientom dodatkową wygodną opcję płatności, która może prowadzić do większej sprzedaży.

  Ceny PayPal tutaj
 • Opłaty miesięczne: brak
 • Opłaty za transakcje przy użyciu karty: 2,7% Opłaty za transakcje bez karty: 3,5% + 15 centów Online i fakturowanie: 2,9% + 30 centów Transakcje transgraniczne: dodatkowe 1,5% Cena czytnika kart z Androidem: 19,99 USD za czytnik kart typu swipe. Czytniki chipów i kranów, 24,99 do 99,99 USD w zależności od stylu.Aplikacja PayPal Tutaj akceptuje płatności kartą, gotówką, czekami, fakturami i płatnościami PayPal.

  Funkcje PayPal tutaj
 • Najlepsza cecha: możliwość obsługi transgranicznej sprawia, że ​​jest idealny dla osób, które biorą udział w targach w innych krajach. To kosztuje trochę więcej, ale jest warte swojej wygody.
 • Aplikacja mPOS: 4,5 gwiazdki w Google Play. Karta machnięcia jest prosta i istnieje podstawowy system POS. Użytkownicy chwalą jego wygodę i wszechstronność. Te, które narzekały, miały zwykle problemy z logowaniem lub problemy z wstrzymywaniem lub zamrażaniem funduszy. Rodzaje płatności: karty kredytowe, bezdotykowe, internetowe, międzynarodowe, zagraniczne. Narzędzia do zarządzania biznesem: Oprócz systemu POS możesz tworzyć niestandardowe faktury lub oferty projektowe. Możesz ustawić oferty i powiadomienia dla osób, które porzuciły koszyk. Możesz także otrzymać natychmiastowe przelewy za 1% opłaty (do 10 $ dopłaty). Ochrona przed oszustwami: oprócz standardowej ochrony przed oszustwami, PayPal oferuje zaawansowane systemy uczące się i narzędzia analityczne do wykrywania oszustw. Obejmuje zarządzanie sporami i ochronę przed obciążeniami zwrotnymi. PayPal oferuje również pożyczki obrotowe, pożyczki biznesowe i firmową kartę kredytową.Przeczytaj więcej o tym, dlaczego PayPal Oto jedno z najpopularniejszych i wygodnych rozwiązań do płatności mobilnych, odwiedzając naszą stronę z recenzją PayPal Here.

  QuickBooks GoPayment: Najlepszy czytnik kart Android dla użytkowników QuickBooks

  GoPayment to świetny wybór dla użytkowników QuickBooks, zwłaszcza tych, którzy przetwarzają duże płatności i chcą również możliwości przelewów ACH. Pasek magnetyczny i czytnik chipów są bezpłatne, a czytnik chipowo-bezdotykowy należy do najtańszych z testowanych przez nas. Chociaż obiecuje szybkie wpłaty, wielu klientów twierdzi, że zanim płatności pojawią się na ich kontach, minęło kilka dni.

  Cennik QuickBooks GoPayment
 • Opłaty miesięczne: brak
 • Opłaty za transakcje związane z kartą: 2,4% + 25 centów * Opłaty za transakcje bez karty: 3,4% + 25 centów * Online i faktury: 2,9% + 25 centów * Płatności ACH: 1% * Cena czytnika kart Android: Darmowy czytnik chipów i pasków. Uniwersalny czytnik, który akceptuje również płatności bezdotykowe, 49 USD.* Niższe stawki dostępne dla niektórych klientów programu QuickBooks Desktop

  GoPayment zawiera bezpłatny czytnik kart i oferuje konkurencyjne opłaty transakcyjne.

  Funkcje QuickBooks GoPayment
 • Najlepsza funkcja: ponieważ jest to produkt QuickBooks, dane GoPayment w naturalny sposób synchronizują się z programem QuickBooks i współpracują z innymi produktami Intuit, w tym z systemem POS QuickBooks (dodatkowy zakup).
 • Aplikacja mPOS: 4,2 gwiazdki w Google Play. Możesz przyjmować płatności i automatycznie synchronizować je z kontem QuickBooks. Użytkownicy chwalili łatwość obsługi i czytnik kart, ale powiedzieli, że przetworzenie płatności zajmuje czasami dwa do pięciu dni. Rodzaje płatności: karty kredytowe, bezdotykowe, online, przelewy ACH i czeki, w tym płatności za faktury i płatności częściowe. Narzędzia do zarządzania biznesem: twórz listy zapasów, zarządzaj fakturami lub łącz się z systemem POS QuickBooks (za dodatkową opłatą). Posiada również możliwość zdjęcia karty (do przyjmowania płatności bez czytnika) i współpracuje z TurboTax i Mint. Ochrona przed oszustwami: ubezpieczenie FDIC, aktywna ochrona przed oszustwami.Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak GoPayment współpracuje z resztą ekosystemu QuickBooks, przeczytaj naszą pełną recenzję QuickBooks GoPayment.

  Shopify: najlepszy czytnik kart Android dla firm e-commerce

  E-commerce kwitnie, ale są chwile, kiedy możesz chcieć sprzedawać osobiście, w sklepach typu pop-up i na targowiskach, lub możesz mieć sklep stacjonarny, który uzupełnia Twój biznes internetowy. Jeśli korzystasz z Shopify w swoim sklepie e-commerce, bezpłatna aplikacja Shopify POS na Androida umożliwia przyjmowanie kart kredytowych i innych płatności w dowolnym miejscu. Dodatkowo, ponieważ jest ukierunkowany na handel elektroniczny, Shopify mPOS jest idealny do osobistej sprzedaży produktów i wysyłania zamówień do klientów.

  Cennik Shopify POSAby korzystać z bezpłatnej aplikacji POS, potrzebujesz konta e-commerce Shopify. Konta e-commerce kosztują od 9 do 299 USD miesięcznie, w zależności od posiadanego planu. Ma darmowy czytnik kart typu swipe-and-chip oraz czytnik kart typu tap-and-chip za 49 USD.

  • Opłata miesięczna: 9 – 299 USD za e-commerce, 0 USD za aplikację mPOS na Androida
  • Opłaty za transakcje obecne na karcie: 2,4% – 2,7% za transakcję w zależności od planu e-commerce Opłaty za transakcje bez karty: 2,4% + 30 centów – 2,7% + 30 centów za transakcję w zależności od planuBezpłatna aplikacja POS Shopify akceptuje płatności kartą, gotówką i kartami podarunkowymi lub może być połączona z terminalem przetwarzającym płatności w celu sprzedaży w sklepie.

   Funkcje Shopify MPOS
  • Najlepsza funkcja: Shopify należy do najlepszych w handlu elektronicznym. Oprócz w pełni funkcjonalnego systemu POS, oferuje inne sposoby sprzedaży i przetwarza płatności od gotówki do bitcoinów.
  • Aplikacja mPOS: 4,2 gwiazdki w Google Play. Oprócz prowadzenia sklepu internetowego (pewne ograniczenia) umożliwia przyjmowanie płatności, w tym kartami lub gotówką. Rodzaje płatności: karty kredytowe, zbliżeniowe, online, karty podarunkowe, międzynarodowe, bitcoiny i inne. Narzędzia do zarządzania biznesem: zarządzanie wysyłkami, zarządzanie zapasami, synchronizacja z Shopify POS, sklep na Facebooku, analityka i raportowanie. Ochrona przed oszustwami: czytniki z certyfikatem EMV i PCI, analiza oszustw oraz zalecenia dotyczące zapobiegania oszustwom (Shopify Plan i wyższe).Mimo że Shopify jest najbardziej znany z handlu elektronicznego, ma solidną platformę POS do sprzedaży mobilnej i w sklepie, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla sprzedawców wielokanałowych. Przeczytaj naszą pełną recenzję Shopify POS, aby uzyskać więcej informacji.

   Punkt płatności: najlepszy niedrogi czytnik kart z systemem Android dla firm o ugruntowanej pozycji

   Payment Depot korzysta z aplikacji mobilnej SwipeSimple firmy CardFlight do przetwarzania kart. Kilka firm korzysta z tej opcji przetwarzania mobilnego. Korzyści pochodzą z samego Payment Depot. Jeśli przetwarzasz ponad 10 000 USD miesięcznie, ten procesor kart kredytowych może być bardziej opłacalny, nawet przy miesięcznej opłacie. Plany oferują również dodatkowe narzędzia biznesowe i przetwarzanie płatności.

   W przypadku rozwijających się firm wybór bardziej tradycyjnego konta handlowca, takiego jak to, co oferuje Payment Depot, zapewnia większą stabilność konta i niższe opłaty manipulacyjne.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy