Wskazówki dotyczące zarabiania pieniędzy w Skyrim

Category: Które Można
17 lutego 2021

Równie ekscytujące jak życie w dziczy, odkrywanie jaskiń i niszczenie obozów bandytów jest czasami potrzebne do powrotu do domu i żony, a to wymaga trochę złota. Zarabianie złota może odbywać się na różne sposoby, przy czym niektóre sposoby są bardziej wydajne niż inne. Od drwali po speleologię, mamy kilka wskazówek dotyczących zarabiania pieniędzy w Skyrim, twoje marzenia o idealnym małżonku i łóżku w Proudspire Manor stały się trochę bardziej realne.

Porada 1: Posiekać trochę drewna.Dość łatwym sposobem na zarobienie pieniędzy jest znalezienie bloku do rąbania w jednej z wielu wiosek Skyrim. Riverwood ma taką, jeśli nie jesteś zbyt daleko w grze lub nie masz ochoty na jakiekolwiek odkrywanie. Podejdź i aktywuj blok do rąbania, a twoja postać będzie na dobrej drodze do zarobienia dodatkowego złota.

W miarę rąbania otrzymasz dwa kawałki „drewna opałowego, które można sprzedać za 5 sztuk złota za sztukę. Aktywuj dalej blok do rąbania i patrz, jak pieniądze zaczynają napływać.

Porada 2: Ugotuj cośOczywiście gotowanie jest przyjemne, jeśli chodzi o samodzielne karmienie, ale możesz też zarobić trochę złota. Aktywuj garnek do gotowania, aby rozpocząć jeden ze swoich przepisów, łącząc losowe mięsa i warzywa. Zabierz swoje domowe posiłki do lokalnego kupca i zarób trochę pieniędzy.

Porada 3: Inwestuj!Słyszałeś dobrze. Spraw, aby Twoje pieniądze pracowały dla Ciebie, inwestując w lokalne sklepy w całym Skyrim. Aby zainwestować, musisz najpierw umieścić punkty w proficie inwestowania pod drzewkiem umiejętności mowy. Następnie zacznij inwestować, poziom złota kupców na stałe wzrośnie, co pozwoli ci sprzedać więcej towarów w danym momencie.

Porada 4: Rozpocznij karierę górnicząWydobywanie może okazać się bardzo przydatne na wiele sposobów, a zarobienie dodatkowych pieniędzy to tylko jeden z nich. Istnieje dziewięć rodzajów rud złota, żelaza, srebra, korundu, malachitu, kamienia księżycowego, orichalcum, rtęci i hebanu. Spośród tych dziewięciu heban jest najrzadszy i najdroższy, spróbuj znaleźć złoża rudy hebanu. Po zebraniu rudy znajdź hutę, którą znajdziesz w Whiterun, a następnie zacznij przetapiać rudę na wlewki, które sprzedają się za trochę więcej.

Oto lista niektórych lokalizacji żył:

Złoto : Kopalnia Kolskeggr (24 żyły)

Korund : Darkwater Crossing (5 żył), Blackreach (3 żyły), Snowpoint Beacon (2 żyły)

Żelazo : Embershard Mine (8 żył), Halted Stream Camp (16 żył), Stonehills (4 żyły) )

Quicksilver : wieża kamienia (2 żyły)

malachit : Steamscorch kopalni (7 żyły)

Orichalcum : Bilegulch kopalni (9 żyły) Dushnikh kopalni (9 żyły) Sanktuarium Mehrunesem Dagonem (3 żyły)

Ebony : Gloombound kopalni (16 żył) , Gardło Świata (2 żyły), Redbelly Mine (3 żyły)

Moonstone : Mzulft (7 żył), Soljund’s Sinkhole (5 żył)

Porada 5: KowalstwoZamiast sprzedawać zapalniki z porady # 4, użyj ich do wykucia sobie nowej broni i zbroi. Sprzedaj tę zbroję kupcom zbroi w mieście i zrób trochę złota.

Porada 6: Dungeon CrawlingPoznaj świat Skyrim, zwłaszcza jaskinie i lochy. Te miejsca są pełne bandytów, draugrów, wampirów i Falmerów. Spróbuj wyczyścić Nordyckie Ruiny i Twierdze, ponieważ te miejsca są zwykle wypełnione zamkniętymi skrzyniami i klejnotami. Możesz sprzedać łupy z tych lochów kupcom w mieście i zarobić przy tym sporo złota. Podnieś swoje umiejętności otwierania zamków, aby mieć pewność, że zdobędziesz jak najwięcej łupów w tych miejscach.

Porada 7: Pracuj dla Mrocznego BractwaGdy dowiesz się, jak dołączyć do Mrocznego Bractwa, szybko staje się to bardzo satysfakcjonujące. Pod koniec linii zadań będziesz mieć kilka dodatkowych tysięcy sztuk złota.

Porada 8: KradnijPraca dla gildii złodziei znacznie ułatwia to zadanie. Znajdź jedne z bogatszych posiadłości w całym Skyrim i ukradnij ich najlepsze rzeczy, a następnie wróć do The Ragged Flagon i porozmawiaj z Tonilią o swoich skradzionych towarach, płaci przyzwoitą cenę.

Tip # 9: Slay Dragons!Oczywiście ten krok wymaga trochę pracy w dwóch różnych działach, najpierw musisz podnieść poziom kowalstwa do 100, co może być łatwe, jeśli zajrzysz do naszego Przewodnika kowalstwa. Po drugie musisz zabić smoki i zebrać ich kości. Gdy już to zrobisz, zacznij kowalstwo zbroję z Łuski Smoka, którą można sprzedać za 2800 sztuk złota za sztukę.

Porada 10: Naucz się zaklęcia transmutacjiZa pomocą tego zaklęcia możesz zmienić rudę żelaza w rudę złota i przetopić ją w złoto, które się zapala. Sprzedaj te amulety lub zamień je w pierścienie lub amulety.

Dzięki tym wskazówkom nie będziesz miał czasu na bycie złotym. Po prostu upewnij się, że mądrze wydajesz pieniądze i podnieś nieco swoje umiejętności mówienia, aby otrzymywać lepsze oferty od dostawców.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy