Porównaj stawki refinansowania wypłaty

Category: Jesteś Winien
17 lutego 2021

Znajdź i porównaj aktualne stawki refinansowania wypłaty dostępne w Twojej okolicy. Refinansowanie w formie cash-out zastępuje Twój obecny kredyt hipoteczny pożyczką na kwotę wyższą niż należna. Różnicę bierzesz w gotówce.

Informacje o tych stawkach: pożyczkodawcy, których stawki pojawiają się w tej tabeli, są partnerami reklamowymi NerdWallet. NerdWallet dokłada wszelkich starań, aby informacje były dokładne i aktualne. Te informacje mogą się różnić od tych, które widzisz, gdy odwiedzasz witrynę pożyczkodawcy. Przedstawione tutaj warunki nie są ofertami i nie są wiążące dla żadnego pożyczkodawcy. Stawki pokazane tutaj są pobierane za pomocą silnika stawek Mortech i mogą ulec zmianie. Stawki te nie obejmują podatków, opłat ani ubezpieczenia. Twoja aktualna stopa procentowa i warunki kredytu zostaną określone na podstawie oceny Twojej zdolności kredytowej przez partnera i innych czynników. Dane dotyczące potencjalnych oszczędności są szacunkowe oparte na informacjach dostarczonych przez Ciebie i naszych partnerów reklamowych.

Trendy w oprocentowaniu kredytów hipotecznych (APR)
Wgląd w oprocentowanie kredytów hipotecznych NerdWallet
We wtorek 29 września 2020 r. Średnia stopa oprocentowania 30-letniego kredytu hipotecznego o stałym oprocentowaniu wzrosła o jeden punkt bazowy do 2,951%, średnia stopa oprocentowania 15-letniego kredytu hipotecznego o stałym oprocentowaniu spadła o jeden punkt bazowy do 2,516% i średnia stopa oprocentowania 5/1 ARM wzrosła o sześć punktów bazowych do 2,977%, zgodnie z badaniem NerdWallet dotyczącym oprocentowania kredytów hipotecznych publikowanym codziennie przez krajowych pożyczkodawców. Punkt bazowy to jedna setna jednego procenta. Stawki wyrażone są jako roczna stopa procentowa lub APR. 30-letni kredyt hipoteczny o stałym oprocentowaniu jest o cztery punkty bazowe niższy niż tydzień temu io 113 punktów bazowych niższy niż rok temu.

Aktualne stawki kredytu hipotecznego i refinansowaniaDokładne na dzień 29.09.2020.

Produkt
Oprocentowanie
KWI
30-letnie oprocentowanie stałe 2,845% 2,951%
20-letnie oprocentowanie stałe 2,750% 3,009%
15-letnie oprocentowanie stałe 2,338% 2,516%
Kurs 5/1 ARM 3,031% 2,977%
Kurs 7/1 ARM 2,750% 2,874%
Kurs 10/1 ARM 2,875% 2,969%

Jak znaleźć aktualne stawki refinansowania

Narzędzie NerdWallet do oprocentowania kredytów hipotecznych pomaga znaleźć konkurencyjne, spersonalizowane stawki refinansowania wypłaty. W sekcji „Zawęź wyniki kliknij lub naciśnij przycisk „Refinansowanie w sekcji „Przeznaczenie pożyczki. Uzupełnij pozostałe szczegóły, upewniając się, że wybrałeś „Tak na przycisku „Wypłata. Za chwilę otrzymasz wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb. Stamtąd możesz rozpocząć proces uzyskiwania zgody na refinansowanie wypłaty.

Jak działa refinansowanie typu cash-out?

Refinansowanie typu cash-out to nowa pożyczka zastępująca obecny kredyt hipoteczny. Będziesz pożyczać to, co jesteś winien w ramach istniejącej pożyczki, a także gotówkę, którą pobierzesz z kapitału własnego domu.

Pamiętaj, wartość kapitału własnego to różnica między aktualną wartością rynkową domu a saldem kredytu hipotecznego. Na przykład, jeśli Twój dom jest teraz wart 300 000 USD, a jesteś winien 200 000 USD, masz 100 000 USD kapitału własnego. Umieść z tego 40 000 $ w kieszeni, a twoja nowa pożyczka wyniesie 240 000 $. Koszty zamknięcia często można odjąć od remisu kapitału.

Ile gotówki mogę otrzymać przy refinansowaniu wypłaty?Pożyczkodawcy zaoferują refinansowanie do 80% kapitału własnego domu; czasami więcej. Aby ustalić aktualną wartość rynkową, konieczna będzie wycena.

Najlepsze wykorzystanie wpływów z wypłaty to modernizacja domu, naprawy i ulepszenia. Uważaj na wykorzystanie wartości swojego domu do spłaty kart kredytowych. Generalnie nie jest to zalecane.

Ile kapitału potrzebuję, aby otrzymać refinansowanie w formie wypłaty?Oto odpowiedź: powiedzmy, że koszty zamknięcia wynoszą około 5%. W niektórych przypadkach może to być trochę wysokie, ale daje nam margines błędu. W przypadku pożyczkodawcy, który wypisze zwrot gotówki do 80% wartości twojego domu, prawdopodobnie będziesz potrzebować 75% współczynnika kredytu do wartości, aby pokryć koszty. I to zanim wyciągniesz jakiekolwiek equity.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy