Karta Apple

Category: Cash Back
17 lutego 2021

Prostota Apple.

Na karcie kredytowej.

Dzięki Apple Card całkowicie na nowo odkryliśmy kartę kredytową. Twoje informacje są przechowywane na Twoim iPhonie, pięknie rozplanowane i łatwe do zrozumienia. Wyeliminowaliśmy opłaty i stworzyliśmy narzędzia, które pomogą Ci płacić mniejsze odsetki. 1 Zaawansowane technologie, takie jak Face ID, Touch ID i Apple Pay, zapewniają nowy poziom prywatności i bezpieczeństwa. A przy każdym zakupie otrzymujesz Daily Cash back. Wszystko to składa się na zdrowsze życie finansowe. Karta Apple. To wszystko, czym powinna być karta kredytowa.

Stworzone przez Apple.

Zasilany przez iPhone’a.

Stworzony dla iPhone’a

Karta Apple Card znajduje się na Twoim iPhonie w aplikacji Portfel. Możesz zarejestrować się w ciągu zaledwie minuty i od razu zacząć używać jej do zakupów zbliżeniowych za pomocą Apple Pay. * Twoje transakcje, płatności i szczegóły konta są w jednym miejscu, gdzie tylko Ty możesz je zobaczyć. Możesz nawet dokonywać płatności bezpośrednio w aplikacji Portfel – po prostu wybierz kwotę, dotknij i gotowe.

Bez opłat

Chcemy ułatwić spłatę salda, a nie trudniej. Więc Apple Card nie ma żadnych opłat. Żadnych opłat rocznych, za przekroczenie limitu, za transakcje zagraniczne lub za opóźnienia. 2 Brak opłat. Naprawdę. A naszym celem jest zapewnienie stóp procentowych jednych z najniższych w branży. Ponieważ Twoja karta kredytowa powinna działać dla Ciebie, a nie przeciwko Tobie.

Pierwsza karta kredytowa, która faktycznie zachęca do płacenia mniejszych odsetek.

Płać mniejsze odsetki

Większość kart kredytowych kładzie nacisk na minimalną należną kwotę. Ale kiedy płacisz co miesiąc tylko swoje minimum, z czasem wiąże się to z dużymi odsetkami. Karta Apple jest inna. Gdy jesteś gotowy do dokonania płatności, Apple Card oszacuje odsetki, które zapłacisz, na podstawie dowolnej wybranej kwoty płatności. Odbywa się to w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz podjąć świadomą decyzję o spłaceniu salda. 3

Nieograniczony

dzienny zwrot gotówki.

Prawdziwa gotówka, której możesz użyć od razu. 4

Nieograniczona dzienna gotówka

Kupując coś za pomocą karty Apple Card, otrzymujesz procent swojego zakupu z powrotem w Daily Cash. To prawdziwa gotówka, więc w przeciwieństwie do nagród nigdy nie traci ważności ani nie traci ważności. Twoja gotówka jest zdeponowana bezpośrednio na karcie Apple Cash w aplikacji Wallet – nie za miesiąc, ale codziennie. I nie ma ograniczeń co do tego, ile możesz dostać. Używaj go do robienia zakupów w sklepach, witrynach internetowych i aplikacjach. Dokonaj płatności za pomocą karty Apple Card. Spłacaj znajomego w Wiadomościach. Lub wyślij go prosto na swoje konto bankowe i zobacz, jak sumuje się.

Zdobądź 2%

dziennego

zwrotu gotówki

2% gotówki dziennej

Najlepszym sposobem korzystania z Apple Card jest Apple Pay – bezpieczna technologia płatności wbudowana w iPhone’a, Apple Watch, iPad i Mac, akceptowana przez ponad 70% sprzedawców w Stanach Zjednoczonych. Apple Pay to bezpieczniejszy sposób płacenia, który pomaga uniknąć dotykania przycisków lub wymiany gotówki. Za każdy zakup dokonany przy użyciu karty Apple Card w usłudze Apple Pay otrzymasz dzienny zwrot gotówki w wysokości 2%. Brak punktów do obliczenia. Bez ograniczeń i terminów. Po prostu prawdziwa gotówka, którą możesz wydać kiedykolwiek, gdziekolwiek i jak chcesz.

Kupuj w Apple lub u wybranych sprzedawców i otrzymuj jeszcze więcej Daily Cash.

3% gotówki dziennej

Apple Card daje Ci nieograniczony 3% dziennego zwrotu gotówki na wszystko, co kupujesz od Apple – niezależnie od tego, czy jest to nowy Mac, etui na iPhone’a, gry z App Store, czy nawet usługa taka jak Apple Music lub Apple TV +. Otrzymujesz także nieograniczony dzienny zwrot gotówki w wysokości 3% za zakupy dokonane u wybranych sprzedawców, gdy korzystasz z Apple Card z Apple Pay. **

 • jabłko
 • Chleb PaneraDuane ReadeT MobileExxonUberMobilUber EatsNikeWalgreensŻegnaj plastiku.

  Witaj tytan.

  Karta tytanowa

  Dzięki laserowemu wytrawianiu i czystej stylizacji karta Apple Card została zaprojektowana z takim samym kunsztem, jak wszystkie nasze produkty. To jedyna karta kredytowa wykonana z tytanu – trwałego metalu znanego ze swojego piękna i trwałości. Korzystając z karty, otrzymasz 1% zwrotu gotówki dziennej przy każdym zakupie. Ponieważ Mastercard to nasza globalna sieć płatności, możesz z niej korzystać na całym świecie. W przypadku aplikacji i stron internetowych, które jeszcze nie obsługują Apple Pay, po prostu wprowadź numer karty wirtualnej przechowywany bezpiecznie w aplikacji Wallet. A kiedy używasz Safari, automatycznie wypełnia się za Ciebie.

  Prywatność i ochrona

  Prywatność i ochrona

  Apple poważnie traktuje Twoją prywatność i bezpieczeństwo. To nie tylko filozofia, jest ona wbudowana we wszystkie nasze produkty. A Apple Card nie jest inna. Dzięki zaawansowanym technologiom bezpieczeństwa, takim jak Face ID, Touch ID i unikalnym kodom transakcji, karta Apple Card z Apple Pay została zaprojektowana tak, aby upewnić się, że jesteś jedyną osobą, która może z niej korzystać. Tytanowa karta nie ma widocznych numerów. Nie z przodu. Nie z tyłu. Co daje zupełnie nowy poziom bezpieczeństwa. I chociaż Goldman Sachs wykorzystuje Twoje dane do obsługi karty Apple Card, historia transakcji i nawyki związane z wydatkami należą do Ciebie i tylko do Ciebie. Twoje dane nie są udostępniane ani sprzedawane stronom trzecim w celach marketingowych lub reklamowych.


  Miesięczne raty Apple Card

  Miesięczne raty Apple Card

  Dzięki miesięcznym ratom Apple Card możesz kupić nowego Maca, iPhone’a, iPada, Apple Watch i nie tylko, i spłacać je nieoprocentowanymi miesięcznymi płatnościami. Jeśli masz kwalifikujące się urządzenie do wymiany, zapłacisz jeszcze mniej miesięcznie. 6 Możesz mieć oko na swoje raty wraz z codziennymi zakupami Apple Card w aplikacji Wallet. I otrzymujesz 3% Daily Cash back od ceny zakupu każdego produktu, wszystko z góry. Jeśli masz już Apple Card, nie ma dodatkowej aplikacji. Jeśli tego nie zrobisz, możesz złożyć wniosek w ciągu zaledwie minuty podczas płatności, korzystając z prywatności swojego iPhone’a.

  Narzędzia, które pomogą

  Ci dokonywać zdrowych

  finansowo wyborów.  Kondycja finansowa

  Aby sprawdzić, ile wydajesz, nie musisz logować się do oddzielnej witryny lub aplikacji. Twoje sumy są automatycznie dodawane w aplikacji Wallet i można je przeglądać według tygodnia lub miesiąca. Kategorie oznaczone kolorami ułatwiają dostrzeganie trendów w wydatkach, dzięki czemu możesz zdecydować, czy chcesz je zmienić. Apple Card używa Map do wskazywania, gdzie coś kupiłeś. 7 Żadnych tajemniczych kodów kupców. Bez zgadywania.

  Zaufani partnerzy dla innego rodzaju karty kredytowej.

  Związki partnerskie

  Aby utworzyć kartę Apple Card, potrzebowaliśmy banku wydającego i globalnej sieci płatności. Apple Card to pierwsza konsumencka karta kredytowa wydana przez Goldman Sachs, która była otwarta na robienie rzeczy w nowy sposób. Siła sieci Mastercard oznacza, że ​​Apple Card jest akceptowana na całym świecie.

  Zaczynaj.Złóż wniosek w aplikacji Wallet i zacznij od razu korzystać z

  Apple Card. *

  Złóż wniosek o Apple Card na swoim iPhonie.

  Otwórz aplikację Wallet i stuknij

  Aby zapoznać się z instrukcją krok po kroku

  obejrzyj poniższy film.

  Karta Apple Card jest dostępna na iPhone’a 6 lub nowszego z najnowszą wersją iOS.

  Apple Footer
  • * Z zastrzeżeniem zgody kredytowej i limitu kredytowego.
  • **3% Daily Cash nie jest dostępny w markowych sklepach Nike poza Stanami Zjednoczonymi.

   Apple Pay wkrótce pojawi się w usługach Uber, takich jak Scheduled Rides.

   3% dziennej gotówki nie obejmuje zamówień złożonych w aplikacjach innych firm. Apple Pay wkrótce pojawi się przy zakupach abonamentów kawowych.

   3% dziennej gotówki nie jest dostępne w Sprint Express i niezależnych dostawcach usług zdrowotnych, w tym w Walgreens Optical i Walgreens Hearing, ani w przypadku zamówień złożonych w aplikacjach dostawczych innych firm.

   3% dziennej gotówki jest dostępne przy zakupach przy użyciu karty Apple Card i Apple Pay w sklepach T ‑ Mobile w Stanach Zjednoczonych oraz płatności za rachunki i płatności automatycznej na t‑mobile.com oraz w aplikacji T ‑ mobile. Autoryzowani dealerzy T ‑ Mobile nie są uprawnieni do 3% dziennej gotówki i można ich znaleźć na t‑mobile.com/store-locator. Płatności z konta Sprint i zakupy dokonane za pośrednictwem dowolnej kasy Sprint, w tym w sklepach T ‑ Mobile w USA, nie kwalifikują się do 3% Daily Cash.

   3% gotówki dziennej jest dostępna w Stanach Zjednoczonych przy korzystaniu z karty Apple Card z Apple Pay (jeśli jest dostępna) w pompach marki Exxon lub Mobil i w dołączonych sklepach. Aby zapłacić przy dystrybutorze za pomocą Apple Pay, użyj aplikacji mobilnej Exxon Mobil Rewards + lub płatności zbliżeniowej. Nie obejmuje zakupów u sprzedawców zewnętrznych, w tym niezależnych myjni samochodowych, zlokalizowanych w lokalizacji pod marką Exxon lub Mobil lub w dołączonym sklepie wielobranżowym.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy