Z jakiego biura informacji kredytowej korzysta PayPal

Category: Biura Informacji
17 lutego 2021

Dzieci, kiedy dorośniesz, zdasz sobie sprawę, jak pomocny jest PayPal, że nie zgłasza, wszystko, co słyszę i na czym ci zależy, to twoja zdolność kredytowa, cóż, pozwól, że ci coś powiem, mam ponad 700 punktów kredytowych, ale zostałem odrzucony , Chociaż miałem 620 w przeszłości i zostałem zatwierdzony i zatwierdzony z limitem początkowym 4000 USD + ZAWSZE. To nie partytura jest ważna, to historia. Nawet przy 4000 $ + miałem problemy, których użyłem do ich maksymalizacji, a oni to zgłosili, spowodowały więcej problemów niż wyższy wynik kredytowy. Mam duży kredyt PayPal, spłacam dużą kwotę, a następnie kupuję inną rzecz w promocji ratalnej lub zawsze upewniam się, że jest to koszt 99 USD +, dzięki czemu otrzymam 6 miesięcy 0 APR i zawsze utrzymuję maksymalny PayPal, jestem taki tak się cieszę, że nie zgłaszają się do biura informacji kredytowej, w przeciwnym razie ukąsiłoby mnie to przez całe życie.

W każdym razie tylko kilka wskazówek, moja żona miała okropny wynik, 493, brakujące płatności, złe uwagi, przymusowe zamknięcie konta, po prostu siedziała z niewłaściwymi ludźmi. W około 3-4 miesiące dotarłem do 640. Jak:

1. Zarejestruj się w Credit Karma (Equifax + Tranunion co tydzień) i / lub także w pełnym Transunion (płatny) / Experian (płatny) – płacę, co trzyma mnie na palcach. Najprawdopodobniej 20 USD / m (Zwróć uwagę, kiedy saldo zostało zgłoszone i spłacaj pełne 2 dni przed datą raportowania, możesz to wykorzystać na swoją korzyść i przetoczyć pieniądze)

1. Nakładka Jedna bezpieczna karta (otrzymasz limit jakiegokolwiek zabezpieczenia płatności, 200 USD na początek) – (Nie używaj więcej niż 60 USD, a następnie spłacaj całość przez pierwsze 6 miesięcy, automatycznie wzrośnie do 500 USD bez jakikolwiek depozyt)

2. Jeśli są jakieś windykacje, które możesz zakwestionować, zakwestionuj je ze wszystkimi biurami informacji kredytowej: –

3. Jeśli uważasz, że to ważne, zadzwoń do nich i dokładnie ich przepytaj, jakbyś nie wiedział, jak się tam dostał, mogli wysłać go na zły adres, a ja nigdy nie wiedziałem i takie rzeczy, zapytają cię zapłacić, a zostanie zarejestrowany opłacony. NIE, to nie jest to, czego chcesz, poproś ich grzecznie / agresywnie, zależy od każdej osoby, aby usunąć to, a nie opłacić! Wypłacony jest dla mnie bezużyteczny, daj im znać, że jestem na szczycie mojego kredytu, a to jest niedopuszczalne. W końcu zaufaj mi, że to usuną, ponieważ nie mają wszystkich informacji, że to, co stało się z twoim wierzycielem i kto w H ***, zajdzie głęboko.

4. Nie aplikuj nigdzie! V.imp

5. Po 3-4 miesiącach złóż wniosek o kartę Bank of America, która ma roczną opłatę w wysokości 39,00 $. Nie martw się, zapłać!

6. Weź pożyczkę na auto, udaj się do Toyoty / Hondy lub jakiejkolwiek innej marki, która nie jest luksusowa. i oni ci pomagają, przysięgam, że zostałem zatwierdzony do pożyczki, to była wysoka RRSO z powodu kredytu mojej żony. Po 3 dniach dostaję telefon z informacją, że mamy lepszą ofertę, po prostu podpisz dokumenty ze znacznie niższym RRSO. W każdym razie, jeśli jest to twój pierwszy kredyt lub masz zły kredyt, bez względu na to, jaką APR ci dają, nawet jeśli jest to 15% + APR, weź to. Pomoże Ci zbudować kredyt, po 8-12 miesiącach, kiedy kredyt stanie się niesamowity, najpierw podziękuj mi, a następnie refinansuj samochód.

7. Refinansowanie samochodu – Sprawdź, czy możesz zostać członkiem unii kredytowej – dają całkiem niezłe APR, spróbuj DCU, otwórz z nimi rachunek bieżący to nic nie kosztuje, nawet konto oszczędnościowe jest darmowe dosłownie darmowe! Otwierając tam może opłatę członkowską w wysokości 5 lub 25 dolarów. Nie pamiętam, żebyś musiał płacić, to wszystko, później złóż wniosek o ich kartę kredytową lub refinansuj swój samochód.! NIE używaj programów refinansowania online w witrynach, są one trudne.

8. Zawsze, jeśli ubiegasz się o kartę sklepową, staraj się złożyć wniosek bezpośrednio przy kasie, jest trochę inaczej i masz wyższy wskaźnik akceptacji. – Zrób coś tam, gdzie kredyt opiekuńczy jest akceptowany, złóż wniosek o kredyt opiekuńczy, bez względu na to, jaki masz wynik, widziałem, że zostanie zatwierdzony na co najmniej 500,00 USD (za to moja żona została zatwierdzona). – (Zostałem zatwierdzony na 4200 USD).

9. Jeśli masz członka rodziny ze sklepem / kartą kredytową, poproś go o dodanie Cię jako autoryzowanego użytkownika, cały limit, jak również długość kredytu będzie odzwierciedlać! To bardzo pomocne. (Miałem 0 punktów, kiedy naprawiałem kredyt mojej żony – byłem nowy w USA. Ale bardzo sprytny z systemem, buduję algorytmy)

10. Jeśli jakikolwiek pożyczkodawca ma jakieś negatywne uwagi, napisz do niego list z przeprosinami co tydzień / miesiąc, który, miejmy nadzieję, usunie.

Moja żona miała 3-letnią Victoria Secret CC, to wszystko, co miała z mnóstwem negatywnych uwag, prawie 30 trudnych zapytań, dodałem siebie jako autoryzowanego użytkownika na karcie VC i prawie wykonałem wszystkie powyższe kroki. w 7 miesięcy poszedłem od 0-700 +. Jej kredyt od 493 do 640.

Przestań gadać o tym, kto zgłasza, a kto nie, niektóre rzeczy są dobre, a inne nie, są dobrze przemyślane, jeśli twój kredyt jest zły, to dlatego, że nie jesteś PayPal, zatrzymaj wszystkie negatywne lol. PayPal, proszę, nie zgłaszaj im tego, cieszę się, że wypadłeś z tego głupiego systemu kredytowego. (Chociaż ty podstępny koleś, używasz go do aprobowania ludzi .. AHUH hehhe podstępny.)

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy