Czego możesz się spodziewać korzystając z rezerwacji hoteli Priceline

Category: Karty Kredytowej
17 lutego 2021

Niektórzy pracownicy hoteli rozpowszechniają powszechny fałsz Priceline

Klienci, którzy zwracają się do recepcji hotelowej z hotelem Priceline „podaj własną cenę podczas rezerwacji, mogą spodziewać się różnego rodzaju powitań.

Z mojego doświadczenia wynika, że ​​uprzejme, profesjonalne traktowanie jest normą prawdopodobnie podczas dziewięciu wizyt na 10. Ale jest kilka recepcji, w których polityka hotelu jest mylona z polityką Priceline.

Co do zasady (z wieloma wyjątkami, oczywiście), najlepsze strategie przetargowe z Priceline sprawdzają się lepiej w dużych miastach, takich jak Nowy Jork, gdzie ceny pokoi są wysokie przy wyborze dobrze zlokalizowanych hoteli.

Rozważ moje doświadczenia z dwóch ślubów poza miastem w odstępie zaledwie tygodnia.

Tydzień pierwszy: odprawa przyjazna Priceline

Potrzebowałem pokoju dla dwóch osób z jednym łóżkiem na jedną noc. Zapłaciłem 50 USD plus podatki za pokój, który kosztuje 160 USD za noc w dużym obszarze miejskim. Zrobiłem to, stosując niezawodną metodę uzyskiwania dobrych wyników Priceline. Pod koniec tego procesu muszę wyrazić zgodę na podanie firmie Priceline numeru mojej karty kredytowej i umożliwić jej zarezerwowanie nieznanego pokoju w hotelu trzygwiazdkowym na określonym obszarze geograficznym, o ile cena pokoju nie przekroczy 50 USD. Gdy transakcja została zaakceptowana, znalazłem imię i nazwisko oraz adres.

W tym hotelu byliśmy traktowani jak każdy inny gość. Nie prosząc o to, urzędnik dał nam pokój na tyłach hotelu, z dala od autostrady.

Tydzień 2: Oszustwo przy odprawie

Tydzień drugi: przyjechałem do hotelu w małym miasteczku, w którym również dokonałem zakupu w Priceline. Ten pokój kosztuje 60 USD / noc przez dwie noce. Cena pokoju wynosiła 89 dolarów. Oczywiście oszczędności były tutaj skromniejsze niż osiągnąłem w pierwszym tygodniu. Ta umowa została zamknięta przez siedem tygodni, więc moje pieniądze już dawno się wydały. Priceline „podaj własną cenę zakupy są zakończone, zanim dotrzesz na miejsce – jedno z ryzyk, które musisz zaakceptować, korzystając z tej usługi.

W tym mieście potrzebowałem pokoju z dwoma łóżkami. Jednak urzędnik bez mrugnięcia okiem powiedział mi, że „Priceline nie zezwala na żadne zmiany w rezerwacji, a moja rezerwacja dotyczyła jednego łóżka typu king-size.

Część tego stwierdzenia była poprawna. Domyślna rezerwacja przedpłacona przez Priceline dotyczy pokoju z jednym łóżkiem. Wszelkie inne ustalenia należy do klienta i hotelu. Czasami hotel po prostu nie ma dostępnego pokoju dwuosobowego i dlatego nie może spełnić prośby.

Ale kiedy powiedziano mi, że na dzień przed przyjazdem nie ma wolnych pokoi dwuosobowych, przeszukałem hotel, aby sprawdzić, czy mogę kupić drugi pokój w innym pobliskim hotelu. Co ciekawe, pierwszym wynikiem wyszukiwania w tym małym mieście był pokój z dwoma łóżkami w danym hotelu za 89 USD za noc.

Załóżmy, że w pracy doszło po prostu do nieporozumienia, a nie do jawnego oszustwa w kwestii dostępności pokoi. Nie można tego samego powiedzieć o twierdzeniu, że firma Priceline nie pozwoliłaby hotelowi na umieszczenie mnie w pokoju z dwoma łóżkami.

Jakieś dwa tygodnie wcześniej urzędnik w hotelu w innym stanie powiedział mi prawie to samo.

Rzeczywista polityka cenowa: alokacje nie należą do nas

Niestety, te doświadczenia nie są rzadkie. Klienci Priceline często narzekają na to leczenie. Tak więc rzecznik firmy Priceline nie był zaskoczony tym zapytaniem i szybko odpowiedział: „przydział łóżek zależy od hotelu. W części dotyczącej warunków na ich stronie internetowej jest napisane w następujący sposób: „Przydział pokoi zależy od dostępności hotelu i zależy od hotelu.

Rzeczywiście, potwierdzenia od Priceline zawierają następujące stwierdzenie: „prośby o rodzaj łóżka (król, królowa, dwa podwójne itp.) Lub inne specjalne potrzeby, takie jak pokój dla niepalących lub pokój dla palących, należy zgłaszać za pośrednictwem potwierdzonego hotelu, nie można zagwarantować i są oparte na dostępności.

To stwierdzenie jest zgodne z moim doświadczeniem. W wielu miastach urzędnicy z przyjemnością sprawdzają pokoje dwuosobowe i dokonują zmiany, jeśli to możliwe.

Brak gwarancji spełnienia próśb, ale na pewno nic o zakazie ze strony Priceline. Celem Priceline jest przenoszenie zapasów hoteli – wypełnianie pokoi, które byłyby puste bez dużego rabatu. Po dokonaniu sprzedaży firma Priceline jest gotowa do pracy. Nie ma znaczenia, czy śpisz w dwójce czy królowej.

Jednak rozpowszechnianie kłamstwa na temat zakazu Priceline dotyczącego jakichkolwiek zmian stało się ulubioną taktyką dla urzędników, którzy z jakiegokolwiek powodu po prostu nie spełnią Twojej prośby.

Urzędnikom łatwiej jest winić Priceline, niż po prostu przyznać, że nie spełnią Twojej prośby.

Żądania zmian dokonaj przed przybyciem

Postaraj się, aby prośba o pokój dla niepalących, dwa łóżka lub cokolwiek innego było Ci potrzebne, jak najszybciej i uprzejmie. Bądź gotów zaakceptować odpowiedź „nie, ponieważ hotel odmówi przyjęcia zgodnie z warunkami Priceline. Pamiętaj, że chociaż dobre oferty są możliwe, ta usługa ma swoje wady i zalety.

Jedną z taktyk stosowanych przez wielu podróżujących z ograniczonym budżetem jest wykluczenie nocnego urzędnika z negocjacji. Złóż bezpośrednią prośbę telefonicznie lub e-mailem z kierownikiem hotelu. Nadal możesz otrzymać odmowę, ale przynajmniej będziesz znać sytuację przed przyjazdem. A menedżer hotelu rzadziej szerzy kłamstwa ze względu na wygodę.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy