Dokąd zmierzamy

17 lutego 2021

Żyjemy w czasach, gdy postęp technologiczny stwarza niespotykane dotąd możliwości uczynienia usług finansowych bardziej innowacyjnymi, płynnymi i wygodnymi. Łączymy naszą wiodącą w branży wiedzę specjalistyczną z najnowocześniejszą technologią, aby tworzyć inteligentne, przyszłościowe rozwiązania, które pozwalają nam nadal być liderem w pomaganiu ludziom żyć lepszym życiem finansowym, a także firmom i inwestorom instytucjonalnym poprawiać ich wyniki finansowe.

High-tech i high-touch

Niezależnie od tego, czy chodzi o interakcje cyfrowe, czy fizyczne, naszym zadaniem jest ułatwienie dostarczania narzędzi i zasobów technologicznych, aby nasi klienci mogli korzystać z banku, jak i gdzie chcą. Zmieniamy otoczenie bankowe poprzez innowacyjne produkty i usługi, takie jak:

 • Erica, pierwszy w branży szeroko dostępny wirtualny asystent oparty na sztucznej inteligencji, który pomaga klientom w zarządzaniu finansami.
 • Zelle, prosty i bezpieczny sposób wysyłania i otrzymywania pieniędzy – nawet dzielenia czeku na obiad – z przyjaciółmi i rodziną, bez względu na to, gdzie dokonują płatności.
 • Merrill Guided Investing (MGI), internetowy program doradczy, który oferuje strategie zarządzania portfelem kierowane przez nasze Główne Biuro Inwestycji.

Rozwijamy również nasze centra finansowe, aby sprostać zarówno rosnącemu zapotrzebowaniu na środowisko cyfrowe, jak i bezpośredniej wiedzy finansowej, której nasi klienci nadal potrzebują. Nowo wyremontowane centra finansowe zostały przekształcone w wygodne i zachęcające miejsca, w których klienci mogą uzyskać porady od ekspertów we wszystkich aspektach ich życia finansowego, a także zawierają dedykowane przestrzenie do nauki i interaktywne narzędzia, które poprawiają zaawansowane technologicznie i dotykowe doświadczenia.

Odpowiedzialne wykorzystanie sztucznej inteligencji (AI)

Jesteśmy innowatorami i liderami w zakresie wykorzystania wiodących technologii w usługach finansowych, w tym sztucznej inteligencji. Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu pomaga nam zrozumieć zmieniające się oczekiwania naszych klientów, ulepszyć sposób, w jaki służymy im wydajnie i niezawodnie oraz usprawnić zarządzanie ryzykiem i finansami.

Wiemy również, że każda technologia może nieść ze sobą ryzyko, jeśli nie jest używana odpowiedzialnie. Dlatego jesteśmy sponsorem założycielskim Rady ds. Odpowiedzialnego Używania Sztucznej Inteligencji w Harvard Kennedy School. Rada gromadzi liderów z rządów, biznesu, środowisk akademickich i społeczeństwa obywatelskiego, aby zrównoważyć możliwości klientów z potrzebą przekwalifikowania siły roboczej jutra.

„Każdy sektor banku, który chce promować wzrost, może wzmocnić się wykładniczo dzięki sztucznej inteligencji. Z tego powodu niezwykle ważne jest również zapewnienie odpowiedzialnego wykorzystywania sztucznej inteligencji .

Zaangażowanie w innowacje

Jesteśmy dumni z naszej kultury innowacji. Uważamy, że na dzisiejszym szybko zmieniającym się rynku każdy powinien mieć możliwość wprowadzania innowacji i uczenia się nowych umiejętności. W Bank of America skupiamy się na kilku formach:

 • Jesteśmy liderem w dziedzinie własności intelektualnej, posiadając więcej patentów i aplikacji niż jakikolwiek inny bank. Spośród 300 organizacji uznanych przez Stowarzyszenie Właścicieli Własności Intelektualnej jesteśmy bankiem o najwyższym rankingu. Zachęcamy do odkrywania wynalazków z tysiącami wynalazców na całym świecie i solidnego procesu zgłaszania pomysłów patentowych.
 • Global Technology & Operations University wspiera cele zawodowe naszych pracowników na całe życie, dostarczając wiedzy i umiejętności, poprzez współczesne rozwiązania edukacyjne, do roli GT&O na dziś i w przyszłości.
 • DevCon to tylko jedna z naszych regularnie organizowanych przez nas konferencji wewnętrznych, których celem jest umożliwienie technologom dzielenia się pomysłami i kreatywnością z ludźmi z całej firmy, którzy podzielają ich pasję, niezależnie od obszaru biznesowego czy lokalizacji.

Różnorodność i integracja w GT&O

Zróżnicowane i sprzyjające integracji środowisko sprzyja świeżemu myśleniu i innowacjom. Jesteśmy zaangażowani w różnorodność i integrację w GT&O jako właściweiinteligentne rozwiązanie. Kluczowy obszar obejmuje kobiety w technologii, w których pomagamy budować potężną listę talentów zarówno na dzień dzisiejszy, jak i na przyszłość. Nasze wysiłki obejmują współpracę z organizacjami takimi jak Girls Who Code, sponsorowanie kluczowych konferencji, takich jak doroczne obchody Grace Hopper Celebration, czy wspieranie grup wsparcia pracowników, takich jak Women in Technology & Operations, które wzmacniają rozwój zawodowy kobiet w GT&O. Drugi rok z rzędu zostaliśmy laureatką rankingu Top Companies for Women Technologists przez Instytut Anity B.org w 2019 roku.

 • Informacja o prywatności
 • Płać przejrzystość
 • Mapa serwisu

Bank of America, członek NA, FDIC. Równy pożyczkodawca mieszkaniowy

2020 Bank of America Corporation.

Połącz się z nami

  • Facebook
  • Instagram
  • Bank Ameryki
  • Bank of America Merrill Lynch
  • Merrill Lynch
  • Pinterest
  • Świergot
  • Youtube

Bank of America and its affiliates consider for employment and hire qualified candidates without regard to race, religious creed, religion, color, sex, sexual orientation, genetic information, gender, gender identity, gender expression, age, national origin, ancestry, citizenship, protected veteran or disability status or any factor prohibited by law, and as such affirms in policy and practice to support and promote the concept of equal employment opportunity and affirmative action, in accordance with all applicable federal, state, provincial and municipal laws. The company also prohibits discrimination on other bases such as medical condition, marital status or any other factor that is irrelevant to the performance of our teammates.

Aby obejrzeć plakat „EEO to prawo, KLIKNIJ TUTAJ.

Aby wyświetlić dodatek „EEO to prawo, KLIKNIJ TUTAJ.

Bank of America dąży do stworzenia miejsca pracy wolnego od zagrożeń i wynikających z tego konsekwencji nielegalnego i nielegalnego używania narkotyków i nadużywania alkoholu. Nasza Polityka dotycząca miejsca pracy wolnego od narkotyków i alkoholu („Polityka) ustanawia wymogi mające na celu zapobieganie obecności lub używanie nielegalnych lub nielegalnych narkotyków lub alkoholu na terenie Bank of America oraz zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy.

Aby zapoznać się z polityką Bank of America dotyczącą miejsca pracy wolnego od narkotyków i alkoholu, KLIKNIJ TUTAJ.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy