Przegląd strumieni dochodu D1-z

Category: Które Mogą
17 lutego 2021

Zarabianie dodatkowych dochodów to gorący temat… I to zrozumiałe. Chociaż istnieje wiele sposobów na stworzenie sobie dodatkowych pieniędzy, najkorzystniejszym jest system „ustaw i zapomnij. Oznacza to po prostu włożenie w to trochę pracy i energii na początku, a następnie odpuszczenie. Taki system pozwoliłby Ci zarabiać pieniądze podczas snu.

Oczywiście wiele osób kwestionuje realność metody „ustaw i zapomnij. Jest to zrozumiałe, ponieważ te metody wydają się zbyt dobre, aby były prawdziwe w przypadku „schematów szybkiego wzbogacenia się. Jest to jednak metoda, którą proponuje strumienie dochodu D1-z firmy Teeka Tiwari.

Firma stojąca za strumieniami dochodów D1-z

The Palm Beach Research Group to niezależna firma, która koncentruje się na doradztwie finansowym i inwestycyjnym w zakresie giełdy i kryptowalut. Firma rozprowadza te porady za pośrednictwem programów i biuletynów – jak inwestować na wielu różnych platformach. Ponadto PBRG dysponuje grupą wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych redaktorów, z których każdy ma własną specjalizację.

Redaktor odpowiedzialny za D1-z Income Stream to nie kto inny jak ekspert w dziedzinie kryptowalut i analityk pan Teeka Tiwari, już powszechnie szanowany gigant inwestycyjny kryptowalut.

Produkt – co to są strumienie dochodów D1-z?

D1-z Income Streams to jeden z najnowszych produktów, jakie Palm Beach Research Group oferuje potencjalnym inwestorom. Sporo osób już twierdzi, że to działa, przynajmniej według opinii, które widzieliśmy na ich stronie internetowej. Niestety, wydaje się, że jest bardzo mało informacji na temat tego, co faktycznie zawiera produkt, chyba że się w nim zarejestrujesz. Dla niektórych można to uznać za poważną czerwoną flagę.

Jednak przyjrzeliśmy się bliżej fragmentom informacji związanych z ofertą, aby wywnioskować, co to może być. Z tego, co mogliśmy się dowiedzieć, „D1-z Income Streams to różne akcje, które warto sprawdzić. Najwyraźniej można zarobić 54 000 dolarów rocznie lub nawet więcej. Dzięki poradom ekspertów klienci otrzymują pakiet, który zawiera również kilka innych produktów, które Palm Beach Research Group oferuje oddzielnie.

Jednym z takich produktów jest Palm Beach Letter (comiesięczny biuletyn również wydawany przez Teeka Tiwari). Dodatkowo subskrybenci otrzymują 43 raporty finansowe, książki i filmy. Według PBRG są one warte 3400 USD.

Jaka jest prawdziwa szansa za tym?

Przede wszystkim Palm Beach Research Group oferuje przede wszystkim doradztwo inwestycyjne w ramach produktu D1-z Income Streams. Jako grupa badaczy starają się dostarczać swoim abonentom informacje i dane inwestycyjne. To z kolei dostarcza abonentom rzetelnych informacji i wskazówek, na podstawie których mogą podejmować mądre decyzje, które mogą potencjalnie zwiększyć ich dochody.

Jednak w przeciwieństwie do wielu innych planów inwestycyjnych jest pewien haczyk. Nie możesz rekrutować innych i zarabiać prowizji.

Jaki jest nasz werdykt w sprawie strumieni dochodów D1-z?

Nie opisalibyśmy ściśle strumieni dochodu D1-z jako „programu zarabiania pieniędzy. Ponieważ jednak oferuje porady dotyczące zarabiania pieniędzy i zwiększania dochodów, wzbudza kilka sygnałów ostrzegawczych. W końcu Palm Beach Research Group nie jest jedyną firmą oferującą tego typu produkty. Jednak dzięki ich udokumentowanemu doświadczeniu (i doświadczonym inwestorom, takim jak Teeka Tiwari), oferują solidne porady.

Mimo to ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z kilku rzeczy, zanim zasubskrybujesz cokolwiek.

Zanim zaczniesz, pamiętaj, że produkty, które oferują oprócz strumieni dochodu, są dodatkami. Może się to wydawać podejrzane, ale są to całkowicie normalne. Sprzedaż listu za 49 $ to cena wywoławcza dla wszystkich nowych subskrybentów lub dodatkowa premia, jeśli kupisz jeden z ich produktów. Grupa badawcza skontaktuje się z Tobą również, gdy podasz swoje dane kontaktowe.

Możesz spodziewać się wyższych cen na niektórych produktach. Pamiętaj, że tego typu informacje nie są darmowe. Ponadto firma ta ma solidne i sprawdzone osiągnięcia. Więc naturalnie takiej ceny należy się spodziewać.

Należy również pamiętać, że ceny wstępne są cenami wstępnymi. Roczna cena wynosi 129,00 USD, ale otrzymujesz również 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jak dotąd nikt nie miał problemów z uzyskaniem zwrotu pieniędzy, jeśli tego potrzebował. Inne problemy zostały znalezione w Internecie z innymi produktami, jednak czasy się zmieniają i ta firma wydaje się całkiem dobra w utrzymywaniu i przestrzeganiu ich umów.

Jest jeszcze jedna czerwona flaga, o której możesz chcieć wiedzieć. Palm Beach Research Group twierdzi, że nie jest w stanie zaoferować indywidualnych porad inwestycyjnych. Może się to wydawać sprzeczne, ponieważ oferują je osobom fizycznym. Pamiętaj jednak, że granica między „grupami a „jednostkami może być dość cienka. Rady, które oferują, to coś w rodzaju mentalności „jeden rozmiar dla wszystkich. Jednak jako inwestor powinieneś również przeprowadzić własne badania. Bierzesz informacje i widzisz, jak odnoszą się one do Ciebie.

Jeśli szukasz systemu „ustaw i zapomnij… Strumienie dochodów D1-z są po to, aby wskazać Ci właściwy kierunek. Ostatecznie to Ty decydujesz, czy zadzwonisz – tak więc zasadniczo Palm Beach Research Group jest po to, aby udzielić Ci właściwych wskazówek, co może przynieść ogromne korzyści. Pamiętaj też: bez względu na to, jak dobra jest rada, jest to inwestycja. Nadal możesz bardzo dobrze przegrać. Zawsze istnieje element ryzyka i nie jest to wina Twojego doradcy. Ostatecznie ryzykujesz, ale uzyskanie porad na najwyższym poziomie jest najpewniejszym sposobem na poruszanie się po tym pozornie zmiennym świecie. A od kogo lepiej to dostać niż od kogoś, kto od dziesięcioleci ma udokumentowane doświadczenie i wybitny czarodziej finansowy?

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy