Recenzja karty kredytowej TJX Rewards i karty TJX Rewards Platinum Mastercard

Category: Inny Sposób
17 lutego 2021

Ujawnienie reklamodawcy

Credit Card Insider to niezależna witryna internetowa obsługująca reklamy. Credit Card Insider otrzymuje wynagrodzenie od niektórych wydawców kart kredytowych jako reklamodawców. Relacje z reklamodawcami nie wpływają na oceny kart ani nasze najlepsze wybory kart redakcji. Credit Card Insider nie przejrzał wszystkich dostępnych na rynku ofert kart kredytowych. Treści nie są dostarczane ani zamawiane przez żadnych wydawców kart kredytowych. Podejmowane są uzasadnione wysiłki, aby zachować dokładne informacje, chociaż wszystkie informacje dotyczące karty kredytowej są przedstawiane bez gwarancji. Po kliknięciu dowolnego przycisku „Zastosuj teraz emitent przedstawi najbardziej aktualne warunki, stawki i informacje o opłatach. Credit Card Insider nawiązał współpracę z CardRatings w celu pokrycia produktów kart kredytowych. Insider kart kredytowych i CardRatings mogą otrzymać prowizję od wydawców kart.Listę tych wydawców można znaleźć w naszych Wskazówkach redakcyjnych.

Karta kredytowa TJX Rewards®

TJX Rewards® Platinum Mastercard®

TJMaxx oferuje dwie karty kredytowe dla konsumentów: kartę kredytową TJX Rewards i kartę TJX Rewards Platinum Mastercard.

Pierwsza może być używana tylko w TJMaxx i niektórych sklepach stowarzyszonych, podczas gdy druga może być używana wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Mastercard.

Każda karta przyniesie Ci nagrody za zakupy i zapewni specjalne korzyści związane z zakupami, ale podobnie jak większość kart sklepowych mają bardzo wysoką RRSO, której będziesz chciał uniknąć.

Karta kredytowa TJX Rewards®Detalebezpiecznie na stronie internetowej emitenta

  • NAJWAŻNIEJSZE
  • Zdobądź 5% zwrotu w nagrodach za każdego dolara wydanego w TJ Maxx, Marshalls, HomeGoods i Sierra Trading Post
  • Nie ma ograniczeń co do ilości nagród, które możesz zdobyć10% zniżki na pierwszy zakup kartą w sklepieCertyfikat 10 $: wymień 1000 punktów na certyfikat 10 $Brak opłaty rocznejTJX Rewards® Platinum Mastercard®Detalebezpiecznie na stronie internetowej emitenta

  • NAJWAŻNIEJSZE
  • Zdobądź 5X punktów za każdego dolara wydanego w TJ Maxx, Marshalls, HomeGoods i Sierra Trading Post
  • Zdobądź 1X punkt za każdego dolara wydanego na wszystkie zakupy10% zniżki na pierwsze zakupy w sklepieBądź pierwszą osobą, która dowie się o nowych znaleziskach za pośrednictwem poczty e-mailNie ma ograniczeń co do ilości nagród, które możesz zdobyćCertyfikat 10 $: wymień 1000 punktów na certyfikat 10 $Brak opłat za transakcje roczne i zagraniczneNagrody

    Karta kredytowa TJX Rewards

    Podstawowa karta kredytowa TJMaxx zapewnia 5 punktów za każdego dolara wydanego w: