Najlepsze kody promocyjne Lyft dla nowych i istniejących użytkowników w 2020 roku

Category: Zadawane Pytania
17 lutego 2021

By: Brett Helling // Aktualizacja: 30 sierpnia 2020

Lyft, druga najpopularniejsza usługa współdzielenia przejazdów na świecie, rozdaje darmowe kredyty na przejazdy nowym użytkownikom, którzy zarejestrują się, aby jeździć. To są najlepsze promocje dostępne dla jeźdźców, a my pokażemy Ci, jak działają i jak je odebrać.

Skocz do:

Ujawnienie: Ridester.com jest obsługiwany przez naszych użytkowników. Możemy otrzymać wynagrodzenie od firm, o których produktach piszemy, testujemy lub recenzujemy. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Więcej informacji można znaleźć w naszym Ujawnieniu informacji o partnerach.

Czy chciałbyś otrzymać darmowy kredyt na pierwszą jazdę Lyft? Dzięki najnowszym kodom promocyjnym Lyft możesz to mieć.

Jeśli szukasz kompletnego przewodnika ze wszystkimi najlepszymi promocjami, jesteś we właściwym miejscu. Czytaj dalej, aby uzyskać aktywne kody promocyjne Lyft dla nowych i istniejących użytkowników, a także więcej sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w aplikacji Lyft.

Lyft obecnie przyznaje nowym pasażerom, którzy zarejestrują się i wykorzystają kod promocyjny Lyft „RIDESTERLYFT, aby otrzymać 5 $ kredytu na bezpłatne przejazdy, aby mogli sami wypróbować platformę.

Kwota kredytu różni się w zależności od miasta i może ulec zmianie w dowolnym momencie, więc odbierz ją teraz, zanim skończy się czas!

Uwaga: Jeśli nasz polecany nowy kod użytkownika Lyft nie działa dla Ciebie, wybierz inny z pełnej listy poniżej. Kody promocyjne mogą czasami być wybredne, więc spróbuj ponownie, aż zobaczysz kredyt zastosowany na koncie.

Wszystkie te kody promocyjne są aktywne od 2020 r., Ale zalecamy jak najszybsze ich zastosowanie, aby upewnić się, że nadal działają po rejestracji. Te promocje są wymienione w kolejności całkowitej wartości, ale przed złożeniem wniosku zastanów się, która z nich zapewni Ci najlepszą zniżkę w oparciu o wykorzystanie Lyft.

 • Skopiuj nasz kod kuponu
 • Pobierz aplikację LyftUtwórz swoje konto RiderSkonfiguruj swój profil i informacje o płatnościW sekcji PŁATNOŚĆ wklej kod promocyjny w polu „Dodaj kod kredytowy / prezentowyTa promocja to świetny sposób dla nowych klientów na wypróbowanie platformy za mniej niż zwykły przejazd.

  Jak zastosować kody Lyft

  Teraz, gdy masz już kod lub łącze Lyft, którego chcesz użyć, następnym krokiem jest zastosowanie go na koncie Lyft. Ten proces jest bezbolesny i można go zakończyć w ciągu kilku minut.

  Korzystanie z linku promującego LyftRejestracja za pomocą linku promocyjnego Lyft to łatwy sposób na zastosowanie kodu kuponu Lyft bezpośrednio na swoje konto, bez obawy o niepoprawną pisownię kodu. Wystarczy, że:

  1. Otwórz żądane łącze promocyjne Lyft na smartfonie lub komputerze.

  2. Wpisz swój numer telefonu w odpowiednim miejscu i dotknij „Pobierz i odbierz. Jeśli numer telefonu został pomyślnie wprowadzony, zostanie wyświetlony komunikat „Teraz sprawdź swój telefon.

  3. Sprawdź, czy w telefonie nie ma SMS-a od Lyft, który powinien zawierać łącze pobierania Lyft. Stuknij w to łącze i postępuj zgodnie ze wszystkimi wyświetlonymi instrukcjami, które mogą obejmować pobranie aplikacji Lyft i rejestrację, aby zastosować zniżkę.

  W rzadkich przypadkach, gdy link promocyjny osiągnął maksymalną liczbę zastosowań, możesz otrzymać tekst o treści „Przepraszamy, ten kod został wykorzystany. W takim przypadku nadal będziesz mógł wypróbować inne linki promocyjne.

  Korzystanie z kodu promocyjnego LyftJeśli pobrałeś już aplikację Lyft na iPhone’a lub Androida i zarejestrowałeś się, wygodniej będzie zastosować kod promocyjny bezpośrednio w aplikacji. Aby to zrobić:

  1. Otwórz aplikację Lyft

  2. Stuknij ikonę menu w lewym górnym rogu ekranu.

  3. Stuknij w zakładkę „Promocje.

  4. Wpisz żądany kod promocyjny w sekcji „Wpisz kod promocyjny i kliknij „Zastosuj.

  Pomyślnie wprowadzone kody zostaną automatycznie wyświetlone na tej stronie z promocjami. Otrzymasz komunikat o błędzie, jeśli aplikacja nie powiodła się. W takim przypadku możesz przetestować inne kody. Kod promocyjny Lyft Kwota promocji LYFTPROMO25Otrzymaj 2,50 USD zniżki na pierwsze 10 jazd (łącznie 25 USD) ZAPISZ 20Skorzystaj z tego kodu, aby otrzymać 20 USD darmowego kredytu Lyft na pierwszą jazdę. LYFTPROMO18Otrzymaj 3 $ zniżki na pierwsze sześć jazd (łącznie 18 $ kredytu). LYFTPROMO16Otrzymaj 4 $ zniżki na pierwsze cztery przejazdy (łącznie 16 $ kredytu). LYFTPROMO15Otrzymaj 5 $ zniżki na pierwsze trzy przejazdy (łącznie 15 $ kredytu). NEWUSER10Otrzymaj 5 $ zniżki na pierwsze dwie przejażdżki (łącznie 10 $ kredytu). RIDESTERLYFTOtrzymaj do 5 $ zniżki na pierwsze dwie przejażdżki (łącznie 10 $ kredytu).Wszystkie te kody promocyjne są aktywne od maja 2020 r., Ale zalecamy jak najszybsze ich zastosowanie, aby upewnić się, że nadal działają po rejestracji. Te promocje są wymienione w kolejności całkowitej wartości, ale przed złożeniem wniosku zastanów się, która z nich zapewni Ci najlepszą zniżkę w oparciu o wykorzystanie Lyft.

  Jeśli Twój kod podarunkowy Lyft nie działa, może być kilka powodów:

  1. Kredyt wygasł : większość kodów promocyjnych Lyft wygasa po ograniczonym czasie, w naszym przypadku 14 dni. Jeśli będziesz czekać zbyt długo, aby użyć kodu i poprosić o przejazd po wygaśnięciu kodu, kredyt zniknie z Twojego konta, a za przejazdy będziesz musiał zapłacić pełną cenę.
  2. Promocja jest zależna od lokalizacji : niektóre kody kredytowe Lyft są specyficzne dla lokalizacji i działają tylko w niektórych miastach. Kredyt Lyft na przejazdy może być ważny w jednym mieście, np. San Diego, ale nieważny w innym, takim jak San Francisco. Zastosowano już inny kod : jeśli próbujesz użyć więcej niż jednego kodu kredytowego Lyft na konkretnej trasie, pojawi się błąd. Według oficjalnej strony Lyft, „nie możesz wykorzystać więcej niż jednego kredytu na przejazd, ale możesz przełączać się między kredytami na ekranie płatności po przejażdżce. Korzystanie z niego podczas podróży służbowej : jeśli korzystasz z Lyft do pracy w ramach profilu biznesowego, te bezpłatne kredyty nie będą wliczane do przejazdu, ponieważ pracodawca najprawdopodobniej zwróci Ci opłatę za przejazd. To nie ta sama waluta : jeśli jesteś w Kanadzie i używasz kodu promocyjnego przeznaczonego dla nowych użytkowników w Stanach Zjednoczonych, nie zadziała. Upewnij się, że waluta kodu promocyjnego, którego próbujesz użyć, jest zgodna z Twoim krajem.Jeśli potrzebujesz pomocy przy stosowaniu kodu, skontaktuj się bezpośrednio z Lyft i poproś o pomoc obsługę klienta.

   Czy pierwsza przejażdżka Lyft jest bezpłatna dla nowych użytkowników?

   Inne kody promocyjne, takie jak „ LYFTPROMO15 (5 USD zniżki na trzy przejazdy), mogą pokryć znaczną część Twojej pierwszej prośby o przejazdy na krótszych dystansach. Jednak jest mało prawdopodobne, aby zapewniły Ci całkowicie bezpłatną jazdę Lyft na większości rynków ze względu na minimalne taryfy ustawione dla wszystkich opcji przejazdów.

   Dlaczego Lyft oferuje bezpłatny kredyt dla nowych użytkowników?

   Często użytkownicy internetu prawdopodobnie widzieli znaczną liczbę kodów promocyjnych wspólnych przejazdów w ciągu ostatnich kilku lat. Aplikacje zachęcające do przejazdów – zwłaszcza Uber i Lyft – nieustannie rywalizują o największy udział w rynku, co oznacza, że ​​z radością zapewnią Ci darmowe kredyty na przejazdy lub zniżki, jeśli to jest to, czego potrzebujesz, aby dołączyć. Lyft nieustannie stara się ulepszyć Ubera, oferując bardziej atrakcyjne promocje.

   Tutaj do gry wkracza darmowy kredyt na jazdę Lyft. Najdłużej Lyft oferował tylko 10-20 USD za nowego użytkownika. Ale gdy Uber stał się bardziej agresywny, podobnie zrobił Lyft. Główną grupą, która stale czerpie największe korzyści z tego ciągłego przeciągania liny, są nowi jeźdźcy.

   Użytkownicy będą zachwyceni, gdy dowiedzą się, że środki nie znikają po Twojej pierwszej przejażdżce. W przeciwieństwie do programu poleceń Uber, w którym pozostałe kredyty nie przechodzą na następny przejazd, środki Lyft pozostaną na Twoim koncie pasażera, nawet jeśli nie wykorzystasz ich wszystkich podczas pierwszej jazdy.

   Ta promocja jest również świetna dla obecnych użytkowników Lyft, ponieważ mogą oni zdobyć mnóstwo darmowych przejazdów za polecanie znajomym i nowym użytkownikom platformy (więcej na ten temat poniżej). Ta strategia pozwoliła Lyft na szybki rozwój i przedefiniowała programy poleceń na przyszłość.

   Kody promocyjne Lyft dla istniejących użytkowników

   Po wyczerpaniu kredytów z promocji nowych klientów nadal istnieje kilka sposobów uzyskania rabatów jako dotychczasowy użytkownik Lyft. Oto trzy możliwości, w których nadal musisz ubiegać się o kody promocyjne i oszczędności.

   1. Kody promocyjnePodczas gdy obecni użytkownicy rzadko kwalifikują się do otrzymywania kodów rabatowych generalnie wymienionych w witrynach z kuponami, Lyft co jakiś czas wysyła swoim obecnym użytkownikom promocje. Zazwyczaj otrzymasz te promocje pocztą e-mail lub zostaną zastosowane bezpośrednio na Twoim koncie. Najlepszym sposobem, aby zapewnić sobie te ekskluzywne rabaty, jest subskrybowanie promocyjnych e-maili Lyft i utrzymywanie powiadomień push w aplikacji Lyft.

   Niedawno Lyft zaczął również wyświetlać aktywne oferty dla obecnych użytkowników na tej stronie kodów promocyjnych Lyft. Obecna promocja – 25% zniżki na następny przejazd Lyft Lux z kodem „LYFTLUX25 – jest obecnie niedostępna, ale pamiętaj, aby sprawdzić ją w przyszłości, jeśli oferta stanie się ponownie dostępna lub zostaną dodane nowe oferty.

   Ponadto istnieją również kody Lyft związane z określonymi wydarzeniami, takimi jak SXSW, festiwale, konferencje lub inne promocyjne możliwości brandingu, które mogą być wykorzystywane przez obecnych użytkowników. Ale te kody są zwykle ważne tylko przez kilka dni lub tylko w miastach, w których odbywają się wydarzenia.

   2. Przełęcz Lyft RideW tej chwili karnety przejazdowe nie są oferowane wszystkim istniejącym użytkownikom, ale jeśli jesteś częstym użytkownikiem Lyft, możesz często znaleźć zaproszenie na przejazd w swojej skrzynce odbiorczej. Te karnety na przejazdy pozwalają na zakup dużej ilości przejazdów po obniżonej cenie (np .: 5 USD na 15 przejazdów).

   Jeśli dostaniesz zaproszenie, wystarczy postępować zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami, aby kupić karnet, klikając „Kup karnet w e-mailu. Jeśli nie dostaniesz zaproszenia, zawsze możesz spróbować skontaktować się z Lyft, aby spróbować uzyskać dostęp, zwłaszcza jeśli jesteś bardzo aktywnym jeźdźcem.

   3. PoleceniaJeśli nie kwalifikujesz się do otrzymania żadnych kodów promocyjnych Lyft dla istniejących użytkowników, zawsze możesz zdobyć kredyty Lyft na przejazdy, polecając znajomym i członkom rodziny na platformę. Możesz otrzymać 5 $ kredytów na przejazdy (zarobki mogą się różnić w zależności od miasta) za każdego nowego poleconego klienta, który ukończy przejazd. Aby znaleźć swój kod polecający:

   • Otwórz aplikację Lyft.
   • Stuknij ikonę menu w lewym górnym rogu ekranu.Wybierz zakładkę „Free Rides.Zanotuj swój kod polecający i dotknij „Udostępnij, aby wysłać zaproszenia zgodnie z potrzebami.Program poleceń Lyft pozwala nawet zarobić setki dolarów w kredytach na przejazdy za polecanie nowych kierowców. Wszystko, co musisz zrobić, to dostarczyć potencjalnym kierowcom ten sam kod polecający z sekcji „Darmowe przejazdy. Dopóki kierowca, którego skierowałeś spełni wymagania dotyczące premii dla lokalnego kierowcy (zapoznaj się z warunkami w tej samej sekcji, aby dowiedzieć się więcej), otrzymasz kredyty dodane do Twojego konta.

    4. Metody dodatkoweOto 4 dodatkowe metody zapisywania, przesłane przez lojalnych czytelników Ridestera.

    • Skorzystaj z kodu promocyjnego Uber New Rider : jeśli wyczerpałeś swój nowy kod promocyjny dla pasażerów Lyft i nie wypróbowałeś jeszcze Ubera, oferuje on również kod promocyjny dla nowych kont. W tej chwili Uber oferuje do 15 USD zniżki na pierwszy przejazd. Ale nie ograniczaj się do Ubera. Jeśli w Twoim mieście jest więcej lokalnych aplikacji do udostępniania przejazdów, sprawdź, czy oferują one specjalne kupony dla nowych motocyklistów.
    • Wybierz się na przejażdżkę z nowym użytkownikiem Lyft lub Uber : Jeśli masz znajomego, który właśnie zarejestrował się w jednej z aplikacji do udostępniania przejazdów i udaje się w to samo miejsce, co Ty, dołącz do niego na przejażdżkę. Otrzymają bezpłatną pierwszą przejażdżkę i Ty też. Użyj Lyft Shared (wcześniej znanej jako Lyft Line) : Jeśli nie masz nic przeciwko dzieleniu się przejazdem z innymi pasażerami, zamów Lyft Shared. To usługa carpoolingu Lyft, która automatycznie dopasowuje Cię do innych rowerzystów jadących tą samą trasą co Ty. Korzystając z Lyft Shared, możesz obniżyć opłatę za przejazd nawet o 60%.Jeszcze więcej sposobów oszczędzania

     Jedną z najnowszych możliwości oszczędzania pieniędzy, z której mogą skorzystać wszyscy kierowcy Lyft, jest Lyft Pink, usługa, która teraz zastąpiła wcześniejszy plan All-Access firmy. Lyft Pink pozwala użytkownikom uzyskać wyłączny dostęp do specjalnych korzyści i oszczędności za jedyne 19,99 USD miesięcznie. Jako członek Lyft Pink zyskujesz:

     • 15% zniżki na wszystkie przejazdy bez konieczności posiadania kodu promocyjnego Lyft
     • Trzy bezpłatne opłaty za anulowanie miesięcznie, jeśli dokonasz zmiany rezerwacji w ciągu 15 minut (zazwyczaj 10 USD za anulowanie)Brak opłat za zwrot, jeśli zostawisz przedmiot na przejażdżce (zazwyczaj 15 USD za zgubiony przedmiot)Priorytetowy odbiór z lotniskaSpecjalne rabaty wyłącznie dla użytkowników Lyft PinkTrzy bezpłatne 30-minutowe przejażdżki rowerem Lyft lub skuterem Lyft miesięcznieTe niesamowite oferty są jeszcze słodsze, jeśli masz kartę kredytową Chase Sapphire Reserve lub JP Morgan Reserve. Wynika to z faktu, że obecnie możesz uzyskać bezpłatny rok bezpłatnego członkostwa Lyft Pink bez obowiązku dołączania po upływie roku.

      Często Zadawane Pytania

      Teraz, gdy masz już dostępne najlepsze kody promocyjne Lyft, możesz zacząć oszczędzać przy kolejnej przejażdżce, niezależnie od tego, czy jesteś obecnym, czy nowym klientem. Oto odpowiedzi na kilka dodatkowych pytań, które możesz mieć na temat oszczędzania z Lyft:

      1. Czy kody promocyjne Lyft mają datę ważności?

      Niektóre kody Lyft mają określone daty ważności, które często można zobaczyć na dole promocyjnych wiadomości e-mail lub na stronie z warunkami, do której prowadzi łącze. Jednak w przypadku dłużej działających ofert Lyft czasami nie jest podana dokładna data wygaśnięcia. W takich przypadkach firma ma prawo zakończyć – lub zmienić, w przypadku kodów polecających – dowolną ofertę w dowolnym momencie. Z tego powodu zdecydowanie zalecamy używanie kodów promocyjnych Lyft raczej wcześniej niż później, chociaż należy również zauważyć, że kody polecające zwykle tracą ważność w ciągu 15 dni od aktywacji.

      2. Czy mogę otrzymać darmowe kredyty na przejazdy, jeśli zarejestruję się, aby zostać kierowcą Lyft?

      Lyft nie oferuje darmowych kredytów dla nowych kierowców, ale jeśli chcesz zostać kierowcą Lyft, możesz skorzystać z gwarancji zarobków kierowcy Lyft. Wartość tej gwarancji zarobków różni się w zależności od lokalizacji, ale zawsze jest to premia gotówkowa dla kierowców, którzy wykonują określoną liczbę przejazdów w ciągu pierwszych 30 dni. Na przykład kierowcy na rynku Phoenix mogą obecnie otrzymać gwarancję 800 USD za ukończenie 140 przejazdów w ciągu 30 dni (nie jest potrzebny kod promocyjny Lyft). Ten bonus jest wypłacany prawdziwą gotówką i można go wykorzystać na wszystko – w tym na przyszłe przejażdżki Lyftem.

      3. Czy podczas korzystania z kodu promocyjnego Lyft są jakieś ograniczenia dotyczące miejsc, w których mogę zamówić przejazd?

      O ile nie określono inaczej w warunkach, zazwyczaj będziesz mógł poprosić o przejazd do dowolnego miejsca w promieniu 100 mil od rynku Lyft, o ile rozpoczniesz podróż w mieście Lyft. Jednak Lyft często określa ograniczenia, takie jak maksymalne oszczędności, więc 20% kod promocyjny może być pomocny tylko w przypadku oszczędności do 10 USD. Od czasu do czasu pojawiają się również promocje na wycieczki do iz określonych lotnisk lub miejsc wydarzeń.

      4. Ilu kodów promocyjnych Lyft mogę użyć?

      Możesz użyć jednego kodu promocyjnego Lyft na raz. Twoja pierwsza jazda zostanie zapisana na Twoim koncie i zostanie automatycznie wykorzystana podczas pierwszej jazdy. Możesz polecić innym pobranie Lyft za pomocą kodu polecającego Lyft, ale jeśli jesteś pierwszym użytkownikiem, możesz użyć tylko jednego kodu przejazdu Lyft podczas pierwszej rejestracji.

      5. Czy mogę nadal korzystać z mojego kodu promocyjnego Lyft po pierwszej jeździe?

      Niestety kod jest ważny tylko na jedną jazdę, ale jeśli pozostały Ci kredyty z kodu promocyjnego na pierwszą jazdę, nadal możesz go wykorzystać podczas następnej jazdy. Zapoznaj się z naszą sekcją powyżej dotyczącą polecania znajomym, aby uzyskać więcej bezpłatnych przejazdów Lyft.

      6. Skąd będę wiedzieć, kto jest moim kierowcą Lyft?

      Poprzez Amp, światło ostrzegawcze LED przymocowane do deski rozdzielczej samochodu kierowcy. Pomaga Tobie i Twojemu kierowcy bezproblemowo się znajdować. Kiedy nadejdzie twój kierowca, Amp zaświeci się na określony kolor. Na przykład, jeśli Amp zacznie migać logo Lyft na niebiesko, aplikacja pozwoli ci zmienić ekran telefonu na niebieski, abyś mógł po prostu machać nim w kierunku samochodu kierowcy, aby zwrócić jego uwagę. Ta funkcja jest idealna, aby znaleźć swój samochód Lyft w zatłoczonej przestrzeni, gdzie wielu innych pasażerów może prosić o przejażdżki. Niektórzy kierowcy będą mieli również naklejki Lyft na swoich oknach. W aplikacji zobaczysz także numer rejestracyjny i nazwisko kierowcy, które możesz potwierdzić, gdy podjedzie.

      7. Co się stanie, jeśli przejazd kosztuje więcej niż mój kredyt?

      Jeśli darmowy kredyt Lyft na przejazdy nie wystarczy na pokrycie kosztów przejazdu, różnica zostanie naliczona za pomocą zarejestrowanej metody płatności elektronicznej.

      8. Czy mogę dać napiwek i ocenić mojego kierowcę?

      Tak. Po przejażdżce będziesz mieć szansę dać napiwek i ocenić kierowców. Wszystkie wskazówki trafiają do kierowcy i możesz go dać do 72 godzin po zakończeniu jazdy. Napiwki można składać za pośrednictwem aplikacji lub gotówką. Nie możesz używać kredytów Lyft, aby dawać napiwki kierowcom.

      9. Czy mogę podzielić opłatę z przyjacielem?

      Tak. Wystarczy, że klikniesz ikonę „Podziel płatność w aplikacji, aby otworzyć listę kontaktów. Możesz podzielić koszt po równo z maksymalnie pięcioma znajomymi. Aplikacja wyśle ​​prośbę o podzieloną opłatę do wybranych znajomych za pośrednictwem wiadomości tekstowej. Upewnij się, że akceptują żądanie podziału.

      10. Czy mogę anulować przejazd?

      Tak, ale zostanie naliczona opłata za anulowanie, jeśli anulujesz przejazd po upływie dwóch minut od zaakceptowania przez kierowcę Twojej prośby. Zostaniesz również obciążony opłatą za anulowanie, jeśli kierowca będzie w miejscu odbioru w ciągu pięciu minut od szacowanego czasu przyjazdu.

      11. Czy mogę zaplanować jazdę z wyprzedzeniem?

      Tak, ale ta funkcja jest dostępna tylko dla standardowych żądań przejazdów Lyft, a nie dla opcji przejazdów, takich jak Lyft Plus lub Lyft Premier. Możesz zaplanować przejazdy nawet z siedmiodniowym wyprzedzeniem. Możesz to zrobić za pomocą funkcji „Ustaw odbiór w swojej aplikacji. Jeśli zdecydujesz się anulować przejazd w ciągu 30 minut od planowanego czasu odbioru kierowcy, zostaniesz obciążony opłatą w wysokości 10 USD za anulowanie.

      Zaoszczędź na następnej przejażdżce

      Dotarcie do następnego miejsca docelowego nie musi wiązać się z wysoką ceną. Kiedy korzystasz z kodów promocyjnych Lyft jako nowy lub istniejący użytkownik, możesz uzyskać świetne zniżki na przejazdy, a czasem nawet bezpłatne przejazdy. Dzięki temu przewodnikowi możesz łatwo znaleźć i zastosować najlepsze kody Lyft, które działają zgodnie z Twoimi potrzebami.

      Jeśli jazda z Uberem to dla Ciebie większa prędkość lub rozsądnie chcesz skorzystać z okazji wspólnych przejazdów na obu platformach, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po kodach promocyjnych Uber i sposobach ich wykorzystania.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy