Kiedy transunion aktualizuje raport kredytowy

Category: Oceny Kredytowe
17 lutego 2021

Twoje wyniki mogą się zmienić dopiero po zmianie danych raportu, co oznacza, że ​​zaktualizowane salda muszą zostać zgłoszone. Może się to zdarzyć od 1 do 30 dni od teraz, w zależności od tego, kiedy zazwyczaj zgłaszają się Twoi wierzyciele. Wystarczy spojrzeć na swoje zgłoszenie i zobaczyć datę „ostatniego zgłoszenia. Jeśli wierzyciel zazwyczaj zgłasza 17 dnia miesiąca, można się spodziewać, że aktualizacja będzie widoczna 17 lub około 17 dnia następnego miesiąca, +/- dzień lub dwa. Mam nadzieję, że to pomoże.

Dziękuję, tak – pomyślałem, że to właśnie zrobiłem, używając dat moich wyciągów. Ostatnią datą wyciągu / raportu byłby 22. dzień. Wydaje mi się, że moja teoria zawiodła i data raportu nie pokrywa się z datą wyciągu (przynajmniej nie dla Transunion).

 • Oznacz jako nowe
 • ZakładkaSubskrybujNiemySubskrybuj kanał RSSPermalinkWydrukowaćEmail do przyjacielaZgłoś nieodpowiednie treściMoże się różnić w zależności od wierzyciela. Ponieważ saldo wyciągu jest zwykle tym, co jest zgłaszane, z definicji data sprawozdawcza nie może być wcześniejsza niż data wyciągu. Czasami może to być ten sam dzień, czasami kilka dni do tygodnia później.

 • Oznacz jako nowe
 • ZakładkaSubskrybujNiemySubskrybuj kanał RSSPermalinkWydrukowaćEmail do przyjacielaZgłoś nieodpowiednie treściMoja jednostka aktualizuje się najwolniej o 5-7 dni.

  Zawsze mam tę samą kartę, która pokazuje małe saldo co miesiąc w wysokości 5 lub 50 USD (zmieniając się co miesiąc), aby wymusić alert monitorowania. EQ i EX zostały zaktualizowane w ciągu 2 lub 3 dni od mojego ostatniego opublikowania oświadczenia (10/13), ale TU nie zaktualizowało się do około 20 lub 21. Kiedy przyszedł alert, pokazał aktualizację 10/15 tho.

  FICO8 FICO8 Odwiedź moje posty z zadaniami domowymi: 03/17 12/18 Moje 11 zasad odbudowy kredytu Darmowe wyniki FICO! 550EX

  570TU

  559EQ 760EX

  773TU

  762EQ Alert FICO: dlaczego spadła moja zdolność kredytowa. . . FICO Score: co wpłacić najpierw? . . Opublikuj więcej niż ogólne wykorzystanie . . Pożyczki konsolidacyjne
 • Oznacz jako nowe
 • ZakładkaSubskrybujNiemySubskrybuj kanał RSSPermalinkWydrukowaćEmail do przyjacielaZgłoś nieodpowiednie treściProdukty
 • Dom
 • Jak to działacennikPlany rodzinneUczyć się
 • Edukacja
 • SpołecznośćWsparcieBlogFirma
 • O nas
 • Warunki korzystaniaPolityka prywatnościProgram partnerskiPobierz naszą aplikacjęPodążaj za namiEdukacja kredytowa
 • Oceny kredytowe
 • Co to jest FICO Score?Wersje FICO ScoreJak obliczane są wynikiHistoria płatnościKwota długuDługość historii kredytowejMix kredytówNowy kredytRaporty kredytoweCo jest w twoim raporcieBiuraZapytaniaBłędy w raporcie?KalkulatoryPoznaj swoje prawaKradzież tożsamościFAQSłownikCopyright 2001- Fair Isaac Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  WAŻNA INFORMACJA:

  Wszystkie produkty FICO ® Score udostępnione na myFICO.com zawierają FICO ® Score 8 i mogą zawierać dodatkowe wersje FICO ® Score. Twój pożyczkodawca lub ubezpieczyciel może użyć innego FICO ® Score niż wersje otrzymane od myFICO lub w ogóle inny rodzaj oceny kredytowej. Ucz się więcej

  FICO, myFICO, Score Watch, The Score That Matters i The Score That Matters są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi Fair Isaac Corporation. Raport kredytowy Equifax jest znakiem towarowym firmy Equifax, Inc. i jej spółek zależnych. Na Twoje wyniki FICO i stopy procentowe, które możesz otrzymać, wpływa wiele czynników. Fair Isaac nie jest organizacją napraw kredytową w rozumieniu prawa federalnego lub stanowego, w tym ustawy o organizacjach naprawy kredytu. Fair Isaac nie zapewnia usług „naprawy kredytowej, porad ani pomocy w zakresie „odbudowy lub „ulepszenia Twojej historii kredytowej, historii kredytowej lub zdolności kredytowej. Strona internetowa FTC na kredyt.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy