Shazam! wyjaśniono sceny po napisach

Category: Konto Bankowe
17 lutego 2021

Reżyser David F Sandberg wyjaśnia nam kilka zakulisowych wyjaśnień, jak powstały sceny

 • Udostępnij na Facebooku
 • Podziel się na TwitterzeUdostępnij na PinterestUdostępnij na ReddicieEmail do przyjacielaTen konkurs jest już zamknięty

  Piątek, 5 kwietnia 2019 o 12:27

  Jako film Shazam! jest bardzo świadomy zasad superbohaterów, a jego nerd-bohater Freddy Freeman (Jack Dylan Grazer) i jego encyklopedyczna wiedza o Batmanie i Supermanie stają się niezwykle ważne dla Zachary’ego Leviego i Billy’ego Batsona z Asher Angel, gdy zyskuje zdumiewające moce.

  Ale jest JEDNA zasada współczesnych superbohaterów, której nawet Freddy nie zna – jeśli robisz film o superbohaterach, MUSISZ dołączyć kilka podstępnych scen po ukazaniu się napisów końcowych, drażniąc przyszłe sequele, tworząc zespoły lub po prostu dodając małe żarty.

  Na szczęście, Shazam! przestrzega tej zasady, jak również wszystkich innych.

 • Shazam! może oznaczać świetlaną przyszłość filmów o superbohaterach DC
 • Kiedy jest Shazam! w kinach? O co chodzi i kto jest w obsadzie? Po Aquamanie, co dalej w uniwersum filmowym DC? Niedawno spotkaliśmy się z reżyserem Davidem F Sandbergiem, aby opowiedzieć nam o dwóch scenach po napisach Shazam! I porozmawiać o przyszłości serii. Odtąd pojawia się mnóstwo spoilerów na zakończenie filmu.

  Shazam! pierwsza scena po napisach

  Pierwszy z Shazam! 'S post-kredytów sceny pewien sposób konfigurowania potencjalny sequel do filmu, choć Sandberg mówi, że nie sądzę, że będzie wracać do DCEU zabaw prawo od hotelu.

  „Z pewnością można zrobić więcej z postacią i historią, więc zobaczymy, jak się wszystko potoczy – powiedział RadioTimes.com.

  „W tej chwili byłem bardzo skupiony na ukończeniu tego, a teraz chcę wziąć trochę wolnego czasu, aby tylko odetchnąć.

  Jednak żądło z pewnością sugeruje, że Sandberg i scenarzyści mają kilka pomysłów na kontynuację.

  W tej scenie dogonimy teraz osłabionego doktora Thaddeusa Sivanę (Mark Strong, na zdjęciu) w więzieniu, gdzie pisze magiczne symbole, które odblokują jaskinię czarodzieja na ścianach jego celi – bezskutecznie.

  Gdy jego ołówek pęka, Sivana krzyczy z frustracji, ale zostaje powstrzymany tajemniczym głosem.

  „Symbole pierwotne; chodzisz rozmawiające małpy ze swoimi malowidłami w jaskiniach , mówi nieznana postać, zanim okazuje się… małym zielonym ślimakiem siedzącym w wentylacji.

  Pomimo swojego drobnego wyglądu, ślimak obiecuje Sivanie, że wkrótce będzie miał jeszcze większą moc, jeśli uda im się połączyć siły z Billym i jego rodziną.

  „Och, jaką zabawę za chwilę będziemy razem bawić…

  Ten niespodziewany czarny charakter ma długą historię w komiksach. Nazywany Mr Mind, jest tak naprawdę superinteligentnym kosmitem, który przez lata często ścierał się z Shazamem, wykorzystując swój potężny umysł do przezwyciężania fizycznych ograniczeń i stał się kultową postacią wśród czytelników ze względu na swój niezwykły wygląd.

  „On jest po prostu taką zabawną postacią – powiedział Sandberg. „Mam na myśli to, że jest złym mózgiem, ale jest w ciele małego kosmicznego robaka.

  A gdybyś przyglądał się uważnie, mógłbyś zauważyć, że nie był to pierwszy występ Mr Minda w filmie. Już na początku, gdy młoda Sivana zostanie zabrana do jaskini czarodzieja, możesz dostrzec uwięzionego tam małego robaka. Kiedy później wrócimy do lokacji, uciekł.

  „Ustaliliśmy, że jest uwięziony w Skale Wieczności – wyjaśnił Sandberg – „a kiedy Billy tam dotrze, widzimy, że jego klatka została rozbita. A potem wraca na koniec .

  Spodziewaj się więcej tego małego gościa w przyszłości.

  Shazam! druga scena po napisach

  Druga scena po napisach końcowych, która pojawia się po długim oczekiwaniu na pełne napisy, jest bardziej beztroskim dodatkiem do fabuły filmu, kontynuując temat Freddy’ego (Jack Dylan Grazer) testującego moc superbohatera Billy’ego (Zachary Levi) .

  Po powrocie do wspólnej sypialni Billy wydaje się prowadzić dogłębną rozmowę ze złotą rybką, ale tylko po to, by ujawnić, że zadaje sobie z Freddym żartem i zwraca uwagę, że rozmowa z rybą nie jest nawet szczególnie przydatna ani „fajna. moc i tak.

  Freddy, wskazując na Aquaman koszulce on na sobie, nie zgadza, i wskazuje na jeden sposób, to może się przydać.

  „Nie wiem – mówi – „może dowodząc armią miliardów ryb w oceanie?

  Poza zabawnym odniesieniem, to bezpośrednio odwołuje się do zakończenia filmu Aquaman Jasona Momoa, w którym Arthur wykorzystał swoje umiejętności do dowodzenia wszelkiego rodzaju morskimi stworzeniami.

  Sandberg ujawnił, że podczas kręcenia filmu ekipa produkcyjna zamierzała uwzględnić tę scenę dużo wcześniej w filmie – szczególnie podczas montażu, gdy Billy i Freddy testują i filmują różne zdolności superbohatera Shazama.

  „To było z całego montażu – powiedział Sandberg RadioTimes.com.

  „Wymyślanie dla nich rzeczy do przetestowania i wypróbowania było po prostu niesamowitą zabawą, że nakręciliśmy o wiele za dużo, niż mogliśmy zmieścić w filmie.

  Jednak później zdał sobie sprawę, jak zachować tę scenę jako część filmu.

  „Wszystkie filmy o superbohaterach również mają coś po zakończeniu pełzania, więc może powinniśmy coś tam umieścić – powiedział Sandberg.

  „A ja na to:„ Och, mamy jeszcze tę scenę, zajmijmy się tą .

  Jesteśmy pewni, że wielu fanów z cierpliwością i wysoką tolerancją pęcherza będzie zadowolonych, widząc, jak to zostało zapisane.

  Shazam! jest teraz w kinach w Wielkiej Brytanii

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy