5 najlepszych firm, które refinansują Twój samochód

Category: Twoja Zdolność
17 lutego 2021

Warto kupować kredyt refinansowy z niższym oprocentowaniem

 • FACEBOOK
 • ŚWIERGOTLINKEDINJeśli chcesz szybko kupić nowy samochód, możesz w końcu przyjąć pożyczkę na auto z wysokim oprocentowaniem, aby zamknąć transakcję. Ale płacenie za nowy samochód więcej niż powinieneś może w końcu kosztować Cię dodatkowe pieniądze: co ważniejsze, pieniądze, które możesz zaoszczędzić lub wykorzystać na spłatę innych rachunków w międzyczasie.

  Jeśli masz do czynienia z wysokimi płatnościami za samochód miesiąc po miesiącu z powodu wysokiego oprocentowania kredytu samochodowego, możesz kwalifikować się do refinansowania kredytu samochodowego po niższej stopie procentowej, zwłaszcza jeśli twoja zdolność kredytowa wzrosła od czasu zakupu samochodu. Refinansowanie może pomóc obniżyć oprocentowanie lub zmienić długość kredytu. Należy jednak pamiętać, że podczas gdy przedłużanie pożyczki może obniżyć Twoje płatności na czas jej spłaty, w dłuższej perspektywie może Cię to kosztować więcej. Wynika to z faktu, że przy większej liczbie płatności możesz spłacić więcej odsetek łącznie przez cały okres trwania pożyczki.

  Kluczowe wnioski
 • Jeśli masz do czynienia z wysokimi płatnościami za samochód miesiąc po miesiącu z powodu wysokiego oprocentowania kredytu samochodowego, możesz kwalifikować się do refinansowania kredytu samochodowego po niższej stopie procentowej, zwłaszcza jeśli twoja zdolność kredytowa wzrosła od czasu zakupu samochodu.
 • Refinansowanie może pomóc obniżyć oprocentowanie lub zmienić długość kredytu.USAA, Autopay, CarsDirect, RoadLoans i Lightstream to firmy oferujące refinansowanie kredytów samochodowych.Jeśli rozważasz refinansowanie, oto kilka opcji dla firm, które mogą pomóc Ci znaleźć niższą stopę procentową. I chociaż większość ludzi refinansuje u nowego pożyczkodawcy, możesz rozważyć sprawdzenie u obecnego pożyczkodawcy również opcji refinansowania.

  United Services Automobile Association (USAA) oferuje do 84-miesięcznych auto refinansowania pożyczek z oprocentowaniem nawet 2,59% w modelach z 2019 roku lub nowszych. W przypadku modeli z 2018 r. Lub starszych pożyczki są dostępne na okres do 72 miesięcy, a stawki zaczynają się od 2,99%. Musisz być członkiem USAA – osobami i rodzinami, które służą lub służyły w armii Stanów Zjednoczonych – aby kwalifikować się do tych pożyczek.

  Niektóre zatwierdzenia pożyczki są natychmiastowe, a odpowiedź na wniosek można uzyskać w ciągu około pięciu minut. Po elektronicznym podpisaniu dokumentów pożyczki na koncie USAA możesz natychmiast wydrukować czek kredytowy lub wysłać kwotę spłaty do sprzedawcy za pomocą smartfona. USAA nie pobiera opłaty za wniosek i nie będziesz musiał spłacać nowej pożyczki do 60 dni.

  Opinie klientów na temat LendingTree dają USAA 1,9 z 5 gwiazdek.

  Płatność automatyczna

  Autopay to platforma pożyczkodawców, która współpracuje ze spółdzielniami pożyczkowymi i innymi instytucjami finansowymi, oferując pożyczki o różnych stopach procentowych w oparciu o Twój profil kredytowy. Jeśli chcesz utrzymać tradycyjną pożyczkę, Autopay może pomóc Ci znaleźć lepsze oprocentowanie od pożyczkodawcy, które odpowiada Twoim potrzebom.

  Autopay oferuje tradycyjne refinansowanie i refinansowanie typu cash-back. W przypadku tradycyjnego refinansowania konsumenci mogą być w stanie znacznie zmniejszyć swoje miesięczne płatności, obniżyć stopy procentowe i potencjalnie skrócić okres kredytowania.

  Refinansowanie zwrotu gotówki za pośrednictwem usługi Autopay może pomóc w uzyskaniu do 12 000 USD w gotówce, które możesz wykorzystać na spłatę innych długów. Jeśli planujesz zatrzymać leasingowany samochód na koniec okresu leasingu, opcja spłaty leasingu pozwala na wcześniejszą spłatę leasingu i uniknięcie kosztownych opłat za przebieg. Konsumenci powinni wiedzieć, że podczas gdy opcje refinansowania typu cash-back zapewniają zwrot gotówki za zaciągnięcie większej pożyczki niż potrzebujesz, możesz ryzykować, że jesteś winien więcej niż wart jest Twój samochód.

  Opinie klientów na LendingTree dają Autopay 4,5 na 5 gwiazdek. Wcześniejsze 

  CarsDirect

  CarsDirect specjalizuje się w pomaganiu osobom mającym zły kredyt w znalezieniu pożyczkodawców, którzy sfinansują i refinansują ich pojazdy. Proces rozpoczyna się od wypełnienia wniosku online, który dostarcza CarsDirect podstawowych informacji na temat miesięcznego dochodu brutto, zatrudnienia i płatności mieszkaniowej. Będziesz także musiał zezwolić firmie na wycofanie kredytu. Podmiot obsługujący kredyt skontaktuje się z Tobą w celu uzyskania dalszych informacji na temat pożyczek, do których się kwalifikujesz. Wcześniejsze 

  Decydując się na współpracę z pożyczkodawcą, prawdopodobnie będziesz musiał przedstawić dodatkowe dokumenty, takie jak dowód dochodów, zamieszkania i ubezpieczenia. Oprocentowanie otrzymanej oferty pożyczki zależy od Twojej zdolności kredytowej.

  Recenzje na stronie Consumer Affair wysoko oceniają usługę za szybki i łatwy proces aplikacji. Wcześniejsze 

  RoadLoans

  RoadLoans oferuje zarówno opcje refinansowania tradycyjnego, jak i cash-back. Tradycyjna opcja refinansowania RoadLoans umożliwia konsumentom obniżenie RRSO i miesięcznego kredytu samochodowego. Dodatkowym atutem jest to, że możesz pominąć spłatę nowego kredytu samochodowego na okres do 60 dni. Opcja refinansowania cash-back pozwala pożyczyć więcej, niż jesteś winien (do pełnej wartości twojego samochodu). Jednak opcja zwrotu gotówki nie jest dostępna we wszystkich stanach. RoadLoans przyjmuje kandydatów z szeroką gamą kredytów, więc stopy procentowe będą się różnić.

  W czerwcu 2020 r. RoadLoans uzyskał ogólną ocenę 4 z 5 gwiazdek w witrynie Consumer Affairs. Wcześniejsze 

  LightStream

  LightStream jest oddziałem SunTrust Banks Inc. Od czerwca 2020 r. Pożyczkodawca oferuje oprocentowanie auto refinansowania od 3,49 do 7,79% RRSO przez 24 do 36 miesięcy oraz od 4,69 do 9,49% przez 73 do 84 miesięcy, w zależności od kwoty pożyczki. . Ceny zawierają rabat na autopłatę. Wcześniejsze 

  LightStream oferuje niezabezpieczone automatyczne pożyczki refinansowe dla pożyczkobiorców z doskonałym kredytem, ​​ale pożyczkobiorcy z mniejszym kredytem mogą kwalifikować się do zabezpieczonych kredytów samochodowych. Możesz pożyczyć od 5000 do 100 000 USD, aby refinansować pożyczkę na dowolny samochód za pośrednictwem całkowicie online procesu składania wniosków.

  LightStream oferuje również dodatkową korzyść w postaci programu „RateBeat. Będą odpowiadać stopie procentowej (APR) dowolnego innego pożyczkodawcy o 0,10 procent, jeśli pożyczka dotyczy tej samej kwoty, okresu i celu (pod warunkiem, że zostałeś oficjalnie zatwierdzony przez innego pożyczkodawcę).

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy