Jak usunąć dane karty kredytowej / debetowej z Amazon

Category: Karty Debetowej
17 lutego 2021

Zakupy online nie są czymś, co muszę opisywać nawet teraz. Wszyscy uwielbiamy robić zakupy online, ponieważ jest to bardzo wygodne i niedrogie przez większość czasu.

Wraz z upływem czasu dodaje się wiele usług i funkcji do różnych platform zakupowych, aby zapewnić lepsze wrażenia użytkownika, takie jak płatność przy odbiorze.

Płatność przy odbiorze jest jedną z najpopularniejszych i ulubionych opcji płatności większości klientów, dlatego też większość sklepów internetowych zaczęła oferować płatność przy odbiorze wraz z upływem czasu. Jednak w przypadku niektórych produktów płatność za pobraniem nadal nie ma zastosowania, dlatego musimy dodać nasze karty debetowe lub kredytowe do dokonywania płatności online w momencie zakupu.

Cóż, nie ma problemu z dokonaniem płatności w momencie zakupu, ale mimo to zauważyłem, że ludzie nie lubią dokonywać płatności w momencie zakupu, więc nie lubią zostawiać danych swojej karty na stronach sklepów.

Znalazłem ludzi pytających „ jak usunąć dane karty z Amazon ? i to jest powód, dla którego piszę ten post.

Amazon jest niewątpliwie jedną z najlepszych witryn zakupów online w Indiach, a także na świecie, ale zakładam, że większość ludzi waha się przed pozostawieniem danych karty online ze względów bezpieczeństwa.

Nawiasem mówiąc, w tym poście poprowadzę Cię jak usunąć swoją kartę kredytową lub debetową z Amazon , aby po dokonaniu płatności za dowolny produkt będziesz mógł usunąć dane swojej karty.

Oto jak usunąć swoją kartę kredytową / debetową z Amazon

Naprawdę bardzo łatwo jest dodać lub usunąć dane karty w dowolnej witrynie zakupów online, ale czasami dla nowych użytkowników proces ten może być nieco trudny. Pozwól, że poprowadzę Cię, jak usunąć dane karty kredytowej lub debetowej z Amazon.

Przede wszystkim otwórz Amazon w przeglądarce i zaloguj się na swoje konto. Po zalogowaniu się na swoje konto przejdź do Twoich zamówień w prawym górnym rogu ekranu i kliknij Twoje konto z listy rozwijanej.

Teraz w sekcji Twoje konto w Amazon zobaczysz wiele opcji, takich jak Twoje zamówienia, Twoje adresy, opcje płatności, saldo płatności Amazon itp. Tutaj musisz kliknąć przycisk Opcje płatności .

Gdy tylko klikniesz ten przycisk Opcje płatności, otworzy się Twój portfel Amazon, w którym możesz zarządzać metodami płatności. Jeśli Twoja karta kredytowa lub debetowa jest połączona z Amazon, możesz to zobaczyć tutaj. Aby usunąć swoją kartę z Amazon, musisz kliknąć przycisk strzałki rozwijanej po prawej stronie karty, a następnie kliknąć przycisk Usuń .

Gdy klikniesz przycisk Usuń, Amazon poprosi Cię o potwierdzenie tej czynności, klikając przycisk Potwierdź usunięcie w wyskakującym okienku, a Twoja karta kredytowa lub debetowa zostanie całkowicie usunięta z Amazon.

Amazon zapewnia również, że w każdej chwili możesz dowolnie usuwać lub dodawać opcje płatności lub karty do swojego portfela Amazon, ponieważ nie wpłynie to na żadne z Twoich otwartych ani przyszłych zamówień.

Mam więc nadzieję, że ten artykuł będzie pomocny dla tych, którzy mają trudności z usunięciem danych karty debetowej lub kredytowej z Amazon ze względów bezpieczeństwa. Udostępnij ten wpis znajomym lub rodzinie, jeśli uznasz to za pomocne.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy