Oprocentowanie kredytów hipotecznych w Nowym Jorku

Category: Kwota Pożyczki
17 lutego 2021

Porównaj dzisiejsze średnie oprocentowanie kredytów hipotecznych w stanie Nowy Jork. Bankrate agreguje oprocentowanie kredytów hipotecznych z wielu źródeł, aby przedstawić średnie dla Nowego Jorku.

Stopy procentowe kredytów hipotecznych w Nowym Jorku, poniedziałek, 28 września

Termin pożyczki Oprocentowanie Zmień 1 dzień Oceń ostatni tydzień 30-letnia stała oprocentowanie kredytu hipotecznego3,09%trend-up-czerwony
Kredytodawcy w całym kraju podają oprocentowanie kredytów hipotecznych w dni powszednie do naszego kompleksowego krajowego badania, aby pomóc konsumentom w procesie kredytowym. Aby dowiedzieć się więcej o różnych średnich stawkach, które Bankrate publikuje powyżej, zobacz Understanding Bankrate’s Rate A Average.

Dzisiejsze 30-letnie stałe oprocentowanie:Aktualne stawki w Nowym Jorku wynoszą 3,09% dla kredytu o stałej stopie procentowej na 30 lat, 2,65% dla kredytu o stałym oprocentowaniu 15-letnim i 2,88% dla kredytu hipotecznego o zmiennej stopie procentowej 5/1 (ARM).

Przegląd kredytów hipotecznych w Nowym Jorku

Empire State jest domem dla największego miasta na świecie, wraz z górami, szlakami turystycznymi i jeziorami w całym stanie. Jeśli chcesz wziąć kredyt hipoteczny na dom w Nowym Jorku, rozejrzyj się, porównaj oferty kredytów hipotecznych i poznaj dostępne opcje.

 • Tradycyjne kredyty hipoteczne w Nowym Jorku : Standardowa pożyczka mieszkaniowa to zwykły kredyt hipoteczny. Jeśli Twój wynik kredytowy wynosi co najmniej 620, a wskaźnik zadłużenia do dochodów wynosi 45% lub mniej, prawdopodobnie kwalifikujesz się do tego, ale ponieważ nie są one wspierane przez żadną agencję rządową, zwykle musisz zrobić większy zaliczka. Jeśli ta płatność jest mniejsza niż 20 procent ceny zakupu domu, może być konieczne wykupienie prywatnego ubezpieczenia hipotecznego (PMI).
 • Pożyczki FHA w Nowym Jorku : Jeśli nie kwalifikujesz się do tradycyjnego kredytu hipotecznego, możesz rozważyć pożyczkę FHA. Pożyczki te są wspierane przez rząd za pośrednictwem Federalnej Administracji Mieszkalnictwa (FHA) i zwykle wymagają mniejszych zaliczek niż tradycyjne pożyczki. Ogólnie rzecz biorąc, wystarczy odłożyć 3,5%, jeśli twoja ocena kredytowa wynosi 589. Jeśli twoja ocena kredytowa wynosi 500, musisz odłożyć 10% – i to mniej niż w przypadku zwykłej pożyczki. Pożyczki dla VA w Nowym Jorku : jeśli jesteś weteranem lub aktywnym członkiem wojska, rozważ pożyczkę VA. Pożyczki te, wspierane przez Departament Spraw Weteranów (VA), pomagają kwalifikującym się członkom sił zbrojnych w kupowaniu domów. Możesz go uzyskać za pośrednictwem zatwierdzonego przez VA pożyczkodawcy w Nowym Jorku. Pożyczki VA nie wymagają zaliczek ani PMI; jednak zazwyczaj trzeba uiścić opłatę za finansowanie VA, która waha się od 2,3 procent do 3,6 procent ceny zakupu domu.Programy dla kupujących po raz pierwszy w Nowym Jorku

  Jeśli jesteś kupującym dom po raz pierwszy lub kimś, kto nie był właścicielem domu w ciągu ostatnich trzech lat, Nowy Jork oferuje kilka programów pierwszego zakupu domu, aby uczynić kupowanie domu bardziej przystępnym.

  Agencja hipoteczna stanu Nowy Jork (SONYMA)Program SONYMA „Achieving the Dream pomaga nowojorczykom znaleźć kredyty hipoteczne o najniższych oprocentowaniu. Zawiera następujące elementy:

  • 30-letni kredyt hipoteczny o stałym oprocentowaniu
  • Bez punktówWymagana zaliczka już od 3% (i 3% dostępna pomoc w spłacie zaliczki)Minimalny wkład gotówkowy w wysokości 1 procent (3 procent dla spółdzielni)Brak kar za przedpłatę120-dniowe blokady stóp procentowych dla istniejących mieszkań240-dniowe blokady stóp procentowych dla nieruchomości w budowie lub remontach, spółdzielni lub sprzedaży zagrożonejMożliwość łączenia z innymi funkcjami specjalnymi SONYMAInne dotacje i dotacje można uwzględnić bez ograniczeńDostępne dla 1-4 rodzinnych domów, spółdzielni i mieszkańPonadto SONYMA oferuje również program pomocy przy wpłacie zaliczki, który obejmuje następujące funkcje:

   • Oprocentowanie zerowe
   • Brak miesięcznych płatnościWybaczone po 10 latachMinimalna kwota pożyczki 1000 USDMaksymalna kwota pożyczki: 3 procent ceny zakupu (do 15 000 USD) lub 3000 USD, w zależności od tego, która z tych wartości jest wyższaProgram SONYMA Remodel NY zapewnia opcje finansowania hipoteki, aby pomóc ludziom w zakupie domów i sfinansowaniu potrzebnych napraw.

    Program Domy dla Weteranów pomaga członkom służby, weteranom i ich małżonkom znaleźć niskooprocentowane kredyty hipoteczne. Dotyczy to również honorowo zwolnionych członków Gwardii Narodowej i rezerwistów.

    Refinansowanie kredytu hipotecznego w Nowym Jorku

    Dzięki stopom procentowym na historycznie niskim poziomie możesz obniżyć miesięczną ratę i zaoszczędzić tysiące, refinansując pożyczkę do niższej stopy. Możesz skorzystać z kalkulatora refinansowania kredytu hipotecznego Bankrate, aby sprawdzić, ile możesz zaoszczędzić.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy