Recenzja banku Wells Fargo: Konto dobre dla Ciebie?

Category: Jeśli Możesz
17 lutego 2021

Wells Fargo oferuje ogólnokrajowy dostęp do tysięcy bankomatów i oddziałów. Ale czy ich rachunki czekowe i oszczędnościowe są dla Ciebie odpowiednie? Czytaj dalej, aby zobaczyć najlepsze opcje.

CreditDonkey

Dzięki ponad 13 000 bankomatów i 5 800 oddziałom detalicznym w całym kraju Wells Fargo jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży bankowej.

Oferują szeroką gamę produktów bankowych, w tymrachunki czekoweioszczędnościowe.

Oferowane usługi

Wells Fargo oferuje rachunki czekowe i oszczędnościowe, które można znaleźć w typowym banku fizycznym. Ale mają też kilka funkcji, których możesz nie znaleźć gdzie indziej.

KontrolaDo każdego rachunku czekowego Wells Fargo dołączona jest platynowa karta debetowa z technologią chipową. Otrzymasz równieżpłatność za rachunki online, przelewy online i wpłatę przez telefon.

Będziesz mieć dostęp do całodobowej obsługi klienta i bankowości tekstowej. Oto opcje konta:

  Codzienne sprawdzanie: Możesz otworzyć codzienne konto czekowe za pomocą niewielkiej wpłaty. Wells Fargo pobiera miesięczne opłaty za usługi.
Ale możesz z nich zrezygnować, spełniając wymagania, takie jak dokonanie określonej liczby zakupów debetowych / kredytowych lub posiadanie określonego miesięcznego salda.

Preferowane sprawdzanie: Preferowane sprawdzanie oferuje odsetki, jeśli spełniasz wymagania dotyczące minimalnego salda. Jeśli masz kredyt hipoteczny w Wells Fargo, Twoja miesięczna opłata za usługę jest zwolniona z tego konta czekowego.

Dzięki Preferred Checking zyskujesz również dostęp do narzędzi do budżetowania i przepływu środków pieniężnych.

Portfolio Wells Fargo: Jeśli masz znaczną ilość pieniędzy na koncie czekowym, możesz zarabiać wyższe oprocentowanie na koncie Portfolio.

Im więcej masz pieniędzy, tym wyższe możesz otrzymać oprocentowanie. Otrzymasz również korzyści takie jak:

 • Zniesione opłaty bankomatowe za transakcje dokonywane poza Wells Fargo

 • Zniżki na oprocentowanie pożyczek Wells Fargo

  Brak opłat za przelew w rachunku bieżącymKontrola nastolatków: Nastolatki w wieku od 13 do 17 lat mogą mieć własne konto czekowe z rodzicem jako współwłaścicielem. Konto zawiera narzędzia do nauki odpowiedzialności finansowej, takie jak dostęp 24/7, limity wydatków i bezpłatne narzędzia do budżetowania.

  Jeśli zdecydujesz się na otrzymywanie wyciągów online, możesz zrezygnować z miesięcznej opłaty.

  Sprawdzanie możliwości: To konto może być najlepszą opcją, jeśli żaden inny bank nie da Ci tradycyjnego konta czekowego.

  Ma niższe wymagania dotyczące salda, obejmuje bankowość mobilną i możliwość zniesienia miesięcznych opłat.

  Porównaj Bonus na koncie czekowymHSBC Advance Checking – do 240 $ premii gotówkowej
 • Zdobądź do240 $z 3% ofertą czekową na premię gotówkową po otwarciu nowego konta czekowego HSBC Advance i wykonaniu poniższych czynności kwalifikacyjnych.
 • Otwórz nowe konto czekowe HSBC Advance online do 7 stycznia 2021 r .; iSkonfiguruj kwalifikujące się wpłaty bezpośrednie na swoim nowym koncie czekowym HSBC Advance; i wtedyCiesz się 3% bonusem gotówkowym, do 240 $, na kwalifikujących się wpłatach bezpośrednich do 40 $ miesięcznie, w ciągu pierwszych 6 miesięcy kalendarzowych po otwarciu kontaAutomatycznie otrzymasz 3% premii gotówkowej na nowe konto czekowe HSBC Advance około osiem tygodni po zakończeniu czynności kwalifikujących w danym miesiącu.Produkty depozytowe są oferowane w USA przez HSBC Bank USA, członek NA, FDIC.HSBC Advance Checking – 200 $ depozytu powitalnego
 • Uzyskaj depozyt powitalny wwysokości 200 USDdla kwalifikujących się nowych klientów, którzy otworzą nowe konto czekowe HSBC Advance i wykonają następujące czynności kwalifikacyjne.
 • Otwórz nowe konto czekowe HSBC Advance online do 7 stycznia 2021 r .; iDokonuj cyklicznych miesięcznych kwalifikujących się wpłat bezpośrednich o łącznej wartości co najmniej 500 USD od osoby trzeciej na konto (a) czekowe HSBC Advance przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe od drugiego pełnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu kontaDepozyt powitalny w wysokości 200 $ otrzymasz automatycznie na nowe konto czekowe HSBC Advance około osiem tygodni po zakończeniu wszystkich czynności kwalifikacyjnych. To takie proste.Produkty depozytowe są oferowane w USA przez HSBC Bank USA, członek NA, FDIC.HSBC Premier Checking – do 600 $ premii gotówkowej
 • Zdobądź do600 $z 3% ofertą czekową na bonus gotówkowy po otwarciu nowego rachunku czekowego HSBC Premier i wykonaniu poniższych czynności kwalifikacyjnych.
 • Otwórz nowe konto czekowe HSBC Premier online do 7 stycznia 2021 r .; iSkonfiguruj kwalifikujące się wpłaty bezpośrednie na swoim nowym koncie czekowym HSBC Premier; i wtedyCiesz się 3% premią gotówkową, do 600 $, od kwalifikujących się wpłat bezpośrednich do 100 $ miesięcznie, w ciągu pierwszych 6 miesięcy kalendarzowych po otwarciu kontaPo około ośmiu tygodniach od zakończenia czynności kwalifikujących w danym miesiącu automatycznie otrzymasz 3% premii gotówkowej na nowe konto czekowe HSBC Premier.Produkty depozytowe są oferowane w USA przez HSBC Bank USA, członek NA, FDIC.OszczędnościKonta oszczędnościowe w Wells Fargo nie różnią się zbytnio od tych, które można znaleźć w jakimkolwiek innym banku. Oprocentowanie jest niskie, a każde konto ma miesięczne opłaty.

  Wells Fargo oferuje następujące opcje konta oszczędnościowego:

   Oszczędności Way2Save: Jeśli trudno ci jest zapisać, program Way2Save może pomóc.
  Za każdy kwalifikujący się zakup dokonany za pomocą powiązanego konta czekowego Wells Fargo, Wells Fargo automatycznie przeleje 1 USD na Twoje konto oszczędnościowe.

  Oszczędności Platynowe: Jeśli utrzymujesz wyższe saldo na koncie oszczędnościowym, możesz mieć dostęp do wyższych stóp procentowych dzięki Oszczędnościom Platynowym.

  Mimo że jest to konto oszczędnościowe, masz możliwość wystawiania darmowych czeków na to konto, co zapewnia łatwiejszy dostęp do swoich środków.

 • Płyty CD Wells Fargo: Jeśli możesz zablokować swoje pieniądze na chwilę, płyty CD oferują najwyższe oprocentowanie niż inne produkty depozytowe.
 • Po wprowadzeniu informacji dotyczących stanu, w którym się znajdujesz i rodzaju konta, dla którego potrzebujesz numeru rozliczeniowego, uzyskasz wymagane informacje.

  Porównaj promocje na koncie oszczędnościowymCIT Savings Builder – Zarób 0,55% RRSOZarabiaj do 0,55% RRSO. Oto, jak to działa: utrzymuj minimalne saldo w wysokości 25 000 USD LUB dokonuj co najmniej 100 USD minimalnego depozytu każdego miesiąca. Członek FDIC

  Rezerwa gotówkowa Betterment – zarabiaj do 0,40% RRSO
 • Ubezpieczenie FDIC obejmujące do 1 000 000 USD w bankach programowych
 • Uzyskaj dostęp do gotówki w ciągu 1-2 dni roboczychBrak minimalnego saldaBrak opłat za saldoNieograniczone wypłatyChase Savings℠
 • Skorzystaj zpremiiwwysokości 150 USD, otwierając nowe konto Chase Savings℠, wpłacając łącznie co najmniej 10000 USD w postaci nowych pieniędzy w ciągu 20 dni roboczych i utrzymując saldo w wysokości 10000 USD przez 90 dni
 • Dostęp do 16 000 bankomatów Chase i prawie 4900 oddziałówPołącz to konto ze swoim kontem czekowym Chase, aby uzyskać ochronę w rachunku bieżącym.Aplikacja Chase Mobile® – zarządzaj swoimi kontami, wpłacaj czeki, przelewaj pieniądze i nie tylko – wszystko z urządzenia.Otwórz swoje konto online teraz.Dostępne online w całym kraju z wyjątkiem Alaski, Hawajów i Portoryko. Lokalizacje oddziałów można znaleźć na stronie locator.chase.com.Powody, dla których lubimy Wells Fargo
   Wells Fargo ma dużą sieć bankomatów. Mając 13 000 bankomatów w całym kraju, możesz uniknąć opłat naliczanych za korzystanie z bankomatu innego niż Wells Fargo.
  Ułatwia to konsumentom w całych Stanach Zjednoczonych korzystanie z Wells Fargo.

  Wells Fargo daje konsumentom „drugą szansę.Wiele banków w całym kraju nie oferuje kont czekowych drugiej szansy, tak jak robi to Wells Fargo.

  Program ten daje konsumentom, którzy ucierpieli w wyniku niefortunnego zdarzenia finansowego, szansę na zwrot kosztów. Oznacza to, że w przyszłości mogą awansować na inne produkty depozytowe.

  Możesz skonfigurować płatność rachunków online, aby automatycznie płacić rachunki. Jeśli masz dość brakujących terminów, możesz skonfigurować płatności cykliczne za pomocą Wells Fargo. Nie musisz się martwić o spóźnione płatności.

  Możesz wysyłać / odbierać płatności za pomocą Zelle. Aby wysłać pieniądze znajomym / rodzinie, wystarczy podać adres e-mail lub numer telefonu.

  Robisz to bezpośrednio z Wells Fargo online lub aplikacji mobilnej Wells Fargo. Dzięki temu łatwo jest zapłacić znajomemu za obiad lub opiekunce bez gotówki.

  Możesz skonfigurować alerty dotyczące konta. Jeśli martwisz się przekroczeniem salda, zapomnieniem o nadchodzących płatnościach lub chcesz otrzymywać powiadomienia o ostatnich wpłatach, możesz skonfigurować niestandardowe alerty.

  Otrzymujesz zerową ochronę swojej karty debetowej. Korzystanie z karty debetowej wiąże się z ryzykiem oszustwa i kradzieży. Wells Fargo chroni Cię przed takimi transakcjami dzięki gwarancji braku odpowiedzialności.

  Możesz zdeponować czek za pomocą smartfona. Mając tylko zdjęcie przedniej i tylnej strony czeku, możesz zdeponować czek bez konieczności odwiedzania banku.

  Wpłaty możesz dokonywać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i od razu otrzymać potwierdzenie otrzymania środków.

  Możesz otrzymywać powiadomienia tekstowe dotyczące Twojego konta bankowego. Jeśli nie masz dostępu do aplikacji mobilnej lub komputera, możesz wysłać polecenie SMS-em pod numer 93557 i natychmiast otrzymać odpowiedź.

  Wszystko, co musisz napisać, to słowa takie jak (BAL) dla salda, (ACT) dla ostatnich transakcji lub (DUE) dla terminów płatności.

  Masz dostęp do funkcji portfela mobilnego. Wells Fargo jest kompatybilne z Samsung Pay, Apple Pay i Google Pay. Możesz również uzyskać dostęp do swojego portfela Wells Fargo w aplikacji Wells Fargo, aby ułatwić płatności.

  Wells Fargo zapewnia całodobowe monitorowanie oszustw na kontach rozliczeniowych. Wells Fargo nieustannie sprawdza Twoje konto pod kątem nieuczciwych działań i powiadamia Cię, jeśli staną się podejrzane.

  Może to pomóc chronić Cię przed kradzieżą tożsamości lub oszukańczą aktywnością na Twoim koncie, zanim jeszcze się zorientujesz.

  Powody, dla których możesz chcieć szukać gdzie indziej
   Zainteresowanie będzie minimalne. Nie jest niczym niezwykłym, że tak duży bank jak Wells Fargo, który oferuje wiele usług bankowych, oferuje minimalne stopy procentowe.
  Wymogi dotyczące zniesienia miesięcznych opłat serwisowych są trudne do spełnienia. Wells Fargo ma dość wysokie minimalne wymagania dotyczące dziennego salda, które należy spełnić, aby uzyskać zwolnienie z miesięcznej opłaty za usługę.

  Niektóre konta pozwalają na bezpośrednie wpłaty. Ale nawet konto sprawdzania możliwości kosztuje 10 USD miesięcznie, co może być bardzo wysokie.

  Zapłacisz opłatę za ochronę debetu. Jeśli połączysz konto oszczędnościowe lub kredytowe ze swoim kontem czekowym Wells Fargo, zapłacisz opłatę za usługę.

  Jeśli Wells Fargo musi przelać pieniądze na Twoje konto czekowe, aby zapobiec debetowi, zapłacisz opłatę za każdy przelew.

  To nie pierwszy raz, kiedy Wells Fargo ma kłopoty z federalnymi regulatorami, ale bank współpracuje z rządem, aby wszystko naprawić.

  Jak to się porównujeBank of America: Bank of America ma lokalizacje w 36 stanach, ale nie są one tak rozpowszechnione jak Wells Fargo.

  Bank of America oferuje produkty bankowe podobne do tych w Wells Fargo, z wyjątkiem nastolatków. BofA nie ma konta czekowego przeznaczonego dla nastolatków, co daje Wells Fargo przewagę w tej konkurencji.

  US Bank: US Bank to kolejny megabank z oddziałami w całych Stanach Zjednoczonych. US Bank i Wells Fargo pobierają podobne opłaty i mają podobne minimalne salda otwarcia.

  Bank US Bank ma około 5 000 bankomatów, a Wells Fargo około 13 000. Oba banki oferują całodobową obsługę klienta i zapewniają łatwy dostęp do aplikacji mobilnej.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy