Data premiery 24 sezonu Pokemon w 2021 roku? Drugi sezon Pokemon Journeys opóźniony z powodu koronawirusa

Category: Która Jest
17 lutego 2021

Pokemon Season 24 (lub Pokemon Journeys Season 2) ma fanów anime z niecierpliwością na kontynuację przygód Asha Ketchuma i Goha w nowych regionach świata.

Celem nowej serii Pokemon jest podróżowanie przez Asha do wszystkich różnych regionów świata Pokemonów. Obejmuje to regiony ujawnione tylko w grach wideo.

Celem Goha jest dosłownie złapanie ich wszystkich, w tym legendarnego Mythical Mew. Z ponad 800 Pokemonami w Pokedex, wiesz, że to znaczące osiągnięcie zajmie wiele lat odcinków anime.

W normalnych okolicznościach seria anime przeskakuje do następnego sezonu bez większych przerw, więc data premiery 24 sezonu Pokemon została zaplanowana na koniec 2020 roku, prawdopodobnie w październiku lub listopadzie.

Ale rok 2020 nie był prawie normalny z powodu pandemii koronawirusa SARS-COV-2.

Dołącz do tych dyskusji na forum!
 • Sezon 4 Haikyuu potwierdzony na 2020 rokW kwietniu 2020 roku premier Japonii Shinzo Abe ogłosił stan wyjątkowy, który został przedłużony na lato.

  Seria anime Pokemon nie uciekła przed wirusem. OLM, Inc., studio animacji odpowiedzialne za stworzenie serii anime Pokemon, znajduje się w Tokio, które walczyło o powstrzymanie rozprzestrzeniania się wirusa.

  Czytaj więcej
 • Bloodwitch: Czy zespół na I Am Not Okay With This jest prawdziwy i czy możesz go posłuchać.Harmonogramy studiów anime ucierpiały z powodu kaskadowych skutków z powodu trwającej pandemii koronawirusa i działań łagodzących ze strony wszystkich krajów.

  Wiele studiów zleca część procesu produkcyjnego wykonawcom zlokalizowanym w Korei Południowej i Chinach. Czasami kompozytowanie jest całkowicie zlecane na zewnątrz, a firmy te obsługują wiele projektów w tym samym czasie.

  W związku z tym, opierając się na aktualnych wiadomościach, nie trzeba dodawać, że premiera 24 sezonu Pokemon również będzie musiała zostać cofnięta.

  Pytanie brzmi, jak długo?

  Zaktualizowano 20 sierpnia 2020 r .: Dodano datę premiery Pokemon Journeys Part 2 w serwisie Netflix USZaktualizowano 1 czerwca 2020 r .: Ogłoszono datę premiery 23. odcinka Pokemon Journeys.Ten artykuł zawiera wszystko, co wiadomo o Pokemon Season 24 (Pokemon Journeys Season 2) i wszystkie powiązane wiadomości. W związku z tym ten artykuł będzie z czasem aktualizowany o nowości, plotki i analizy. W międzyczasie zagłębmy się w to, co wiadomo na pewno.

  Data premiery 23 odcinka 23 sezonu Pokemon przesunięta do czerwca 2020 r

  Datę premiery 23 odcinka 23 sezonu Pokemon pierwotnie zaplanowano na 26 kwietnia 2020 r. Jednak studio anime OLM tymczasowo wstrzymało produkcję anime Pokemon Journeys: The Series z powodu wybuchu epidemii COVID-19 w Japonii.

  Data premiery 23 odcinka Pokemon Journeys: A Massive Panic! Sakuragi Park! został przesunięty na 7 czerwca 2020 r.

  Anime Pokemon Journeys 'Season 2′ powinno rozszerzyć temat tytułowy Pokemon Journeys: The Series

  Mając w sumie ponad 1000 odcinków, Ash Ketchum odbył długą, długą, długą podróż. Ta historia została podzielona na pokolenia, które łączy wspólny temat. Ash Ketchum jest zwykle głównym bohaterem, ale często serial zmienia jego przyjaciół.

  Opierając się na historii, sezon Pokemon 24 (lub Pokemon 2021) jest częścią Generacji 8 całej serii i prawdopodobnie będzie traktowany jak sezon 2 Pokemon Journeys. W związku z tym tytuł Pokemon Journeys zostanie prawdopodobnie rozszerzony o nowy focus na rok 2021.

  Na przykład, sezon Pokemon od 14 do 17 był Generacją 5 i nazywał się Pokemon: Black and White. Sezon 15 rozszerzył tytuł o „Rival Destinies, a sezon 16 dodał „Adventures in Unova.

  Podobnie Pokemon Season 17 do 19 był Generacją 6 i nazywał się Pokemon: XY, podczas gdy tytuł sezonu 19 był rozszerzony Pokemon: XYZ).

  Pokemon Sezon od 20 do 22 był Generacją 7 i nazywał się Pokemon: Sun and Moon, a tytuł został rozszerzony o „Ultra Adventures i „Ultra Legends.

  Uwaga: ten artykuł zostanie zaktualizowany po ogłoszeniu rzeczywistego tytułu anime Pokemon Journeys Season 2 (Pokemon Season 24).

  Ash jako nowy mistrz Ligi Alolańskiej. Zdjęcie: OLM

  Data premiery drugiego sezonu Pokemon Journeys w Japonii prawdopodobnie opóźniona do 2021 roku?

  Od ostatniej aktualizacji OLM, Inc., ani żadna inna firma związana z produkcją anime nie potwierdziła oficjalnie daty premiery drugiego sezonu Pokemon Journeys. Nie zapowiedziano również produkcji sequela Pokemon Season 24.

  Harmonogram produkcji Pokemon S24 zależy od dwóch czynników: całkowitej liczby odcinków sezonu 23 oraz liczby tygodni opóźnionych odcinków Pokemon Journeys.

  Odcinek 23 Pokemon Journeys został opóźniony łącznie o siedem tygodni. Oznacza to, że finałowy odcinek Pokemon Journeys może zostać przesunięty z powrotem do stycznia 2021 roku.

  Ale taka możliwość zależy od liczby odcinków. Zazwyczaj od czasu Black & White w 2010 roku sezony Pokemonów trwały od 43 do 54 odcinków.

  Jeśli Pokemon Journeys jest krótszy, to Pokemon Season 24 może nadal wyjść w listopadzie lub grudniu 2020 roku, nawet z opóźnieniami. Ale jeśli Podróże są tak długie jak sezon 22, to sezon 24 Pokemonów pojawi się na początku 2021 roku.

  Data premiery Pokemon Season 24 Netflix US z angielskim dubbingiem prawdopodobnie pod koniec 2021 roku

  The Pokemon Journeys English dub for America to ekskluzywna wersja Netflix Original, która jest transmitowana tylko na Netflix US w Stanach Zjednoczonych. Datę premiery Pokemon Journeys Netflix US dla pierwszych 12 odcinków zaplanowano na czerwiec 2020 r. (Inne kraje, takie jak Wielka Brytania, mają premierę dubbingu Pokemon Journeys w maju 2020).

  Co trzy miesiące w serwisie Netflix US pojawi się kolejne 12 odcinków. Jest mało prawdopodobne, że opóźnienia koronawirusa wystarczą, aby zakłócić plany Netflix.

  Oznacza to, że Pokemon Journeys Part 3: Episodes 25 do 36 ukaże się trzy miesiące później, w grudniu 2020. Następnie Pokemon Journeys Part 4: Episodes 37 do 48 pojawi się w marcu 2021 roku.

  Jeśli serial jest dłuższy niż 48 odcinków, to finał Pokemon Journeys Part 5 ukaże się w czerwcu 2021 roku.

  Zakładając, że Netflix US będzie kontynuował transmisję 24 sezonu Pokemon kilka miesięcy później, oznacza to, że data premiery sezonu 2 Pokemon Journey nastąpi jesienią 2021 roku.

  Cieszmy się, że opóźnienia koronawirusa nie były zbyt duże. Bądźcie czujni!

  Jeśli podoba Ci się ta historia, śledź nas w Google News lub Flipboard.

 • We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy