Wyniki WWE Money In The Bank 2020: wiadomości i notatki po wygranych Otis i Asuka

Category: Sobie Pozwolić
17 lutego 2021

Otis wygrał męską teczkę WWE Money in the Bank.

Otis i Asuka złapali męskie i damskie teczki Money in the Bank na szczycie głównej siedziby firmy WWE, gdy sztuczka komediowa Otisa oficjalnie przeszła do głównego nurtu.

Wszyscy mistrzowie zachowali swoje tytuły, a wygrywali Braun Strowman, Drew McIntyre, Bayley i The New Day.

W zeszłym tygodniu transmisja Raw osiągnęła historyczny najniższy poziom 1,686 miliona widzów, podczas gdy Friday Night SmackDown zgromadził 2,040 milionów widzów.

Oglądalność WWE Raw – ostatnie pięć tygodni
 • 4 maja 2020 – 1,686 mln widzów
 • 27 kwietnia 2020 – 1,817 mln widzów20 kwietnia 2020 – 1,842 miliona widzów13 kwietnia 2020 – 1,913 mln widzów6 kwietnia 2020 – 2,118 mln widzówOglądalność WWE Friday Night SmackDown – ostatnie pięć tygodni
  • 8 maja 2020 – 2,040 mln widzów
  • 1 maja 2020 – 1,885 mln widzów24 kwietnia 2020 – 2,014 mln widzów17 kwietnia 2020 – 2,187 miliona widzów10 kwietnia 2020 – 2,317 mln widzówZe skarbca Forbesa WWEWWE Friday Night SmackDown Key Competition
   • Koronawirus (COVID-19) Główne wiadomości w mediachOglądalność WWE Total YouTube dla WWE Raw 6,346,996 odsłon (spadek z 6,593,606)

    Platini wkracza na Griezmann-Koeman Row w FC Barcelona i porady następcy Messiego i RonaldoRafael Nadal ma teraz 98-2 na French Open i wygrał 28 prostych pojedynkówWyniki AEW Dynamite: zwycięzcy, wiadomości i notatki 7 października 2020 r
   • Najczęściej oglądane: Drew McIntyre vs.Murphy (1,737,830 wyświetleń)
   • Najrzadziej oglądany: Aleister Black on AJ Styles 'Arrogance (115,489 wyświetleń)Mediana oglądalności: 348,469Oglądalność WWE Total YouTube dla WWE Friday Night SmackDown4481372 wyświetlenia (wzrost z 4454074)

    • Najczęściej oglądane: Bray Wyatt daje Braunowi Strowman ostatnią szansę na powrót do domu (1,513,407 wyświetleń)
    • Najrzadziej oglądane: Carmella i Dana Brooke skupiły się na Money in the Bank Glory (97,869 wyświetleń)Mediana oglądalności: 486306Wyniki WWE Money in the Bank 2020: niedziela, 10 maja 2020Nowy dzień pok. John Morrison and The Miz, The Forgotten Sons, The Lucha House Party oraz Miz & MorrisonJohn Morrison ma prawie tyle samo pseudonimów, ile guzków na swojej karcie wypukłości, ale „Johnny Drip Drip należy do najlepszych.

     Ten mecz miał za zadanie podążać za ogromnym wysiłkiem wszystkich tych osób zaledwie dwie noce temu w piątek wieczorem SmackDown. Nie udało im się osiągnąć sukcesu, ponieważ nadal był to bardzo dobry mecz.

     Chciałbym zobaczyć miły, długi feud między Johnem Morrisonem a którymkolwiek z członków The Lucha House Party.

     Bobby Lashley pok. R-TruthR-Truth może być jedyną osobą w zapasach zabawniejszą niż Chris Jericho

     Pasywno-agresywny policzek w połowie zdania R-Trutha musi być

     Bayley pok. TaminaRobi się za mało o doskonałej promocji Taminy promującej ten mecz.

     Trwająca walka Bayley i Sashy Banks jest studium braku subtelności WWE, ostatnio, kiedy Michael Cole z pewnością wskazał, że Bayley nie pozwoliłby Sashy Banks dostać słowa na sztorc.

     WWE pracuje tak samo ciężko, aby promować Bayley kontra Michael Cole, tak samo jak promuje Bayley kontra Sasha Banks.

     Braun Strowman pok. Bray Wyatt – WWE Universal ChampionshipWięc jeśli WWE miałby zawody sportowe, zarówno Bray Wyatt, jak i The Fiend mieliby licencje?

     „Ktoś obudził się po złej stronie łóżka. Była ogromną sprzedażą Braya Wyatta.

     Bray Wyatt porusza się wyjątkowo dobrze, biorąc pod uwagę nie tylko swój rozmiar, ale także fakt, że teraz pracuje w swetrze i obcisłych dżinsach.

     Bohater Bray Wyatt naprawdę wierzył, że Strowman wrócił na swoje własne sposoby, chłopiec był tym, że uderzył w jego status potencjalnego złego geniusza. Albo jakikolwiek geniusz.

     Drew McIntyre pok. Seth Rollins – WWE ChampionshipSamoa Joe powiedział, że strategia Drew McIntyre to mniej mówić i Claymore. Jeśli to nie jest na koszulce do końca tygodnia.

     Nowa muzyka przewodnia Setha Rollinsa znacznie bardziej pasuje do tej postaci, ale kto spodziewa się, że w przyszłym roku o tej porze pójdzie do prezbiteriańskich hymnów?

     Wydaje mi się, że między Montezem Fordem a Sethem Rollinsem panuje przyjacielska rywalizacja o to, czyje pluśnięcie żaby może uderzyć w wentylator Performance Center.

     Domyślam się, że Seth Rollins uścisnął dłoń Drew McIntyre, mając nadzieję, że zmieni twarz dziecka i nie będzie musiał chodzić do hymnów kościoła prezbiteriańskiego.

     Otis i Asuka wygrywają WWE Money in the Bank Match mężczyzn i kobietWWE zwolniło setki pracowników, aby móc sobie pozwolić na powieszenie teczki pełnej gotówki w sali konferencyjnej.

     Im więcej widziałem kamei, tym bardziej myślałem, że może być szansa, że ​​jeden z tych klaunów (dosłownie) będzie próbował wygrać tę teczkę.

     List, który napisał Vince McMahon, na zawsze pozostanie tajemnicą. Chciałbym pomyśleć, że to był zły list do Tony’ego Khana.

     Shayna Baszler nie miała nawet czasu na ringu na dachu. Nie jest to dobry znak.

     Wygrana przez Otisa „Pieniądze w banku jest świetna, ale fakt, że zrobił to w wyniku komediowego fuksa, bardzo mnie denerwuje o jego przyszłość.

     Od 2010 roku jestem felietonistą wrestlingowym i blogerem wideo dla wiodącej krajowej witryny sportowej, a wcześniej w Bleacher Report, gdzie byłem felietonistą WWE.

     Jestem felietonistą wrestlingowym i blogerem wideo dla wiodącej krajowej strony sportowej od 2010 roku, a wcześniej w Bleacher Report, gdzie byłem felietonistą WWE i prowadziłem prawie 100-odcinkowy serial cyfrowy WWE WTF. W 2012 roku zostałem przedstawiony w dokumencie Bleacher Report „Why We Watch omawiającym karierę Kurta Angle’a. Ukończyłem Uniwersytet Kalifornijski w Santa Barbara ze specjalizacją w ekonomii biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem rachunkowości i specjalizacją w zarządzaniu sportem.

     Byłem wielokrotnie opisywany w NPR, oprócz występów w BBC i ESPN Radio. Moje doświadczenie w profesjonalnym wrestlingu obejmuje prowadzenie na żywo niezliczonych wydarzeń WWE i niezależnych, w tym sześciu WrestleManias.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy