Czego powinieneś szukać na biznesowym koncie bankowym?

Category: Jeśli Twoja
17 lutego 2021

Bezpłatna zapowiedź książki Money-Smart Solopreneur

Czytasz Entrepreneur India, międzynarodową franczyzę Entrepreneur Media.

Bankowość dla biznesu może się nieco różnić od bankowości dla osób fizycznych. Chociaż wiele potrzeb jest podobnych, służą one różnym celom.

Ważne jest, aby spisać listę rzeczy, które instytucja bankowa musi mieć, aby móc z nimi robić interesy. Oto kilka kwestii do rozważenia.

Ochrona przed oszustwami

Ochrona przed oszustwami jest absolutną koniecznością. W przypadku naruszenia konta, kradzieży lub nieautoryzowanych opłat bank musi być w stanie działać szybko.

Kontrolowanie wydatków pracowników

Jeśli Twoja firma wydaje niektórym pracownikom karty kredytowe lub powiązane karty debetowe, właściciel firmy powinien mieć pełną kontrolę nad wydatkami na tych kartach.

Banki powinny oferować wydatki kontrolowane przez właściciela. Pracownicy wiedzą, że nie każdy właściciel firmy przegląda każdą linię wyciągu bankowego, więc czasami zdarzają się niechciane zakupy.

Kiedy pojawiają się nieautoryzowane wydatki, idealnym rozwiązaniem jest przejęcie karty i powstrzymanie siły nabywczej pracownika.

Weź pod uwagę reputację banku

Reputacja instytucji bankowej przechowującej fundusze Twojej firmy jest ważniejsza niż myślisz.

Banki nie bez powodu mają złą reputację. Jeśli bank miał ostatnio naruszenia bezpieczeństwa, rozsądnie byłoby trzymać się od nich z daleka. Wybierz instytucję finansową, która stosuje nienaganne środki bezpieczeństwa, aby Twoje informacje były całkowicie bezpieczne.

Poświęć trochę czasu, aby sprawdzić recenzje banku w Internecie. Weź pod uwagę pozytywne, negatywne i neutralne recenzje. Negatywne recenzje nie oznaczają, że jest to absolutne nie. Nawet najlepsze firmy mają negatywne recenzje.

Oddziały w wielu miastach

Wybór banku powinien być jednorazową czynnością. Gdy Twoja firma się rozwija i przenosisz się do wielu lokalizacji, warto pozostać w tym samym banku i wykorzystać swoje relacje. Osobiście lubię banki, które mają siedziby w kilku różnych miastach.

Bankier biznesowy

Kompetentny i posiadający wiedzę kierownik oddziału to zawsze duży atut. Ten osobisty bankier powinien rozumieć potrzeby Twojej firmy i ostrzegać posiadacza konta w chwilach niepokoju lub niepokoju. Jeśli firma zbliża się do katastrofy finansowej, redukcja zadłużenia i współpraca z doradcą ds. Redukcji zadłużenia komercyjnego może być idealnym rozwiązaniem, aby pomóc odzyskać wydatki tam, gdzie powinny.

Osobisty bankier powinien również być dostępny pod bezpośrednim numerem telefonu lub adresem e-mail w nagłych wypadkach.

Harmonogramy opłat

Opłaty są piętą achillesową rachunków bankowych dla firm. Istnieją one w pewien sposób w każdym typie konta. Niektóre banki rezygnują z tych opłat, gdy spełnione są inne kryteria. Na przykład, jeśli miesięczna opłata za prowadzenie konta wynosi 18 USD, możesz uniknąć płacenia tej opłaty, wydając określoną kwotę w dolarach na firmową kartę debetową.

Każda instytucja bankowa ma inny harmonogram opłat. Niektóre banki nie oferują żadnych zachęt ani opcji zniesienia opłat.

Porównaj opcje bankowe

Nie otwieraj konta w pierwszym banku, z którym usiądziesz. Poznaj swoje możliwości zarówno w dużych, jak i małych instytucjach finansowych. Niektóre mniejsze banki mogą oferować więcej opcji i lepsze zachęty.

Mogą również mieć lepsze protokoły bezpieczeństwa na miejscu. Tutaj do gry wkracza Twoja lista kontrolna. Zabieraj go ze sobą na każde spotkanie i oznaczaj przedmioty oferowane przez bank. Jeśli na liście znajdują się pozycje, których nie ma, dodaj je jako dodatkowe informacje, aby w pełni zbadać dostępne opcje z wielu banków.

Wniosek

Jeśli nie spieszysz się z rozpoczęciem działalności lub nie doświadczyłeś tragedii finansowej z powodu problemu związanego z bankiem, nie spiesz się, decydując, gdzie ulokować pieniądze swojej firmy. Porozmawiaj z innymi właścicielami lokalnych firm, aby uzyskać ich opinie na temat lokalnych opcji bankowych.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy