Gala Młodych Liderów - IX edycja

1 Grudnia w Dworu Lubomirskich w Warszawie odbędzie się IX edycja Gali Młodych Liderów, organizowana poprzez Fundację Studenckie Forum Business Centre Club, która operuje na obszarze całego państwie w największych miastach, zrzeszając i aktywizując młodych ludzi, a tym samym ucząc niejednokrotnie stawiania pierwszych kroków na płaszczyźnie biznesowej.

Uroczystość jest o tyle wyjątkowa, że jej organizacja nie bierze się z chęci celebracji, lecz spośród potrzeby wyróżnienia i podziękowania osobom, które w wyraźny sposób są zaangażowane po życie organizacji.

Fundacja poprzez organizację projektów, docierających do szerokiego grona nabywców - począwszy od uczniów szkół podstawowych, po studentów i osoby już pracujące – propaguje aktywność dla zarobku, kształtuje postawy przedsiębiorcze i inspiruje do przejęcia prywatnej inicjatywy przy planowaniu własnej kariery.

Młodzi przywódce nagrodzeni

Gala stała się odpowiedzią na potrzebę nagrodzenia w najwyższym stopniu aktywnych osób w sąsiedztwie organizacji, które swoją osobowością i osiągnięciami znacząco się wyróżniają.

Jest to również dobra okazja ku nim, aby umożliwić spotkanie jak i również wymianę poglądów osób młodocianych, często opiniotwórczych w własnych środowiskach akademickich. Nagrody zostaną wręczone laureatom kilku kategoriach, z czego cztery poniższe są dedykowane dla członków fundacji:

 • Najbardziej Zaangażowany Członek Centrali
 • Najbardziej Zaangażowany Przewodniczący
 • Najlepszy Menedżer
 • Najlepszy Obszar SF BCC

Inne klasy, skierowane do przyjaciół, współpracowników i przedsiębiorców, to:

 • Wzór Przedsiębiorczości
 • Przedsiębiorcza Kobieta
 • Siła Przedsiębiorczości

Nowego znaczenia nabierze kategoria Asy Przedsiębiorczości - nagrody te otrzymują alumni Studenckiego Forum, którzy swoje praktykę w Fundacji przekształcili w własny biznes lub znacząco rozwinęli się, zajmując wysokie stanowiska w innych przedsiębiorstwach.

Studenci stawiający pierwsze kroki w biznesie bardzo niejednokrotnie wzorują swoje poczynania na osobach, które odniosły sukces i stają się katalogów impulsem do działania. Środowiska społecznościowe w łatwy sposób pozwalają na śledzenie katalogów poczynań w internecie, zaś dzięki temu czerpanie wzorców jak również i nabywanie praktycznej wiedzy.

Kim jest lider według młodych

W naszym miejscu możemy również pytać pytanie, jaka jest określenie lidera młodego pokolenia? Odpowiedź zdecydowanie nie stanie się jednoznaczna, lecz poznając ubiegłorocznych laureatów nagród w działach Siła przedsiębiorczości, Wzór przedsiębiorczości oraz Przedsiębiorcza kobieta, doświadczamy, jakie postacie budzą podziw i motywują do działania.

Pierwszym z nagrodzonych jest Jędrzej Wittchen, człek wielu pasji, który zbudował swoje skórzane imperium, przyjeżdżając z Malezji z kilkoma portfelami i torebkami. Pierwsze kroki w doskonaleniu swojej firmy rozpoczął od 500 dolarów w portfela, an obecnie firma Wittchen ma kilkunastoprocentowy udział przy rynku. Swoją historią wskazuje, że można zacząć od momentu niewielkiego nakładu, a fundamentem jest pomysł oraz właściwość.

Michał Ciundziewicki jest nagrodzony jako Wzór. Wydaje się współwłaścicielem firmy Jet Line, specjalizującej się w reklamie telewizyjnej zewnętrznej. Ciągle spółka się zmienia i polepsza, wprowadzając innowacyjne rozwiązania, także poprzez współpracę z odmiennymi podmiotami.

Ostatnim laureatem została Monika Żochowska, 1-a z pomysłodawczyń start-upu, który to okazał się ogromnym międzynarodowym sukcesem. Rękawica z mikrowłókien umożliwiająca demakijaż wyłącznie obok pomocy wody. Ten prosty, a zarazem złożony plan okazał się odpowiedzią na potrzeby rynku kosmetycznego i naprawdę powstał produkt o nazwie Glov.

Nagrodzone jednostki trudno wpisać w pewną kategorię przedsiębiorców. Każda cenna była inna i jednocześnie równie fascynująca. Młodzi osoby najczęściej upatrują autorytetu przy osobach, które z namiętnością podchodzą do tego jakie możliwości robią i to słabość staje się fundamentem ich biznesu. Duże znaczenie posiada tu fakt, że odpowiedzialność w organizacji również rajcuje się z chęci, pasji i połączenia zainteresowań spośród obowiązkami.

Ilość jak i również różnorodność kategorii przyznawanych nagród pokazuje jak wielka jak i również silna jest społeczność budowana przez lata działalności Studenckiego Forum. Tworzą ją studenci, wschodzący przedsiębiorcy jak jak i również liderzy biznesu. Tym danym, Gala Młodych Liderów jest wpisana na stałe do odwiedzenia tradycji Fundacji SF BCC.

Tagi: liderzy lider zarządzanie Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Polecamy

 • Piotr Kuczyński: "Jestem wściekły. Zmieniłem zdanie na temat likwidacji OFE. Na nadal gorsze"

 • Jeśli ktoś spóźnił się wraz z złożeniem PIT, może unikać kary. Wystarczy czynny żal

REKLAMY Koniec bloku reklamowego

Afera GetBack

 • Trigon TFI zmienia nazwę po aferze GetBacku

 • Afera GetBacku. Gerda Broker próbuje uciec spod topora

 • Afera GetBack. Twórca Altus TFI usłyszał oryginalne zarzuty

 • Zatrzymano byłego prezesa Idea Instytucji finansowej i kilkunastu pracowników. Idzie o aferę GetBack

Notowanie

Popularny

droga krajowa numer 8 w największym stopniu niebezpieczną trasa w Polsce Moto
Droga krajowa numer 8 w największym stopniu niebezpieczną trasa w Polsce Moto

Szybciej na Pomorzu Zachodnim. Pierwsze samochody pojechały nową trasą Duży ruch w autosalonach. Te marki wybierano najczęściej Zmiany w egzaminach na prawo jazdy. Jest propozycja ministerstwa GDDKiA zrywa umowy spośród…...

dyrektywa tytoniowa szkodzi Polsce? Piechociński chce namówić rząd do zaskarżenia jej Informacje
Dyrektywa tytoniowa szkodzi Polsce? Piechociński chce namówić rząd do zaskarżenia jej Informacje

Sekretarz siły USA chwali Polskę. "Podjęła dobrą decyzję" Koniec gorszych produktów dla Polaków? "Podejrzewam, że niewiele się zmieni" Tani jak Polak. Eurostat porównał koszty pracy po Unii Unia szykuje rewoltę w przepisach.…...

dramat milionów Rosjan. Przez kryzys nie stać ich w zakup alkoholu Wraz ze świata
Dramat milionów Rosjan. Przez kryzys nie stać ich w zakup alkoholu Wraz ze świata

Wielka inwestycja Gazpromu. Rozpoczęto układanie rurek na rosyjskich wodach Spór wokół Nord Stream dwa. Media: Gazprom grozi Danii pozwem "Kommiersant": UE jak i również Niemcy zyskują nowe narzędzie nacisku na…...

dunkerton wpłaca milion funtów, by zorganizować referendum ws. brexitu Ze świata
Dunkerton wpłaca milion funtów, by zorganizować referendum ws. brexitu Ze świata

Brytyjski milioner Julian Dunkerton zadeklarował wpłatę miliona funtów dzięki rzecz kampanii organizowanej za pośrednictwem przeciwników opuszczenia Ue przez Wielką Brytanię. Domagają się oni drugiego referendum jak i również publicznego głosowania nad końcowym…...