Najlepsze banki internetowe roku 2020

Category: Może Również
17 lutego 2021

Najlepsze banki roku 2020: duże banki | Spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe | Banki internetowe | Banki regionalne

Najlepszy bank internetowy: Radius BankMarka nie jest powszechnie znana, ale Radius Bank zajął pierwsze miejsce wśród banków internetowych dzięki połączeniu aplikacji mobilnej bankowości, hojnym rabatom opłat za bankomaty, wypłatom z rachunków czekowych i oszczędnościowych oraz dostępności – minimum do otwarcia rachunki czekowe lub oszczędnościowe są dość niskie.

Możesz zarobić wyższe zyski w innych bankach, ale bank z siedzibą w Bostonie jest konkurencyjny, szczególnie dla tych z wyższymi saldami. Jeśli masz 2500 $, aby przeznaczyć je na oszczędności, Radius zapłaci 1,25% RRSO. Zarzuć więcej (25 000 USD i więcej), a Radius High-Yield Savings opłaci 1,65% RRSO. Aby otworzyć konto, wymagany jest minimalny depozyt w wysokości 100 USD.

Podczas gdy większość banków nie płaci premii na swoich kontach czekowych, Radius wyróżnia się zwrotem 1% gotówki z niektórych zakupów debetowych. Co więcej, jeśli masz co najmniej 2500 USD na koncie czekowym, bank zapłaci Ci 1 procent RRSO i więcej, jeśli saldo wynosi 100 000 USD i więcej. Jeśli często wypłacasz gotówkę, skorzystasz na hojnej polityce banku: Istnieje nieograniczona kwota rabatów za korzystanie z bankomatów, jeśli wyjdziesz z sieci banku.

Dobrze sprawdzona aplikacja mobilna pozwala klientom zająć się podstawami bankowości i nie tylko, na przykład umożliwia klientom łączenie innych kont finansowych w celu zarządzania swoimi pieniędzmi.

Najlepszy bank internetowy: Bank5 ConnectBank5 Connect został uruchomiony w lipcu 2013 r. Jako działający wyłącznie online oddział BankFive w Fall River w stanie Massachusetts. Tutaj możesz zarobić wysokie zyski bez płacenia wysokich opłat.

Konto oszczędnościowe banku internetowego jest oprocentowane w atrakcyjnej cenie (obecnie dla oszczędzających 1,85 proc. RRSO). Aby otworzyć konto, potrzebujesz tylko 10 $. Aby jednak zarabiać odsetki, musisz wpłacić co najmniej 100 USD na konto.

Rachunek czekowy Bank5 Connect wyróżnia się korzyściami: płaci 0,76% RRSO dla klientów, którzy mają na koncie 100 USD. Możesz także zdobywać nagrody za robienie zakupów za pomocą karty debetowej w niektórych sklepach i restauracjach. Bank5 Connect zwróci opłaty za bankomat, które zostały zgromadzone poza siecią bankomatów banku i nie przekraczają 15 USD za wyciąg.

Bank nie pobiera też opłat za utrzymanie, o ile porzucisz wyciągi papierowe i otrzymujesz je online. Aplikacja mobilna zdobywa wysokie noty w sklepach z aplikacjami. Chociaż aplikacja nie oferuje najnowocześniejszych funkcji, możesz jej użyć, aby zaoszczędzić czas na pracach finansowych, takich jak wpłacanie czeków.

Najlepszy bank internetowy: Ally BankTen bank często tworzy listę najlepszych banków i nie bez powodu. Ma wszystko, czego potrzebujesz: wysokodochodowe konto oszczędnościowe, oprocentowane konto czekowe i wyróżniającą się na tle konkurencji aplikację mobilną połączoną z doskonałą obsługą klienta.

Możesz uzyskać wyższy zysk w innych bankach. Jednak konkurencyjne RRSO będziesz zarabiać w dowolnym dniu tygodnia w Ally. Z jego kontem oszczędnościowym zarabiasz obecnie 1,60% RRSO. Nie będziesz też płacić miesięcznych opłat za utrzymanie ani minimalnego salda – nie pobiera tych opłat.

Struktura oprocentowania konta czekowego banku bezpośredniego jest wielopoziomowa, więc zyski będą się zmieniać w zależności od minimalnego salda dziennego. Na najniższym poziomie zarobisz 0,10 procent RRSO. Chociaż niewiele, to wciąż coś. Ponadto nie ma żadnych opłat związanych z kontem rozliczeniowym. Niedawno bank testował funkcje cyfrowe, które ułatwiają regularne oszczędzanie niewielkich kwot na rachunku bieżącym – przydatne narzędzie, z którym wielu z nas ma problemy.

Wśród wyróżniających się aplikacji mobilnych banku znajdują się: kontrolki kart debetowych i asystent głosowy do nawigacji po aplikacji.

Najlepszy bank internetowy: CIBC Bank USACIBC Bank USA pojawia się w naszych rankingach za płacenie bardzo konkurencyjnego zysku z konta oszczędnościowego. Ale aby otworzyć konto, musisz wpłacić co najmniej 1000 USD.

Rachunek czekowy banku myChoice Plus wyróżnia się płaceniem odsetek i wymaganiem jedynie 50 $ do otwarcia konta. Chociaż jego oprocentowanie jest skromne, jest to coś, podczas gdy wiele innych kont czekowych nie oferuje żadnych korzyści. Jest jednak ważne zastrzeżenie – konto czekowe możesz otworzyć tylko w oddziale. (Aktualizacja 25.09.2020: CIBC oferuje teraz wnioski o konto czekowe online w wybranych stanach / hrabstwach.)

Kanadyjski Imperial Bank of Commerce ma siedzibę w Toronto, a jego główna siedziba w USA znajduje się w Chicago. Centra bankowe znajdują się w Illinois, Michigan, Missouri i Wisconsin.

Recenzje aplikacji banku mobilnego nie są świecące, ale aplikacja banku pozwala zająć się podstawami, takimi jak płacenie rachunków i deponowanie czeków za pomocą aparatu w telefonie.

Najlepszy bank internetowy: Salem Five DirectSalem Five Direct imponuje kontem oszczędnościowym o wysokim zysku, które nie ma miesięcznych opłat. W tej chwili na koncie oszczędnościowym możesz zarabiać 1,91% RRSO. Będziesz jednak potrzebować co najmniej 100 $, aby otworzyć konto.

Jego rachunek bieżący może również pomóc Ci zarobić dodatkowe pieniądze. Płaci 0,25 procent RRSO od Twojego salda. Możesz także otrzymać zwrot gotówki za zakupy kartą debetową i nie będziesz płacić miesięcznej opłaty za konto. Bank nigdy nie pobiera opłat za transakcje bankomatowe i zwraca określoną kwotę opłat pobieranych przez inne banki.

Chociaż nie ma nic innowacyjnego w aplikacji mobilnej banku, osiąga dobre wyniki w sklepach z aplikacjami i pozwoli Ci zająć się ważnymi obowiązkami, takimi jak czeki depozytowe i płacenie rachunków.

Salem Five Direct to internetowy oddział Salem Five Bank w Salem w stanie Massachusetts.

Najlepszy bank internetowy: HSBC DirectNajwiększą atrakcją banku internetowego jest oferowanie najwyższej stopy procentowej. W HSBC Direct Savings bank bezpośredni płaci oszczędzającym imponujące 2,05% RRSO, co czyni ją jedną z najwyższych obecnie dostępnych RRSO. Co więcej, możesz zarabiać RRSO niezależnie od tego, ile lub jak mało zaparkujesz na koncie. Aby otworzyć konto, wystarczy wpłacić 1 $ i nie ma żadnych miesięcznych opłat za utrzymanie.

Bank internetowy również płaci coś swoim klientom rachunków czekowych, ale RRSO jest wyjątkowo niska. Nie będziesz jednak musiał płacić miesięcznych opłat za utrzymanie. Dodatkowo, aby otworzyć konto, wystarczy wpłacić 1 $. Jeśli wypisujesz czeki fizyczne, to konto nie jest dla Ciebie – nie oferuje czeków osobistych.

Recenzje aplikacji bankowości mobilnej rozczarowują w porównaniu z innymi bankami internetowymi znajdującymi się na liście, ale aplikacja udostępnia kilka przydatnych narzędzi cyfrowych, które pomogą Ci budżetować i oszczędzać na cele.

Najlepszy bank internetowy: Discover BankDiscover Bank zyskał popularność w 2019 roku, rezygnując ze wszystkich opłat za konto depozytowe. Poza tym oszczędzający mogą również uzyskać konkurencyjną stawkę. W tej chwili będziesz zarabiać 1,70% RRSO na saldzie konta oszczędnościowego. Jest dostępny dla każdego i nie ma minimalnego wymogu konta.

Discover oferuje również konto czekowe, które pozwala klientom uzyskać zwrot gotówki za zakupy kartą debetową. Dostęp do bankomatów jest również duży. W całym kraju można bezpłatnie korzystać z 60 000 bankomatów.

Aplikacja banku mobilnego jest pozytywnie oceniana. Możesz tam odebrać nagrody, sprawdzić saldo, włączyć i wyłączyć kartę debetową, skonfigurować powiadomienia o podróżach i wiele więcej.

Najlepszy bank internetowy: E-Trade BankE-Trade jest najbardziej znany ze swoich usług maklerskich, ale oferuje również usługi bankowe za pośrednictwem E-Trade Bank.

Gdzie indziej można znaleźć wyższe stawki, ale jednostka bankowa oferuje konkurencyjne zyski. Obecnie konto oszczędnościowe opłaca 1,75% RRSO od dowolnego salda.

Będziesz musiał zdeponować 100 $, aby otworzyć konto czekowe E-Trade, i nie zapłaci żadnych odsetek.

Konta czekowe i oszczędnościowe E-Trade współpracują z cenioną aplikacją mobilną. Jeśli korzystasz również z E-Trade do swoich inwestycji, aplikacja działa z obydwoma. Logując się na swoje konto bankowe, zobaczysz również swoje konto inwestycyjne w tym samym widoku.

Jako klient brokerski i bankowy, E-Trade wyróżnia się przelewami wewnętrznymi, umożliwiając przenoszenie pieniędzy z jednego konta na drugie, a następnie natychmiastowe inwestowanie części lub całości środków. Środki, które są przesyłane na konto zewnętrzne lub z niego, są zazwyczaj dostępne trzeciego dnia po złożeniu wniosku.

Najlepszy bank internetowy: Quontic BankQuontic Bank oferuje konkurencyjne zyski. Bank internetowy z siedzibą w Nowym Jorku oferuje obecnie dla oszczędzających 1,85% RRSO. Do otwarcia konta będziesz jednak potrzebować co najmniej 500 $.

Zarobisz odsetki na koncie czekowym, ale są one wielopoziomowe i zależą od salda i liczby transakcji dokonanych na karcie debetowej. Niezależnie od tego będziesz mieć dostęp do tysięcy darmowych bankomatów w całym kraju. Aby otworzyć konto, musisz wpłacić co najmniej 500 $.

Dzięki aplikacji bankowości mobilnej będziesz mieć dostęp do wszystkiego, czego oczekujesz, na przykład do zdeponowania czeku i opłacenia rachunków.

Najlepszy bank internetowy: TIAA BankTIAA Bank spodoba się konsumentom, którzy chcą banku internetowego z pełną obsługą, oferującego również konkurencyjne stawki.

Możesz znaleźć wyższe zyski gdzie indziej, ale bank internetowy płaci oszczędzającym przyzwoitą 1,10 procent RRSO. Będziesz potrzebował 25 $, aby otworzyć konto i będziesz chciał mieć pewność, że co najmniej tyle na swoim koncie codziennie. W przeciwnym razie zapłacisz bankowi miesięczną opłatę w wysokości 5 USD. Jeśli mieszkasz na Rhode Island, wymóg ten jest uchylony.

Jego konto czekowe jest również dostępne: potrzebujesz tylko 25 $, aby otworzyć konto. Spodziewaj się miesięcznej opłaty w wysokości 5 USD, chyba że mieszkasz w Nowym Jorku lub utrzymujesz dzienne saldo w wysokości 25 USD.

Aplikacja TIAA osiąga dobre wyniki. Podczas gdy inne banki internetowe uzyskały wyższe oceny za swoje aplikacje mobilne, oferuje to, czego potrzebujesz, na przykład sprawdzanie salda i opłacanie rachunków.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy