Samoobsługowa lista płac Intuit ® dla małych firm

Category: Swoje Konto
17 lutego 2021


Opłacalna opcja płac zrób to sam

Bogata w funkcje lista płac z 2 poziomami usług. Usługi płacowe firmy Intuit.

Intuit ® Online Payroll – 2 poziomy usług

Bez względu na wybrany poziom samoobsługowej listy płac z wieloma funkcjami, otrzymujesz w 100% dokładne obliczenia płac – gwarancja.

 • Wszystko odbywa się online – nigdy nie musisz kupować oprogramowania
 • Integracja z QuickBooks ® i QuickBooks ® Online EditionZadzwoń, wyślij e-mail lub porozmawiaj ze specjalistą ds. Płac, jeśli masz pytania.Usługa rozszerzona – najpopularniejsza
 • Elektroniczne składanie i płatność podatków federalnych i stanowych
 • Bezpośrednia wpłata na konta pracownikówPłatności i zgłoszenia 1099-MISC dla wykonawcówObliczanie podatku stanowego dla pracowników mieszkających w innym stanie niż Twoja firmaObliczenia podatków federalnych i stanowych dla pracowników w wielu lokalizacjach biznesowychWszystkie możliwości usługi BasicPodstawowa usługa
 • Obliczenia wypłaty z zarobkami, podatkami i potrąceniami
 • Bezpośrednia wpłata na konta pracownikówElektroniczne składanie i płatność podatków federalnychKompleksowe raportowanie: podsumowanie i szczegóły listy płac, dane pracowników, płatności podatków i nie tylkoPrzykłady kosztów dla Intuit ® Online Payroll BasicOto przykłady typów firm, które odnoszą korzyści z używania Intuit? Podstawowa lista płac online:

  Firma 1 zatrudnia 18 pracowników, z których wszyscy mają osobiste rachunki czekowe Bank of America. Koszt dla firmy za Intuit? Podstawowa płaca online wynosi 20 USD miesięcznie, ale ponieważ wszyscy pracownicy są opłacani za pośrednictwem bezpośredniego depozytu na konto Bank of America, ta miesięczna opłata w wysokości 20 USD nie jest wymagana. Ostateczny miesięczny koszt dla firmy wynosi 0 USD.

  Firma 2 zatrudnia 25 pracowników, z których wszyscy mają osobiste rachunki czekowe w Bank of America. Koszt dla firmy za Intuit? Podstawowa lista płac online wynosi 20 USD miesięcznie, co pokrywa koszt pierwszych 20 pracowników oraz 2 USD miesięcznie na pracownika dla dodatkowych 5 pracowników. Ponieważ wszyscy pracownicy otrzymują bezpośrednie wpłaty na konto Bank of America, ta miesięczna opłata w wysokości 20 USD zostaje zniesiona. Ostateczny miesięczny koszt dla firmy wynosi 10 USD.

  Firma 3 zatrudnia 25 pracowników, z których niektórzy nie mają rachunków czekowych Bank of America. Koszt dla firmy za Intuit? Podstawowa lista płac online wynosi 20 USD miesięcznie, co pokrywa koszt pierwszych 20 pracowników oraz 2 USD miesięcznie na pracownika dla dodatkowych 5 pracowników. Ostateczny miesięczny koszt dla firmy wynosi 30 USD.

  Przykłady kosztów dla Intuit ® Online Payroll EnhancedOto przykłady typów firm, które odnoszą korzyści z korzystania z rozszerzonej listy płac Intuit ® Online:

  Firma 1 zatrudnia 25 pracowników, z których wszyscy mają osobiste rachunki czekowe w Bank of America. Koszt dla firmy Intuit ® Online Payroll Enhanced wynosi 36 USD miesięcznie, co pokrywa koszt pierwszych 20 pracowników. Ponieważ wszyscy pracownicy są opłacani za pośrednictwem bezpośredniego depozytu na konto Bank of America, nie ma dodatkowych 2 USD miesięcznie na pracownika za dodatkowych 5 pracowników. Ostateczny miesięczny koszt dla firmy wynosi 36 USD.

  Firma 2 zatrudnia 25 pracowników, z których niektórzy nie mają osobistych kont czekowych w Bank of America. Koszt dla firmy Intuit ® Online Payroll Enhanced wynosi 36 USD miesięcznie, co obejmuje koszt pierwszych 20 pracowników oraz 2 USD miesięcznie na pracownika dla dodatkowych 5 pracowników. Ostateczny miesięczny koszt dla firmy wynosi 46 USD.

  Gwarancja dokładności płac online Intuit ®Intuit gwarantuje dokładność obliczeń płac na podstawie dostarczonych informacji i zgodnie z warunkami umowy z Intuit. Jeśli Intuit spowoduje błąd w obliczeniach, Intuit zapłaci karę podatkową powstałą w wyniku błędu w obliczeniach.

  Wypróbuj Intuit ® Online Payroll przez 3 miesiące – bez miesięcznych opłat Przypis 1

  2 dolary na pracownika powyżej 20 pracowników

  W innym przypadku 20 USD miesięcznie dla maksymalnie 20 pracowników i 2 USD miesięcznie na pracownika powyżej 20 roku życia

  Zaloguj się do bankowości internetowej dla małych firm, aby się zarejestrować.
 • Nie korzystasz jeszcze z bankowości internetowej dla małych firm? Zapisać się
 • Nie masz konta czekowego Small Business? Otwórz konto terazPrzechodzisz do innej witryny

  Przechodzisz do innej witryny, której Bank of America nie jest właścicielem ani nie jest obsługiwany. Jego właściciel ponosi wyłączną odpowiedzialność za zawartość witryny, ofertę i poziom bezpieczeństwa, dlatego prosimy o zapoznanie się z opublikowaną polityką prywatności i warunkami korzystania z witryny.

  Ucz się więcej
  • Porównaj usługi płacowe
  • Obejrzyj prezentację dotyczącą płac samoobsługowychCzego potrzebujesz
   • Biznesowe konto czekowe Bank of America
   • Dostęp do bankowości internetowej dla małych firmNie więcej niż 150 pracownikówObecni klienci płac:

    888.606.4545

    Pon. – pt. 9: 00–21: 00 ET.

    Lista płac online Intuit ®: Intuit Online Payroll oferuje 2 poziomy samoobsługi, podstawowy i rozszerzony. Basic obsługuje wpłaty bezpośrednie. Ulepszona usługa zapewnia stanowe i wielostanowe usługi podatkowe oraz obsługuje bezpośrednie wpłaty. Musisz mieć otwarte biznesowe konto czekowe Bank of America, aby mieć dostęp do usługi Intuit Payroll Service oferowanej przez Bank of America Online Banking. Przed pierwszym użyciem wpłaty bezpośredniej istnieje okres oczekiwania do 5 dni roboczych. Wszystkie wpłaty bezpośrednie muszą zostać zatwierdzone na 2 dni robocze przed każdą wypłatą do godziny 20:00 czasu wschodniego. Maksymalna liczba aktywnych pracowników (w tym kontrahentów tylko dla Rozszerzonych) otrzymujących wynagrodzenie nie może przekroczyć 150. Ta usługa płacowa wymaga dostępu do Internetu. Mogą obowiązywać opłaty dostawcy usług internetowych. Możesz zrezygnować w dowolnym momencie online (na swoim koncie Online Payroll kliknij Setup kliknij przycisk Anuluj usługę ) lub dzwoniąc pod numer 1.888.606.4545. Warunki, funkcje, dostępność, ceny, opłaty, opcje usług i pomocy technicznej mogą ulec zmianie.

    Opłaty miesięczne: podstawowa usługa kosztuje 20 USD miesięcznie, a ulepszona 36 USD miesięcznie. Dzięki usłudze Basic otrzymasz 20 $ rabatu w dowolnym miesiącu, w którym płacisz wszystkim swoim pracownikom przez bezpośredni depozyt na konto Bank of America. Zarówno w przypadku usług rozszerzonych, jak i podstawowych, jeśli płacisz więcej niż 20 pracownikom, ale nie wszyscy są opłacani przez bezpośredni depozyt na konto Bank of America, dodatkowa opłata miesięczna w wysokości 2 USD będzie naliczana za każdego pracownika powyżej 20. roku życia. opłaty manipulacyjne (12 USD na stan miesięcznie) będą obowiązywać dla każdego stanu (innego niż główny stan biznesowy), w którym masz pracowników lub kontrahentów. Składanie zeznań podatkowych w wielu stanach jest dostępne tylko przy rozszerzonym poziomie usług. Miesięczne opłaty za usługę płacową, w tym opłaty wielostanowe, będą naliczane za każdy miesiąc rejestracji,czy korzystasz z usługi płacowej. Miesięczne opłaty za usługę listy płac są zniesione w ciągu pierwszych 3 miesięcy rejestracji. Intuit może pobierać dodatkowe opłaty za przetwarzanie wyjątków i inne usługi specjalne w trakcie i po okresie próbnym. Ceny nie obejmują obowiązujących podatków od sprzedaży, użytkowania ani innych podatków.

    Intuit gwarantuje dokładność obliczeń płac na podstawie dostarczonych informacji i zgodnie z warunkami umowy z Intuit. Jeśli Intuit spowoduje błąd w obliczeniach, Intuit zapłaci karę podatkową powstałą w wyniku błędu w obliczeniach.

    Intuit ® Online Payroll jest produktem firmy Intuit Inc. Aby zarejestrować się i korzystać z produktu, należy przejść do witryny internetowej Intuit. Bank of America nie ponosi odpowiedzialności za produkt ani działanie Intuit Inc. Intuit i logo Intuit są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Intuit Inc. używanymi na podstawie licencji.

   • Bankowość internetowa dla firm
   • Uprawnienia do kontaQuickBooks ®
   • Zarządzanie gotówką
   • Zdalna wpłataUsługi podatkoweUsługi handlowe
   • Lista płac
   • Przegląd listy płacADP Payroll®Intuit Payroll®
   • Bankowość mobilna
   • Funkcje bankowości mobilnejZrozumienie podstawPraktyki reklamoweDokładamy wszelkich starań, aby dostarczać informacje o produktach i usługach, które mogą okazać się interesujące i przydatne. Pomagają nam w tym reklamy oparte na relacjach i reklamy behawioralne online.

    Oto jak to działa: Zbieramy informacje o Twoich działaniach online, takich jak wyszukiwania, które przeprowadzasz w naszych Witrynach i odwiedzane strony. Informacje te mogą być wykorzystywane do dostarczania reklam w naszych Witrynach i offline (na przykład przez telefon, e-mail i pocztę bezpośrednią) dostosowanych do określonych zainteresowań użytkownika.

    Jeśli wolisz, abyśmy nie korzystali z tych informacji, możesz zrezygnować z reklamy behawioralnej online. Jeśli jednak zrezygnujesz, nadal możesz otrzymywać ogólne reklamy. Ponadto doradcy finansowi / menedżerowie klientów mogą nadal wykorzystywać informacje zebrane online w celu dostarczania informacji o produktach i usługach zgodnie z umowami dotyczącymi konta.

    Ponadto, jeśli zrezygnujesz z internetowych reklam behawioralnych, możesz nadal widzieć reklamy po zalogowaniu się na swoje konto, na przykład za pośrednictwem bankowości internetowej lub MyMerrill. Te reklamy są oparte na Twoich konkretnych relacjach z naszym kontem.

    Aby dowiedzieć się więcej o reklamach opartych na relacjach, reklamach behawioralnych online i naszych praktykach dotyczących prywatności, zapoznaj się z Informacją o ochronie prywatności online Bank of America oraz z najczęściej zadawanymi pytaniami dotyczącymi prywatności w Internecie.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy