Bezpieczne inwestycje, aby regularnie zarabiać 12% -Plus

Category: Jeśli Chodzi
17 lutego 2021

Bezpieczne akcje zwykle nie są uważane za seksowne, ale dzięki odpowiedniej strategii możesz gwałtownie zwiększyć swoją wartość netto

Porozmawiaj z przeciętnym doradcą finansowym, a powiedzą, że nie ma obecnie sposobu na uzyskanie bezpiecznego 12% zysku z inwestycji.

Przecież dochody z rachunków bankowych wynoszą około 2%… obligacje skarbowe mniej niż 3%. A jeśli kupisz akcje z zyskiem 8%, istnieje duża szansa, że ​​jest to bardzo ryzykowne.

Dlatego większość doradców finansowych powie Ci, że nie ma czegoś takiego jak inwestycja, która daje BEZPIECZNE 12%.

Jestem tu, żeby ci powiedzieć, że się mylą.

Jeśli jesteś „w jednym z najpotężniejszych sekretów inwestycyjnych na świeciewiesz, że takie inwestycje istnieją. Wiesz, że możesz uzyskać bardzo bezpieczny 12% zwrot z twoich pieniędzy. I wiesz, że zwykli inwestorzy cały czas osiągają ogromne, bezpieczne zyski.

Jeśli nie znasz tego sekretu, czytaj dalej.

Pokażę ci, jak natychmiast zacząć go uruchamiać…

Jak ogromne są skromne plonyAby zapoznać się z tą potężną strategią inwestycyjną, chciałbym, abyś wyobraził sobie drzewo.

Drzewa są jednym z najwspanialszych tworów natury. Zapewniają nam cień, pożywienie i piękno. Ponieważ produkują tlen, drzewa są często nazywane „płucami planety.

Kiedy posadzisz drzewo, nie musisz już z nim nic robić. Drzewo zapuści korzenie w ziemi i zacznie rosnąć. Powietrze, deszcz i składniki odżywcze w glebie to wszystko, czego drzewo potrzebuje, aby dobrze się rozwijać.

Nie musisz codziennie sprawdzać drzewa. Nie musisz go przycinać ani czyścić. Po prostu zostaw to w spokoju i pozwól niesamowitym siłom natury wykonywać swoją pracę przez lata. Drzewo w końcu zapewni ci cień, pożywienie i piękno na wiele, wiele lat.

Czy masz ten obraz w swoim umyśle?

Strategia inwestycyjna, o której mówię, przypomina sadzenie drzew… i przynosi „owoce znane jako dywidendy pieniężne.

Najlepsze akcje do kupienia za historyczną gratkęJak zapewne wiesz, dywidendy to płatności gotówkowe przekazywane udziałowcom firmy. Często są notowane w dolarach na akcję, ponieważ „ McDonald’s (NYSE: MCD ) wypłaca dywidendę w wysokości 1 USD na akcję.

Dywidendy są również kwotowane jako procent aktualnej ceny akcji. Ta wartość procentowa jest nazywana „wydajnością. Możesz powiedzieć: „McDonald’s wypłaca dywidendę w wysokości 3%.

Strategia inwestycyjna, o której chcę, abyś wiedział, koncentruje się na akcjach, które nie tylko przynoszą dywidendę, ale także dywidendę, która rośnie .

Widzisz, świetne firmy nie tylko wypłacają co roku taką samą dywidendę.

Hodują je każdego roku… od dziesięcioleci.

Na przykład począwszy od 2018 roku, zniżka detalista Walmart (NYSE: WMT ) ma co roku zwiększył swój wypłaty dywidendy na 45 lat. Gigant naftowy ExxonMobil (NYSE: XOM ) co roku od 36 lat zwiększa wypłatę dywidendy. Gigant napojów bezalkoholowych Coca-Cola (NYSE: KO ) co roku od 55 lat zwiększa wypłatę dywidendy.

Firmy te wypłacały i zwiększały dywidendy w wyniku bessy, recesji, wojen i załamań na rynku nieruchomości. Wypłacili dywidendy podczas krachu Nasdaq w 2000 roku . Wypłacili dywidendę podczas kryzysu finansowego 2008-2009.

Jak wyszczególniłem wtym eseju, akcje, które konsekwentnie podnoszą dywidendę, osiągają lepsze wyniki niż wszystkie inne rodzaje akcji.

Poniższy wykres pokazuje, że inwestycja 10 000 USD w akcje nie wypłacające dywidendy w 1972 r. Byłaby teraz warta zaledwie 30 136 USD.

Ale te same akcje o wartości 10 000 dolarów, które zwiększają dywidendę, byłyby warte aż 630 024 dolarów.

Siła wzrostu dywidendyKiedy gromadzisz akcje spółek, które z roku na rok systematycznie zwiększają swoje dywidendy, dzieje się niesamowita rzecz. Wykorzystujesz moc czasu i wykorzystujesz go do pracy.

Oto jak to działa …

Załóżmy, że kupujesz Benson Foods, (hipotetyczną) elitarną firmę wypłacającą dywidendę za 20 USD za akcję. Benson Foods co roku od 30 lat zwiększa wypłatę dywidendy. Obecnie wypłaca 5% rocznej dywidendy, czyli 1 dolara na akcję.

Teraz załóżmy, że dywidenda rośnie w tempie 10% rocznie przez następne 10 lat (ta stopa wzrostu dywidendy jest powszechna w elitarnych firmach).

Po 10 latach wzrostu w tempie 10% rocznie Twoja roczna dywidenda stanowi obecnie prawie 12% Twojej początkowej inwestycji.

Po 15 latach wzrostu na poziomie 10% Twoja roczna dywidenda wynosi 20% początkowej inwestycji.

Po 20 latach wzrostu na poziomie 10% Twoja roczna dywidenda wynosi 32% początkowej inwestycji.

Na poniższym wykresie widać siłę wzrostu dywidendy opisanej powyżej.

Teraz już wiesz, dlaczego używam analogii drzewa, jeśli chodzi o opisywanie tej strategii. Teraz „sadzisz trochę pieniędzy, a później zbierasz ogromne plony.

Oto jak NIGDY nie martwić się o awarię akcjiJeśli zarabiasz 12%, 20% lub 32% na bardzo wysokiej jakości biznesie, zyskujesz zupełnie nowe spojrzenie na krach na rynku i recesje. Doświadczasz też dużo mniej stresu niż przeciętny inwestor.

Większość inwestorów obawia się każdego przerażającego nagłówka wychodzącego z Waszyngtonu. Oglądają wstrząsy na ekranach swoich komputerów i martwią się o każde 5% lub 10% ruchu w Dow Industrials.

Teraz… wyobraź sobie, że zarabiasz BEZPIECZNY 20% zysk z jednej z najlepszych firm na świecie.

Jeśli zarabiasz bezpieczny 20% roczny zysk, czy naprawdę obchodzi Cię, czy giełda spadnie o 10%?

Czy zależy Ci na wzroście inflacji?

Zależy Ci na 5% spadku cen mieszkań?

Jeśli zarabiasz 20% w bezpiecznej, stabilnej firmie, takiej jak Coca-Cola, prawdopodobnie czujesz się komfortowo wiedząc, że niezależnie od tego, co robi giełda, ludzie nadal będą kupować produkty Coca-Coli… i nadal dostaniesz swoje grube czeki z dywidendy.

Szeroki rynek może spaść o 15%, a Ty nadal uzyskasz 20% zwrot ze swoich akcji. Mogliby zamknąć rynek na rok, a ty nadal dostaniesz swoje pieniądze.

To spokój ducha elitarnych firm wypłacających dywidendy.

Najlepsze akcje do kupienia za historyczną gratk꣹cząc siłę elitarnego, wypłacającego dywidendę biznesu i potęgę czasu, jesteś w stanie wygenerować ogromne zyski z pierwotnej inwestycji. Musisz tylko pozwolić czasowi działać jego magią. Dlatego niezwykle ważne jest, aby osoby poniżej 60 roku życia poznały tę strategię i stosowały ją. Muszą zacząć sadzić drzewa pieniędzy już teraz aby później mogli uzyskać bezpieczne 12%, 20% i 32% plony.

Jeśli kupisz elitarną firmę wypłacającą dywidendę po dobrej cenie i zostawisz ją w spokoju, Twój portfel znacznie się powiększy. Daj mu wystarczająco dużo czasu, a przyniesie to ogromne roczne dywidendy z pierwotnej ceny zakupu. I zrobi tobezpiecznie.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy