Jak utworzyć konto Roku bez karty kredytowej

Category: Każdym Razem
17 lutego 2021

Więc jesteś ciekawy usługi przesyłania strumieniowego, ale nie jesteś pewien, czy chcesz się zaangażować. To całkowicie zrozumiałe. W erze, w której każda firma internetowa próbuje uzyskać Twoje dane, a anonimowość jest ograniczona, chcesz zachować ostrożność, gdzie zostawiasz swoje dane osobowe. Obejmuje to Twoje imię i nazwisko, adres e-mail, a zwłaszcza informacje rozliczeniowe.

Faktem jest, że większość firm zajmujących się transmisją strumieniową, niezależnie od tego, czy chodzi o treści audio, czy wideo, oferuje bezpłatne wersje próbne, które pomogą Ci zdecydować, czy powinieneś pozostać na dłużej jako klient. To samo dotyczy Roku, który ma bardzo popularny odtwarzacz strumieniowy i szereg inteligentnych telewizorów.

Absolutnie warto spróbować, zwłaszcza gdy istnieje sposób, aby wypróbować Roku bez podawania danych swojej karty kredytowej.

Tworzenie konta
 • Tworzenie konta
  • Krok 1
  • Krok 2Krok 3Krok 4Krok 5Krok 6 Kontynuuj konfigurowanie urządzenia

   • Krok 1
   • Krok 2Krok 3Krok 4Krok 5Krok 6 Jesteś już użytkownikiem Roku?PrzeglądWszystko wszędzie wymaga posiadania konta, aby z niego korzystać. Czasami jest to nieco niewygodne, ale konieczne, jeśli chcesz coś zmienić. Aby skonfigurować konto Roku, wykonaj następujące czynności:

    Krok 1Po podłączeniu odtwarzacza Roku, Roku Stick lub Roku TV włącz wszystko, a przejdziesz do strony konfiguracji Roku.

    Krok 2Wybierz preferowany język i podłącz urządzenie do sieci bezprzewodowej

    Krok 3Gdy Roku ustawi optymalną rozdzielczość ekranu dla Twojego telewizora, poprosi Cię o aktywację Roku, odwiedzając przeglądarkę internetową

    Krok 4Na ekranie pojawi się 4-cyfrowy numer, który należy gdzieś zapisać. Lub spróbuj to zapamiętać.

    Krok 5W tym momencie lepiej zrobić to na komputerze lub smartfonie niż na telewizorze. Aby pomyślnie zarejestrować się w Roku bez użycia karty kredytowej, musisz przejść do strony rejestracji Roku i dodać następujący adres do adresu URL:

    Zgodnie z przewidywaniami otworzy się strona rejestracji, na której zostaniesz poproszony o podanie imienia i nazwiska, adresu e-mail i hasła.

    Krok 6Na następnej stronie można utworzyć kod PIN w celu potwierdzenia zakupu. Przed dokonaniem zakupu musisz wprowadzić kod PIN. Prawdopodobnie najlepiej będzie, jeśli ustawisz kod PIN.

    Twoje konto Roku zostało utworzone. Nie było zbyt trudne, prawda? Twoje imię i nazwisko będzie wyświetlane i zawsze będziesz mógł zmienić i zaktualizować informacje o swojej karcie kredytowej w sekcji Konto, jeśli zdecydujesz się to zrobić w przyszłości.

    Kontynuuj konfigurowanie urządzenia

    Dopóki nie masz absolutnej pewności, że właśnie w tym miejscu chcesz wydać swoje ciężko zarobione pieniądze, tak właśnie robisz. Wykonaj 6 bardzo prostych kroków:

    Krok 1Odwiedź Roku i wprowadź 4-cyfrowy numer z wcześniejszego okresu.

    Krok 2Na następnym ekranie pojawi się pytanie, czy masz już konto Roku. A ponieważ już skonfigurowałeś swoje konto Roku, kliknij opcję „Tak, mam już jedno i przejdź do logowania.

    Krok 3Jeśli nic się nie dzieje na ekranie, może być konieczne odświeżenie przeglądarki.

    Krok 4Niespodzianka, znowu jesteś na stronie z informacjami rozliczeniowymi i jesteś absolutnie zirytowany! Ale chwileczkę, to nie koniec. Po prostu przewiń w dół na sam dół strony. Poszukaj opcji „Pomiń i dodaj później. Czy nie kochamy tej opcji za każdym razem, gdy ją widzimy?

    Krok 5Śmiało i nazwij swoje urządzenie. To Twoja szansa na bycie tak kreatywnym, jak chcesz, z bardzo ograniczoną liczbą postaci. Zrób rym lub po prostu wpisz imię swojego kota.

    Krok 6Czas wrócić do telewizora i skonfigurować urządzenie Roku. Roku zaktualizuje Twoje kanały i na pewno będziesz mieć kilka fajnych.

    Jesteś już użytkownikiem Roku?

    Być może masz już skonfigurowane konto i chcesz usunąć połączoną kartę kredytową. Jest to wykonalne i w kilku krótkich krokach możesz wrócić do samego początku.

    Chwyć pilota Roku, a gdy masz przed sobą ekran główny, oto co robisz:

    1. Kliknij „System
    2. Przewiń do opcji „Zaawansowane ustawienia systemuWybierz „Reset do ustawień fabrycznychWprowadź 4-cyfrową liczbę, która pojawi się na ekranieWykonanie tych czynności spowoduje zresetowanie urządzenia i doprowadzi Cię do początku konfiguracji konta Roku. Tam możesz przejść przez wszystkie kroki, takie jak wybór preferencji językowych i uczucie ekscytacji związanej z nadaniem nazwy urządzeniu. Ale co najważniejsze, nie będziesz mógł podawać danych swojej karty kredytowej.

     Przegląd

     Gdy wszystko zostanie skonfigurowane, wszystko, co musisz zrobić, to zmaksymalizować wrażenia z oglądania Roku. Może to jednak być nieco problematyczne, ponieważ konfiguracja konta Roku bez podawania informacji rozliczeniowych ma wadę.

     Niektóre kanały, głównie te z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych, mogą być niedostępne. W zależności od tego, czego szukasz, może to być całkowicie w porządku. Istnieje jednak możliwość, że brak wszystkich opcji może skłonić Cię do wybrania w pełni płatnej wersji.

     Niezależnie od przypadku, założenie konta Roku bez karty kredytowej jest proste i bezproblemowe dla tych, którzy chcą wypróbować to przed przejściem na pełną wersję.

     Daj nam znać, jeśli zgadzasz się w sekcji komentarzy poniżej.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy