Money Crashers

Category: American Express
17 lutego 2021

Co chcesz

zrobić ze swoimi pieniędzmi?

 • Zarabiać pieniądze
  • Kariera
  • StudiaMały biznesDodatkowy przychód Zarządzaj pieniędzmi

   • Bankowość
   • AsygnowaniePodatkiDający Oszczędzać pieniądze

    • Oszczędność
    • ZakupyOferty Pożyczać pieniądze

     • Wyjść z długu
     • Karty kredytoweBankructwoHipotekaPożyczki Chroń pieniądze

      • Planowanie nieruchomości
      • UbezpieczeniePrawnyAlert o oszustwie Inwestować pieniądze

       • Więzy
       • Przejście na emeryturęNieruchomość O Money Crashers
       • O
       • Napisz do nasnaciśnijReklamowaćKontakt
       • Karty kredytowe
        • Zwrot gotówki
        • Niskie odsetki APRNagrody za podróżNagrody hoteloweNagrody za gazStudentBiznesZabezpieczone Bankowość

         • Nowe promocje dotyczące kont bankowych
         • Najlepsze banki internetoweDarmowe konta czekoweRachunki rozliczeniowe o wysokiej dochodowościKonta rozliczeniowe nagródRachunki oszczędnościowe o wysokiej dochodowościNajlepsze konta na rynku pieniężnymNajwyższe oprocentowanie CDNajlepsze biznesowe konta czekoweDarmowe konta biznesoweRachunki bankowe studentówKonta bankowe dla dzieci Pożyczki

          • Hipoteka
          • Pożyczki osobiste Dom rodzinny

           • Dzieci i rodzicielstwo
           • Majsterkowanie w domuRelacjePlanowanie nieruchomości Inwestowanie

            • Nowe promocje na koncie maklerskim
            • Najlepsi maklerzy giełdowi onlineMaklerzy giełdowi dla początkującychBezpłatny obrót akcjamiPrzesiewacze zapasówUłamkowe udziały akcjiUsługi kompletacji towaruAplikacje do mikroinwestowaniaDoradcy Robo Mały biznesNajnowsze historie

             Jak walczyć z negatywnym wpływem inflacji na oszczędności emerytalne

             Jak korzystać z kwalifikowanego odliczenia dochodu z działalności gospodarczej w celu obniżenia podatkówCzym są inwestycje w Safe Haven i kiedy warto nimi handlować?Ujawnienie reklamodawcy:karty kredytowe i oferty bankowe, które pojawiają się na tej stronie, pochodzą od firm obsługujących karty kredytowe i banków, od których MoneyCrashers.com otrzymuje rekompensatę. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się w tej witrynie, w tym na przykład na kolejność, w jakiej pojawiają się na stronach kategorii. MoneyCrashers.com nie obejmuje wszystkich banków, firm obsługujących karty kredytowe ani wszystkich dostępnych ofert kart kredytowych, chociaż dokładamy wszelkich starań, aby dołączyć pełną listę ofert niezależnie od wysokości odszkodowania. Partnerzy reklamodawcy to między innymi American Express, Chase, US Bank i Barclaycard.

             BadaćPolecane treści12 najlepszych kart kredytowych typu cash-back – recenzje i porównania

             Polecane treści12 najlepszych kart kredytowych typu cash-back – recenzje i porównania

             Polecane treści7 najlepszych kart kredytowych o niskim oprocentowaniu – recenzje i porównania

             Polecane treści18 najlepszych kart kredytowych Travel Rewards – recenzje i porównania

             Polecane treści14 kart kredytowych Best Hotel Rewards – recenzje i porównania

             Polecane treści11 najlepszych kart kredytowych gazu – recenzje i porównania

             Polecane treści6 najlepszych kart kredytowych dla studentów – recenzje i porównania

             Polecane treści22 Najlepsze karty kredytowe dla małych firm – recenzje i porównania

             Polecane treści7 najlepiej zabezpieczonych kart kredytowych do odbudowy kredytu – recenzje i porównania

             Przez

             Wyświetlenia

             Udostępnij ten artykuł

             Kop głębiej

             Śledź @MoneyCrashersPopularne artykuły12 najlepszych aplikacji płatniczych, które pomogą Ci zdążyć na wypłatę36 najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy w domu (legalne)21 najlepszych nowych promocji i ofert na koncie bankowym – październik 2020 r10 wspaniałych pól kariery na przyszłośćKiedy najlepiej kupować duże urządzenia w roku?Zostań Money Crasher!

             Dołącz do naszej społeczności.Co to jest ubezpieczenie spłaty kredytu hipotecznego – wady i zalety Przez

             Wyświetlenia

             Udostępnij ten artykułJeśli masz kredyt hipoteczny na swoim domu, prawdopodobnie dostałeś wiele ofert ubezpieczenia kredytu hipotecznego. Na przykład wkrótce po podpisaniu dokumentów dotyczących mojego nowego domu zacząłem otrzymywać mailingi z informacjami o ubezpieczeniu kredytu hipotecznego. Minął już ponad rok i nadal otrzymuję te oferty.

             Kiedy jesteś zalewany tymi listami, trudno jest wiedzieć, co traktować poważnie, a co wyrzucić jako niechcianą pocztę. Poza tym, dlaczego w ogóle ktoś potrzebuje ubezpieczenia kredytu hipotecznego? Odpowiedzi na te podstawowe pytania pomogą Ci następnym razem, gdy zobaczysz ofertę w swojej skrzynce pocztowej.

             Co to jest ubezpieczenie kredytu hipotecznego?

             Ogólnie rzecz biorąc, ubezpieczenie hipoteczne pokryje część lub całość Twojego miesięcznego rachunku hipotecznego w przypadku utraty pracy lub niepełnosprawności przez różne okresy czasu. Większość tych polis spłaci również całą pożyczkę w przypadku śmierci. Zasady mogą się znacznie różnić w zależności od agencji, więc musisz wiedzieć, co oferuje dana polisa w tej cenie.

             Często będziesz mieć możliwość wykupienia ubezpieczenia kredytu hipotecznego od pożyczkodawcy. Nie zawsze jednak musisz je uwzględniać w ofercie, ponieważ zabezpieczenie kredytu hipotecznego można uzyskać również za pośrednictwem większości agencji ubezpieczeniowych i innych niezależnych sprzedawców. Rozejrzyj się, ponieważ różne agencje będą miały różne opcje ubezpieczenia i ceny.

             Koszt ubezpieczenia kredytu hipotecznego różni się w zależności od osoby i podobnie jak w przypadku ubezpieczenia na życie, stawka zależy od wieku i stanu zdrowia, a także aktualnej wartości domu, kwoty regularnych płatności i aktualnej kwoty spłaty hipoteki. Dzięki polisom, które przewidują comiesięczne płatności w przypadku niepełnosprawności, Twoje koszty będą się znacznie różnić w zależności od branży, w której pracujesz. Na przykład dekarz jest bardziej narażony na niepełnosprawność niż księgowy.

             Jeśli wykupisz ubezpieczenie kredytu hipotecznego, które spłaci kredyt w przypadku Twojej śmierci, Twoja firma ubezpieczeniowa prześle czek bezpośrednio do pożyczkodawcy na bieżącą kwotę spłaty kredytu hipotecznego. Z kolei twoi spadkobiercy nie będą musieli zajmować się domem, do którego jest przypisany kredyt hipoteczny. Jeśli Twoje ubezpieczenie obejmuje inwalidztwo lub utratę pracy, może nie pokrywać całej spłaty kredytu hipotecznego. Zamiast tego pokryją określoną kwotę określoną w umowie.

             Ubezpieczenie kredytu hipotecznego to nie to samo, co prywatne ubezpieczenie kredytu hipotecznego, które trafia do pożyczkodawcy, jeśli nie spłacasz kredytu hipotecznego, i nie ma żadnej konkretnej korzyści dla pożyczkobiorcy. Ubezpieczenie kredytu hipotecznego chroni jednak Ciebie jako kredytobiorcę. Chociaż wielu pożyczkodawców oferuje ubezpieczenie, nie ma ono na celu ich ochrony.

             Korzyści z ubezpieczenia kredytu hipotecznego
             1. Bardzo wysokie wskaźniki akceptacji . Istnieje niewiele powodów, dla których ubezpieczyciel odmówiłby Ci skorzystania z ubezpieczenia hipotecznego. Podczas gdy wiele osób liczy na ubezpieczenie na życie lub inwalidztwo, aby pokryć te koszty, niektórzy mają problemy z uzyskaniem ubezpieczenia na życie z powodu wieku lub wcześniejszych schorzeń. Jeśli jesteś w tym scenariuszu, ubezpieczenie hipoteczne może być najlepszą opcją, aby chronić standard życia Twojej rodziny.
             2. Spokój ducha . Jak w przypadku każdej polisy ubezpieczeniowej, nigdy nie wiadomo, czy kiedykolwiek z niej skorzystasz. Ale siatka bezpieczeństwa zapewnia spokój ducha. Niektórzy ludzie idą codziennie do pracy, zastanawiając się, co stanie się z ich domem, jeśli stracą pracę lub staną się niepełnosprawni. Dzięki odpowiedniemu ubezpieczeniu kredytu hipotecznego nie musisz się stresować i będziesz wiedział, że Twoje spłaty zostaną zrealizowane.Wady
              1. Maksymalne ograniczenia płatności . Jeśli stracisz pracę, Twoja polisa nie zapewni kwoty równej zwykłemu miesięcznemu wynagrodzeniu. Zamiast tego kwota, którą otrzymasz, zostanie określona w Twojej polityce umownej jako ustalona kwota lub procent. Na początku może się to wydawać nie do końca sprawiedliwe, ale firmy ubezpieczeniowe nakładają ten limit, aby zmotywować do szybkiego powrotu do pracy.
              2. Równoważenie budżetu . Jeśli masz bardzo niską spłatę kredytu hipotecznego, ubezpieczenie kredytu hipotecznego może nie być warte zobowiązania. Konserwatywne inwestowanie w fundusz ratunkowy może zapewnić wystarczającą amortyzację, aby móc spłacać miesięczne płatności w przypadku bezrobocia lub niepełnosprawności. Utrzymanie funduszu awaryjnego – około 3-6 miesięcy pensji – to sposób na zapewnienie sobie na bieżąco płatności bez konieczności przedkładania miesięcznej składki firmie ubezpieczeniowej. Spadająca wartość w czasie . Jeśli wykupisz polisę na życie w wysokości 200 000 USD i będziesz dalej opłacać składki, spadkobiercy otrzymają 200 000 USD, niezależnie od tego, kiedy umrzesz. Ubezpieczenie kredytu hipotecznego obejmuje jednak tylko kwotę spłaty kredytu hipotecznego, która spada, gdy spłacasz go co miesiąc. Oznacza to, że jeśli jesteś właścicielem domu przez 20 lat i pierwotnie miałeś do spłacenia 200 000 USD, kwota wypłaty znacznie spadnie do tej pory. Pomimo tej malejącej kwoty spłaty, prawdopodobnie nadal będziesz płacić taką samą składkę za ubezpieczenie kredytu hipotecznego.Alternatywy dla ubezpieczenia kredytu hipotecznego

               Wiele osób korzysta z ubezpieczenia hipotecznego zamiast lub razem z tradycyjnym ubezpieczeniem na życie lub ubezpieczeniem na wypadek inwalidztwa. Jeśli możesz uzyskać akceptację z dobrą stawką dla któregokolwiek z tych produktów, możesz liczyć na te pieniądze na wypadek niepełnosprawności lub śmierci, o ile jesteś w stanie utrzymać swoje składki.

               Niewiele agencji oferuje jednak ubezpieczenie od utraty pracy, a niektóre plany ubezpieczenia kredytu hipotecznego pokryją część lub całość spłat kredytu hipotecznego w przypadku utraty pracy. Możesz również skupić się na wzmocnieniu swojego funduszu awaryjnego, abyś mógł pokryć spłaty kredytu hipotecznego na kilka miesięcy w przypadku niepełnosprawności lub utraty pracy.

               Ostatnie słowo

               Jeśli masz ryzykowną pracę lub problemy zdrowotne, które utrudniają uzyskanie ubezpieczenia na życie lub ubezpieczenia na wypadek niezdolności do pracy, powinieneś przyjrzeć się opcjom polis ubezpieczenia hipotecznego. Upewnij się, że poświęciłeś trochę czasu na rozejrzenie się przed podjęciem ostatecznej decyzji – przed podjęciem zobowiązania musisz poznać szczegóły polisy. Pytania, które należy zadać, obejmują zakres polisy, miesięczny koszt, oczekiwaną wypłatę, termin wypłaty polisy oraz wszelkie inne funkcje, które są ważne dla Ciebie i Twojej rodziny.

               Czy korzystałeś z ubezpieczenia kredytu hipotecznego? Jak ci się udało? Jeśli nie masz ubezpieczenia hipotecznego, jaki masz plan awaryjny?

 • We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy