Bankowość stworzona

dla Ciebie

Category: Twoje Konto
17 lutego 2021

Porte uważa, że ​​Twoje doświadczenie bankowe to coś więcej niż pieniądze. Dzięki alertom na koncie 1, darowiznom na cele charytatywne 2 i przechwytywaniu czeków mobilnych 3 stworzyliśmy wokół Ciebie bankowość mobilną. Pobierz aplikację 4 już dziś, aby otworzyć konto. 5

Oszczędzasz na podróż dookoła świata? Zrealizuj swój pełny potencjał i zarabiaj do 3,00% RRSO 6 z opcjonalnym kontem oszczędnościowym.

Dołącz do społeczności Porte, aby coś zmienić, wybierając partnerską organizację charytatywną w aplikacji. Darowizny są dokonywane na podstawie Twoich wzorców wydatków. To nic nie kosztuje. 2

Zdobywaj nagrody za codzienne wydatki. Oszczędzaj u popularnych sprzedawców. Zacznij wydawać już teraz i odbierz swoje nagrody. 7

Zobacz, jak Porte jest zaangażowany w pomaganie Ci na drodze do wolności finansowej

Bankowość i oszczędności zbudowane wokół Ciebie.Bycie człowiekiem to nie tylko kwestia pieniędzy, ale także troska o siebie nawzajem. Działalność Porte została założona z myślą o przywróceniu przejrzystości do bankowości.

 • Brak opłaty miesięcznej 8

  Masz dość miesięcznych opłat za konto? Dołącz do Porte. Nigdy nie będziemy naliczać miesięcznej opłaty za konto. To więcej pieniędzy, które pozostają w Twojej kieszeni.
 • Zarabiaj do 2 dni szybciej 9

  Zarobiłeś swoją wypłatę, teraz uzyskaj dostęp do swoich środków nawet o dwa dni szybciej dzięki Direct Deposit.Alerty dotyczące konta 1 Dzięki

  powiadomieniom push o zakupach zawsze wiesz, co się dzieje na Twoim koncie.Blokada karty

  Przejmij kontrolę nad swoją kartą debetową. Wykorzystaj moc, aby zablokować lub odblokować kartę, jeśli zostanie zgubiona lub skradziona.Czy jesteś gotowy, aby zmienić sposób banku?Złóż wniosek o konto za pomocą aplikacji Porte. 4 Brak konieczności sprawdzania zdolności kredytowej. 5

  Naszą misją jest zmiana sposobu, w jaki ludzie myślą o bankowości. Robimy różne rzeczy. Jesteśmy Porte.

  FirmafunkcjePowiedz cześćDołącz do naszej społecznościUsługa ta jest bezpłatna, ale Twój operator komórkowy może pobierać opłaty za wiadomości lub dane.

  Po wybraniu organizacji charytatywnej za pośrednictwem aplikacji mobilnej Populus przekaże 0,05% każdej transakcji zakupu karty debetowej, z zastrzeżeniem określonych warunków, dokonanej przy użyciu karty debetowej Porte na rzecz organizacji charytatywnej wybranej przez Ciebie za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Netspend, MetaBank, National Association i Visa nie są w żaden sposób powiązane z tą ofertą i nie popierają ani nie sponsorują tej oferty.

  Mobile Check Capture to usługa świadczona przez Sunrise Banks, NA i Ingo Money, Inc., podlegająca Regulaminowi Sunrise Banks i Ingo Money oraz Polityce prywatności. Sprawdzenie zatwierdzenia trwa zwykle od 3 do 5 minut, ale może zająć nawet godzinę. Wszystkie czeki podlegają zatwierdzeniu do finansowania według wyłącznego uznania Ingo Money. Opłaty dotyczą zatwierdzonych transakcji Money in Minutes zasilanych na Twoje konto. Niezatwierdzone czeki nie zostaną zasilone na Twoje konto. Ingo Money zastrzega sobie prawo do odzyskania strat wynikających z nielegalnego lub oszukańczego korzystania z usługi Ingo Money. Twój operator komórkowy może pobierać opłatę za korzystanie z wiadomości i danych. Dodatkowe opłaty transakcyjne, koszty, warunki mogą być związane z finansowaniem i użytkowaniem Twojego konta. Szczegółowe informacje można znaleźć w umowie rachunku wpłaty.

  Mogą obowiązywać standardowe szybkości transmisji danych, opłaty i prowizje.

  WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE OTWARCIA NOWEGO RACHUNKU DEPOZYTOWEGO: Aby pomóc rządowi federalnemu w walce z finansowaniem terroryzmu i praniem brudnych pieniędzy, ustawa USA PATRIOT Act wymaga od nas uzyskania, zweryfikowania i zarejestrowania informacji identyfikujących każdą osobę otwierającą konto. CO TO OZNACZA DLA CIEBIE: Kiedy otworzysz konto, poprosimy o Twoje imię i nazwisko, adres, datę urodzenia i numer identyfikacyjny. W dowolnym momencie możemy również poprosić o okazanie kopii prawa jazdy lub innych dokumentów. Wszystkie konta są otwierane pod warunkiem, że będziemy w stanie zweryfikować Twoją tożsamość, wymagając akceptowalnych rodzajów identyfikacji. Możemy zweryfikować informacje, które nam przekazujesz, aby upewnić się, że mamy uzasadnione przekonanie o Twojej tożsamości. Jeśli nie będziemy w stanie zweryfikować Twojej tożsamości w sposób satysfakcjonujący, nie otworzymy Twojego Konta lub możemy zamknąć Konto, jeśli było ono wcześniej zasilone. Twoje konto podlega ograniczeniom dotyczącym zapobiegania oszustwom w dowolnym momencie, z powiadomieniem lub bez niego.

  Opcjonalne konto oszczędnościowe połączone z Twoim kontem depozytowym PORTE jest udostępniane posiadaczom kont za pośrednictwem MetaBank, National Association, Member FDIC. Do otwarcia Konta Oszczędnościowego wymagana jest zgoda na otrzymywanie od nas komunikacji w formie elektronicznej. Odsetki naliczane są na podstawie średniego dziennego salda konta oszczędnościowego i wypłacane kwartalnie.

  Jeśli średnie dzienne saldo wynosi 15 000,00 USD lub mniej, oprocentowanie całego salda wyniesie 2,97% przy rocznej stopie procentowej (RRSO) 3,00%.

  Jeśli średnie saldo dzienne przekracza 15 000,00 USD, oprocentowanie części średniego salda dziennego, które przekracza 15 000,00 USD, wyniesie 0,49% przy RRSO 0,50%, a odsetki zapłacone od części średniego salda dziennego, która jest 15 000,00 USD lub mniej wyniesie 2,97%. RRSO dla tego poziomu będzie wynosić od 3,00% do 0,50%, w zależności od salda na koncie.

  Stopy procentowe i RRSO każdego poziomu mogą ulec zmianie. RRSO były aktualne na dzień 01.08.2020. Brak minimalnego salda, aby otworzyć konto oszczędnościowe lub uzyskać zysk (y). Musisz jednak otrzymać bezpośrednią wpłatę w wysokości co najmniej 1000 $ w ciągu jednego (1) miesiąca kalendarzowego, aby móc otworzyć konto oszczędnościowe. Środki z Rachunku Oszczędnościowego są wypłacane za pośrednictwem Konta Oszczędnościowego (maksymalnie 6 takich przelewów w miesiącu kalendarzowym), a opłaty transakcyjne mogą zmniejszyć odsetki na Koncie Oszczędnościowym. Zdeponowane środki są ubezpieczone przez FDIC za pośrednictwem MetaBank, National Association. Dla celów ochrony FDIC wszystkie środki zdeponowane przez Ciebie w MetaBank, National Association, zostaną zagregowane do wysokości limitu pokrycia, który obecnie wynosi 250 000,00 USD.

  Aktywując i używając konta Porte, Twój udział w programie nagród jest automatycznie aktywowany. Możesz jednak w dowolnym momencie zrezygnować z programu, odwiedzając stronę Porte Perks w aplikacji Porte. Oferty nagród, które wybieramy i wysyłamy do Ciebie, są oparte na Twoich zwyczajach zakupowych. Nie będziemy udostępniać żadnych danych osobowych o Tobie sprzedawcom, którzy sponsorują oferty. Kiedy aktywujesz ofertę i dokonasz zakupu kartą, sprzedawca nie będzie wiedział, że jesteś klientem programu lojalnościowego, ale zostaniesz jego klientem. Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak i kiedy otrzymasz nagrodę, zapoznaj się z często zadawanymi pytaniami dotyczącymi programu oraz warunkami programu. Nagrody pieniężne są przekazywane na Twoje konto i nie są dostępne w formie czeku ani innej metody płatności bezpośredniej. Sponsor programu: Netspend Corporation. MetaBank®, National Association,nie jest w żaden sposób powiązana z programem, ani go nie popiera, ani nie sponsoruje.

  Mogą obowiązywać inne opłaty. Szczegółowe informacje można znaleźć w umowie rachunku wpłaty.

  Szybszy wniosek o finansowanie opiera się na porównaniu naszej polityki udostępniania środków po otrzymaniu dyspozycji płatniczej z typową bankową praktyką księgowania środków w momencie rozliczenia. Ograniczenia w zakresie zapobiegania oszustwom mogą opóźnić dostępność funduszy, z powiadomieniem lub bez powiadomienia. Wcześniejsza dostępność środków wymaga wsparcia przez płatnika w postaci bezpośredniej wpłaty i jest uzależniona od harmonogramu instrukcji płatniczej płatnika.

  PORTE to konto depozytowe założone przez MetaBank®, National Association, Member FDIC. Niektóre produkty i usługi mogą być objęte licencją na podstawie patentów USA nr 6 000 608 i 6 189 787.

  2020 Netspend Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone na całym świecie. Netspend jest zarejestrowanym w Stanach Zjednoczonych znakiem usługowym Netspend Corporation. Wszystkie inne znaki towarowe i usługowe należą do ich właścicieli.

  Copyright Populus Financial Group, Inc. 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy